więcej

Tu zobaczysz grób Jana Pawła II przez kamerę internetową.

PAP |  dodane 2011-05-03 (14:55) 3 lata 2 miesiące 28 dni 10 godzin i 43 minuty temu
drukuj


Dzięki kamerze internetowej zainstalowanej w bazylice świętego Piotra można zobaczyć nowy grób Jana Pawła II w Kaplicy Świętego Sebastiana. Papież został tam pochowany w poniedziałek.

Podczas gdy od wtorkowego poranka tłumy wiernych przychodzą do bazyliki watykańskiej, by obejrzeć nowe miejsce pochówku Jana Pawła II, osoby przebywające poza Rzymem mogą to zrobić za pośrednictwem internetu.

Obraz z Kaplicy Świętego Sebastiana widać na watykańskiej stronie internetowej.

Dotychczas taka sama kamera zainstalowana była przed grobem Jana Pawła II w Grotach Watykańskich.


(bart, mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 201 89.73%
nie 23 10.27%

Przeczytaj też

45 dni szedł na beatyfikację Jana Pawła II

dodane 2011-05-04 (15:10) 3 lata 2 miesiące 27 dni 10 godzin i 28 minut temu

Benedykt XVI do Polaków o błogosławionym Janie Pawle II

dodane 2011-05-04 (12:15) 3 lata 2 miesiące 27 dni 13 godzin i 23 minuty temu

Płyta z grobu Jana Pawła II jest już w Krakowie

aktualizacja 2011-05-04 (12:09) 3 lata 2 miesiące 27 dni 13 godzin i 29 minut temu

"To dokonuje się na naszych oczach"

dodane 2011-05-03 (13:05) 3 lata 2 miesiące 28 dni 12 godzin i 33 minuty temu

Benedykt XVI usunął się w cień

dodane 2011-05-03 (10:15) 3 lata 2 miesiące 28 dni 15 godzin i 23 minuty temu

Pierwsi wierni zobaczyli już nowy grób Jana Pawła II

aktualizacja 2011-05-03 (13:11) 3 lata 2 miesiące 28 dni 12 godzin i 27 minut temu

Rzymskie obchody beatyfikacji Jana Pawła II zakończone

dodane 2011-05-03 (03:03) 3 lata 2 miesiące 28 dni 22 godziny i 35 minut temu

Gigantyczna kolejka, chcą złożyć hołd papieżowi

dodane 2011-05-02 (15:05) 3 lata 2 miesiące 29 dni 10 godzin i 33 minuty temu

Jan Paweł II zostanie świętym - pod jednym warunkiem

dodane 2011-05-02 (14:30) 3 lata 2 miesiące 29 dni 11 godzin i 8 minut temu
materiał foto

Przybyli na beatyfikację

dodane 2011-05-01 (10:50) 3 lata 2 miesiące 30 dni 14 godzin i 48 minut temu

materiał foto

Tłum czeka na błogosławionego

dodane 2011-05-01 (09:24) 3 lata 2 miesiące 30 dni 16 godzin i 14 minut temu
materiał foto

Czuwanie modlitewne

dodane 2011-04-30 (21:56) 3 lata 3 miesiące 1 dzień 3 godziny i 42 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (77)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

5
0
~ataner 2012-03-08 (18:30) 2 lata 4 miesiące 23 dni 7 godzin i 8 minut temu

ja to kiedys zobacze na zywo

odpowiedz

2
1
~Tomek 2011-05-03 (16:48) 3 lata 2 miesiące 28 dni 8 godzin i 50 minut temu

NIe modlimy się do umarłych ale prosimy
ich o modlitwę i wstawiennictwo u Boga. Dokładnie na tych samych zasadach jak wtedy gdy żyli...

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

3
3
~antyKK 2011-05-04 (21:31) 3 lata 2 miesiące 27 dni 4 godziny i 7 minut temu

pytanie do katolików
- w jakim celu oglądacie grób JP2 przez kamerkę? czemu to dokładnie służy? może mi ktoś z was wyjaśnić?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
5
~xxx 2011-07-09 (17:41) 3 lata 22 dni 7 godzin i 57 minut temu

Nie dałoby się zrobić, żeby nagrobek raz na jakiś czas krwawił? To chyba nie przerasta możliwości współczesnej techniki.

odpowiedz

0
0
~Brrv 2011-07-02 (23:07) 3 lata 29 dni 2 godziny i 31 minut temu

piszący nizej-wyżej to mają rozum.Ja wiem ,że nie

odpowiedz

1
2
~leon 2011-07-02 (14:45) 3 lata 29 dni 10 godzin i 53 minuty temu

Po co ?? Bałwochwalstwo ! Ohyda !!

odpowiedz

1
3
~leon 2011-06-26 (22:26) 3 lata 1 miesiąc 5 dni 3 godziny i 12 minut temu

A jak ja nie chce oglądać żadnego grobu, a zwłaszcza - tego !

odpowiedz

2
4
~roman 2011-05-04 (17:29) 3 lata 2 miesiące 27 dni 8 godzin i 9 minut temu

a dlaczego kamery nie zainstalowano
w trumnie ? to by dopiero byla ogladalnosc ,tak samo jak byl kiedys taki program BIG BR..... i cos tam dalej nie pamietam,to ludzie do pracy nie chodzili zeby to zobaczyc,bysmy mogli na zywo sledzic losy blogoslawionego.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
2
~janek 2011-05-04 (19:47) 3 lata 2 miesiące 27 dni 5 godzin i 51 minut temu

a czy ktos sie zastanowil
ze wola Boza moze byc zupelnie inna ? Jakim prawem My smiertelnicy nadajemy komus swietosc,A gdzie w tym wszystkim Bog ? Oddajemy sie balwochwalstwu i to jest przerazajace.

odpowiedz

0
2
~doktor 2011-05-04 (19:27) 3 lata 2 miesiące 27 dni 6 godzin i 11 minut temu

Katolicy ujawniają ciekawe preferencje
wojeuryzm i nekrofilia w jednym.

odpowiedz

1
2
~s 2011-05-03 (18:44) 3 lata 2 miesiące 28 dni 6 godzin i 54 minuty temu

TRAGEDIA
Narod poklada nadzieje w czlowieku , zamiast w BOGU

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

1
0
~Tom74 2011-05-03 (16:36) 3 lata 2 miesiące 28 dni 9 godzin i 2 minuty temu

Prawdziwy Boży posłaniec Jan Paweł II
Jego misja przepowiedziana została w Biblii. Przeczytajcie; NIEZNANE PROROCTWO O JANIE PAWLE II EIOBA. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

1
1
~zen 2011-05-03 (16:18) 3 lata 2 miesiące 28 dni 9 godzin i 20 minut temu

DZIĘKUJEMY !!!
Dziękujemy za tę sposobność !!! To wielkie ułatwienie dla tych, którzy nie mogą pojechać pokłonić się przed grobem Błogosławionego Jana Pawła II. I tylko krótka odpowiedź do niejakiego ~janusza: Nie interesują nas Twoje poglądy- kogo masz dość, a kogo nie. My mamy dość takich jak Ty.....

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
wojtkunu 2011-05-03 (16:34) 3 lata 2 miesiące 28 dni 9 godzin i 4 minuty temu

jak masz dość to idź tam gdzie jest "fajnie" :-)
A ja mam dość psioczenia i nieudaczników, co obwiniają wszystkich wokoło a sami są zwykłymi leszczami :-P

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~zeus 2011-05-03 (23:25) 3 lata 2 miesiące 28 dni 2 godziny i 13 minut temu

Średniowieczny horror...
Pójdźmy dalej, nabijmy czaszkę na pal i módlmy sie do niej. Przcież chrześcijanstwo ze swoimi wynaturzonymi obrzedami nie wyszło z epoki sredniowiecza i w XXI wieku dostarcza nam różnych przeżyć rodem z horrorów. Amen.

odpowiedz

1
1
~leon 2011-05-03 (23:24) 3 lata 2 miesiące 28 dni 2 godziny i 14 minut temu

Bałwochwalstwo. Ohyda !

odpowiedz

0
1
~e. 2011-05-03 (23:06) 3 lata 2 miesiące 28 dni 2 godziny i 32 minuty temu

To tak samo
jak bociany w Przygodzicach !

odpowiedz

2
2
~rici 2011-05-03 (17:50) 3 lata 2 miesiące 28 dni 7 godzin i 48 minut temu

Kocha Cie caly Swiat
Dziekujemy za wszystko, Ojcze Swiety

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~pawel0288 2011-05-03 (20:40) 3 lata 2 miesiące 28 dni 4 godziny i 58 minut temu

dość to ja mam już słuchania o tej całej katastrofie smoleńskiej

odpowiedz

0
0
~Korek 2011-05-03 (20:00) 3 lata 2 miesiące 28 dni 5 godzin i 38 minut temu

Swięte słowa
Amen!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Generał Gierasimow: Rosja stosuje się do układu INF
dodane 2014-07-31 (19:55) 5 godzin i 43 minuty temu

Radosław Sikorski kandydatem na szefa dyplomacji UE i wiceprzewodniczącego KE
dodane 2014-07-31 (18:25) 7 godzin i 13 minut temu

materiał wideo

Prezydent Bronisław Komorowski: powstańcy walczyli o jedność narodu
dodane 2014-07-31 (19:19) 6 godzin i 19 minut temu

Ebola: Liberia, Sierra Leone, Zachód w stanie podwyższonego alertu
dodane 2014-07-31 (20:10) 5 godzin i 28 minut temu

Lech Wałęsa stracił ulicę w San Francisco
dodane 2014-07-31 (17:09) 8 godzin i 29 minut temu

Brytyjski parlament: NATO nieprzygotowane do odparcia ataku Rosji
dodane 2014-07-31 (15:32) 10 godzin i 6 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zgadzasz się z wynikami kontroli NIK dot. przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków?

liczba oddanych głosów: 1085