Strona główna serwisu
Robert Kulig

Robert Kulig

Tragiczny wypadek w Tatrach. Mężczyzna zginął na miejscu

Tragiczny wypadek w Tatrach. Mężczyzna zginął na miejscu

• Zginęła kobieta, która spadła z dużej wysokości w okolicy Wodogrzmotów Mickiewicza
• Nie są znane okoliczności wypadku
• W Tatrach panuje lawinowa "dwójka"
Przy tatrzańskich Wodogrzmotach Mickiewicza doszło do tragicznego wypadku. Nieopodal dojścia do Morskiego Oka turystka spadła z dużej wysokości i zginęła na miejscu.

Dyżurny ratownik TOPR, Piotr Konopka informuje, że na razie nie są znane szczegóły wypadku, ale jednocześnie ostrzega przed niekorzystnymi warunkami do uprawiania turystyki.

- W części reglowej szlaki są mocno oblodzone. Podkładki antypoślizgowe lub raczki mogą być pomocne w poruszaniu się po dolinach i na szlakach dojściowych do schronisk. W wyższych partiach szlaki są twarde, oblodzone i przetarte są tylko do schronisk, powyżej założone są jedynie pojedyncze ślady - informują ratownicy w komunikacie.


Obecnie w górach panuje lawinowa "dwójka".

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? Wyślij nam zdjęcia. Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Twoim regionie.


Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (28)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
111
~bubu 2016-02-18 (14:43) 1 godzinę i 6 minut temu

Ten gender nas wykończy. W tytule "Męższczyzna zgnął na miejscu ...", w treści "Zginęła kobieta, która spadła z dużej wysokości ...". Pewnie spadal/a tyle czasu żeby 3 razy mienić swoją "tożsamość płciową".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
75
~! 2016-02-18 (15:18) 31 minut temu

Kolejny cud po polsku....mężczyzna w czasie lotu zamienił się w kobietę!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
19
~Beta 2016-02-18 (18:59) 20 godzin i 50 minut temu

Wodogrzmoty Mickiewicza od Morskiego Oka dzieli kilka kilometrów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
17
~Ciekawa 2016-02-18 (15:13) 36 minut temu

to w końcu mężczyzna czy kobieta? może gender?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~wzorowo 2016-02-18 (19:17) 20 godzin i 32 minut temu

autor ma pomroczność jasną?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~hm.. 2016-02-18 (18:21) 21 godzin i 28 minut temu

To kto w końcu zginął - mężczyzna czy kobieta ????????????????? Poprawcie to na litość Boską . Wiadomość opatrzona letnim zdjęciem Morskiego Oka ze szlaku na Przełęcz pod Chłopkiem - ni przypiął ni wypiął do treści artykułu. Czy autor pisząc ten artykuł był trzeźwy ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
11
~gogof 2016-02-18 (17:02) 22 godzin i 47 minut temu

Mężczyzna spadł na kobietę....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
10
~Ainis 2016-02-18 (15:07) 42 minut temu

To był mężczyzna, a nie kobieta. Byłam świadkiem tego zdarzenia...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~wiem,czepiam się 2016-02-18 (21:37) 18 godzin i 12 minut temu

W Tatrach panuje lawinowa "dwójka".Zapewne autorowi zależało na treściwej informacji.Bo napisanie "W Tatrach panuje drugi stopień zagrożenia lawinowego" zawiera zbyt dużo wyrazów.A tu moja propozycja "Tatry lawina 2°".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~kazik 2016-02-18 (17:38) 22 godzin i 11 minut temu

sami sobie są winni. koniec kropka.nie wybieram sie w taką pogodę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Anglosaxon white man 2016-02-19 (11:19) 4 godziny i 30 minut temu

Genialna okładka zastępuje za tysiące artykułów.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~T. 2016-02-19 (07:50) 7 godzin i 59 minut temu

Z treści artykułu wynika, że wypadek był jeden. Zginął mężczyzna, czy kobieta? Wodogrzmoty nie znajdują się "nieopodal" Morskiego Oka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~janek 2016-02-19 (07:47) 8 godzin i 2 minuty temu

Grodzka to była ze się nie mogą na płeć zdecydować

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Obenie "Duża menszczizna" 2016-02-18 (23:24) 16 godzin i 25 minut temu

Miałem kiedyś sąsiadkę ; Niemkę o pięknym polskim nazwisku , którą kiedyś ktoś pouczył , że w języku polskim rzeczowniki kończące się na "-a" są (z reguły) rodzaju żeńskiego. Mówiła wobec tego do mnie "ta mała menszczizna" ; no i było wesoło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~dżoł 2016-02-19 (11:18) 4 godziny i 31 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~change 2016-02-18 (21:19) 18 godzin i 30 minut temu

wp i czego chcieć wiecej... dno niemieckie jak wszystko

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Gix 2016-02-18 (20:35) 19 godzin i 14 minut temu

Samoboj jak nic, przeciez to miejsce jest zabezpieczone barierkami

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~Katolik 2016-02-18 (17:20) 22 godzin i 29 minut temu

Taka była wola Boża!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
0
~STEFAN. N. 2016-02-18 (15:50) 23 godzin i 59 minut temu

JEDNO MIEJSCE PRACY WIECEJ.....SUPER.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
dm300 2016-04-21 (03:04) 12 godzin i 45 minut temu

Nie prościej było napisać : Ktoś zginoął w Tatrach, okoliczności nie są znane.

odpowiedz