Strona główna serwisu
Tu zobaczysz grób Jana Pawła II przez kamerę internetową
Tu zobaczysz grób Jana Pawła II przez kamerę internetową

Tu zobaczysz grób Jana Pawła II przez kamerę internetową

Dzięki kamerze internetowej zainstalowanej w bazylice świętego Piotra można zobaczyć nowy grób Jana Pawła II w Kaplicy Świętego Sebastiana. Papież został tam pochowany w poniedziałek.
Zobacz galerię
Podczas gdy od wtorkowego poranka tłumy wiernych przychodzą do bazyliki watykańskiej, by obejrzeć nowe miejsce pochówku Jana Pawła II, osoby przebywające poza Rzymem mogą to zrobić za pośrednictwem internetu.

Obraz z Kaplicy Świętego Sebastiana widać na watykańskiej stronie internetowej.

Dotychczas taka sama kamera zainstalowana była przed grobem Jana Pawła II w Grotach Watykańskich.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (77)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~ataner 2012-03-08 (18:30) 16 godzin i 52 minut temu

ja to kiedys zobacze na zywo

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Tomek 2011-05-03 (16:48) 18 godzin i 34 minut temu

ich o modlitwę i wstawiennictwo u Boga. Dokładnie na tych samych zasadach jak wtedy gdy żyli...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Tom74 2011-05-03 (16:36) 18 godzin i 46 minut temu

Jego misja przepowiedziana została w Biblii. Przeczytajcie; NIEZNANE PROROCTWO O JANIE PAWLE II EIOBA. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~antyKK 2011-05-04 (21:31) 13 godzin i 51 minut temu

- w jakim celu oglądacie grób JP2 przez kamerkę? czemu to dokładnie służy? może mi ktoś z was wyjaśnić?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~leon 2011-05-03 (23:24) 11 godzin i 58 minut temu

Bałwochwalstwo. Ohyda !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~pawel0288 2011-05-03 (20:40) 14 godzin i 42 minut temu

dość to ja mam już słuchania o tej całej katastrofie smoleńskiej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~rici 2011-05-03 (17:50) 17 godzin i 32 minut temu

Dziekujemy za wszystko, Ojcze Swiety

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~zen 2011-05-03 (16:18) 19 godzin i 4 minuty temu

Dziękujemy za tę sposobność !!! To wielkie ułatwienie dla tych, którzy nie mogą pojechać pokłonić się przed grobem Błogosławionego Jana Pawła II. I tylko krótka odpowiedź do niejakiego ~janusza: Nie interesują nas Twoje poglądy- kogo masz dość, a kogo nie. My mamy dość takich jak Ty.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~leon 2011-07-02 (14:45) 20 godzin i 37 minut temu

Po co ?? Bałwochwalstwo ! Ohyda !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~janek 2011-05-04 (19:47) 15 godzin i 35 minut temu

ze wola Boza moze byc zupelnie inna ? Jakim prawem My smiertelnicy nadajemy komus swietosc,A gdzie w tym wszystkim Bog ? Oddajemy sie balwochwalstwu i to jest przerazajace.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~e. 2011-05-03 (23:06) 12 godzin i 16 minut temu

jak bociany w Przygodzicach !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~s 2011-05-03 (18:44) 16 godzin i 38 minut temu

Narod poklada nadzieje w czlowieku , zamiast w BOGU

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~leon 2011-06-26 (22:26) 12 godzin i 56 minut temu

A jak ja nie chce oglądać żadnego grobu, a zwłaszcza - tego !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~doktor 2011-05-04 (19:27) 15 godzin i 55 minut temu

wojeuryzm i nekrofilia w jednym.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
2
~roman 2011-05-04 (17:29) 17 godzin i 53 minut temu

w trumnie ? to by dopiero byla ogladalnosc ,tak samo jak byl kiedys taki program BIG BR..... i cos tam dalej nie pamietam,to ludzie do pracy nie chodzili zeby to zobaczyc,bysmy mogli na zywo sledzic losy blogoslawionego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
1
~xxx 2011-07-09 (17:41) 17 godzin i 41 minut temu

Nie dałoby się zrobić, żeby nagrobek raz na jakiś czas krwawił? To chyba nie przerasta możliwości współczesnej techniki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Brrv 2011-07-02 (23:07) 12 godzin i 15 minut temu

piszący nizej-wyżej to mają rozum.Ja wiem ,że nie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zeus 2011-05-03 (23:25) 11 godzin i 57 minut temu

Pójdźmy dalej, nabijmy czaszkę na pal i módlmy sie do niej. Przcież chrześcijanstwo ze swoimi wynaturzonymi obrzedami nie wyszło z epoki sredniowiecza i w XXI wieku dostarcza nam różnych przeżyć rodem z horrorów. Amen.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Korek 2011-05-03 (20:00) 15 godzin i 22 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Polak racjonalista 2011-05-03 (19:17) 16 godzin i 5 minut temu

Jedynym beneficjentem zysków materialnych z wierzeń religijnych są kapłani i tak było zawsze.

odpowiedz