więcej

"Obama to ekstremistyczny przeciwnik życia".

PAP | dodane 2008-11-18 (21:20)

fot. AFP

opinie
drukuj

Amerykański kardynał James Francis Stafford nazwał prezydenta elekta Baracka Obamę przedstawicielem "ekstremistycznej frakcji przeciwko życiu".

Purpurat, prezes watykańskiego trybunału o nazwie Penitencjaria Apostolska, cytowany przez włoską agencję Ansa, podczas wizyty w Waszyngtonie wyraził opinię, że
Ameryka za prezydentury Obamy dowie się, co to ogród oliwnyKardynał James Francis Stafford
"Ameryka za prezydentury Obamy dowie się, co to ogród oliwny". Przywołał w ten sposób udręczenie Chrystusa przed ukrzyżowaniem.

Kardynał Stafford, krytykując proaborcyjną politykę Baracka Obamy, powiedział, że wraz z wyborami prezydenckimi Stany Zjednoczone przeżyły "kulturowe trzęsienie ziemi".

To najostrzejsza wypowiedź przedstawiciela Stolicy Apostolskiej na temat Obamy.

Sylwia Wysocka
oceń
0
0
Podziel się

Wojny, konflikty, zamachy

Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl


  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Myśliwy [2008-11-19 08:01]

Za to księża to;
ekstremistyczni przeciwnicy zadowolenia z życia.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~toja [2008-11-18 23:09]

aborcja, zwłaszcza przed porodem to morderstwo niewinnego dziecka
wbijcie sobie to wreszcie do głów a kto nie wierzy, niech sobie obejrzy USG trójwymiarowe tzw. 3D nawet w internecie jest pełno filmów. Jak babom-potworom pozwoli się na takie zabijanie i to za pieniądze podatników, to za chwilę nie starczy im psychiatrów i jak zwykle tylko lekarze ponabijają kabzy. I oczywiście niedoszli "tatusiowie" będą zacierać łapska bo nie będą płacić alimentów a głupie baby nie będą powstrzymywać się od bzy....nia. To tylko dla nich korzystne rozwiązanie, bo baby prędzej czy później mają poczucie winy, i to nawet po kilkunastu latach może się odezwać i depresja , potem prozac, albo ciąża pozamaciczna, albo zapłodnienie in vitro, bo inaczej się inaczej juz się nie da miec dziecka, albo czekanie na adopcję .\a w ogóele to gdzie są kobiety,które przerwały ciążę??? Wmawia im się, że to takie postępowe planowanie rodziny, że nic im nie grozi, żeto, że tamto.... Kobiety, które przerwały ciążę powinny się wszędzie głośno wypowiadać, wtedy dotarłoby do następnych, jakie to przykre przeżycie i jakie ma konsekwencje, ale ciekawe - one jakoś się wstydzą przyznawać do tak "postępowego" planowania rodziny !!! Zastanawiam się, komu tak naprawdę zależy na promowaniu tej pseudo-wolności?? Firmom farmaceutycznym leczącym potem "ofiary" własnej głupoty, lobby lekarskim, facetom? Bo chyba tylko naiwna i niedoświadczona kobieta moze uwierzyć, że pozwolenie jej na zabicie dziecka, czyli przerwanie jego rozwoju- ciąży- jest dowodem jej wolności. Ci, którzy najgłośniej krzyczą za prawem do przerywania ciąży, ZDĄŻYLI się już urodzić. Mam nadzieję, że Obama zrobi jak najwięcej w celu ułatwienia kobietom decyzji o urodzeniu tych biednych dzieci i wyda kasę raczej na ich wspieranie niż namawianie do aborcji. Jak powiedziała Matka Teresa: "Jeżeli kobieta może zabic własne dzieko, które nosi pod sercem, kto nas powstrzyma od pozabijania się nawzajem...?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~marg [2008-11-18 22:56]

kto z Was nie chciałby się narodzić???
.... to straszne z jaką lekkość mówi się obecnie o aborcji... a to przecież tragedia... tyle nienarodzonych z powodu przede wszystkim braku dojrzałości i odpwiedzialności ludzi....

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
julekpierdulek [2008-11-18 21:44]

Foto
fajny beret i kordła też

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~klechot [2008-11-18 23:45]

widac Obama nie lubi
noworodkow na smietnikach

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~arg [2008-11-18 21:47]

Purpurowa imbecylencja powiedziała co wiedziała.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Mateusz [2008-11-19 08:20]

Na litość Boską.
Jakiś rasistowski młotek który nosi sutannę bo się do niczego innego nie nadawał stwierdza że będzie źle choć się jeszcze nie zaczęło. Przepraszam że pytam... wywróżył to z fusów?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Cycu [2008-11-19 08:43]

Niech mnie "matoła" jakiś uczony klecha oświeci,
dlaczego straszycie śmiercią, i boicie się panicznie nieuniknionego, skoro po śmierci czeka was Rajskie Życie?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jarex [2008-11-18 23:27]

kardynał
gdzie był kościól jak w obozach koncentracyjnych mordowali ludzi Pius XII srał strachem ,. a kto paloł l;udzi na stosach za wymyśloną herezje, kto zniszczył cywilizacje indian południowo amerykańskich, kto popierał reżimy mordujące ludzi, kto święcił armaty podczas wojny domowej w Hiszpanii, któłre zabijały ludzi to hipokryci w sukienkach teraz tak bronią życia

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Cycu [2008-11-19 08:07]

Prorok jakiś z tego Franka czy co ???
Jak tak wszystko wie co będzie, to lepszy biznes by zrobił na grach liczbowych, aniżeli w kościele.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kris [2008-11-18 22:27]

kazda religia to opium dla ludu
kiedy ta czarna zaraza z watykanu przestanie sie w koncu u nas w Polcse panoszyc i rozprzestrzeniac? kosciol katolicki to dzuma XXI wieku !!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~MSC [2008-11-18 22:49]

Amerykanie to idioci bo jak nazwac ludzi którzy wybrali takiego osła...
na prezydenta!

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Bóg jest Miłością!:) [2008-11-18 22:36]

Dla mnie to nie Sługa Boży, ale hipokryta.
Walczący o władzę konserwatywny książę, przyzwyczajony że tylko on ma rację. Gdybyśmy przyjęli jego rozumowanie (którego jak sądzę, on także nie stosuje gdy rozważa problem w samotności), musielibyśmy nadal uznawać za cud to, co jest dobrze poznanym procesem biologicznym. Dla mnie przekazywanie życia z pewnością jest cudem, ale nie wierzę, by Bóg wymagał od nas zatrzymania się na określonym poziomie wiedzy i ignorowania postępu nauki. Poza tym jeśli wymaga się od rodziców, by ratowali każdy zarodek, to wcześniej trzeba wymagać od państw skutecznej walki z biedą i opieki nad rodziną. Realnego wsparcia dla każdej rodziny, która tego potrzebuje. Tak naprawdę konserwatywnemu klerowi chodzi głównie o to, że dzięki demokratycznym wyborom władzę w supermocarstwie zdobył ktoś, kto nie będzie ślepo i na kolanach słuchał ich "nauczania". Z Nauczaniem Bożym czy Chrystusowym ma ono dla mnie bardzo niewiele wspólnego, nad czym trzeba głęboko ubolewać. Pozdrawiam :)

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~S.A.R. [2008-11-19 02:25]

Purpuraty!
Schować gnaty!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~grazyna [2008-11-19 02:17]

Ale sie Obama przejmie
wypowiedzia czarnego! Juz sie boi piekla i czarnego luda! he,he

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Igo [2008-11-19 01:57]

Religie a niewolnictwo
** Odp.: racja A moze Obama pamieta co biali katolicy w czasach niewolnictwa robili z jego przodkami przy biernej aprobacie kosciola. To samo pamietaja indianie. ** Wszystkie trzy monoteistyczne religie powstaly w okresie gdy bylo niewolnictwo, uznawaly niewolnictwo jako cos normalnego i nigdy go nie zwalczaly. Rowniez te poganskie istniejace wtedy religie uznawaly niewolnictwo. Jedynie judaizm uznawal swiecenie dnia siodmego i w pewnych sprawach roku siodmego i dlatego niewolnikom nalezalo przywracac wolnosc po szesciu latach ich posiadania. Aby sie uchronic przed stratami materialnymi z tego powodu sprzedawano niewolnikow przed ukonczeniem przez nich tego szostego roku niewolnictwa. Dekalog nie zawiera najwazniejszego jedenastego przykazania "Nie badz okrutny", gdyz jak bez okrucienstwa lub przynajmniej jego grozby utrzymac niewolnikow w posluszenstwie i dyscyplinie. Tak wiec nie ma co miec pretensji do religij, ze nie zwalczaly niewolnictwa i pozniej panszczyzny, wiekszych praw dla arystokracji i absolutnej wladzy krolow i dyktatorow.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~adampik [2008-11-19 01:54]

popieram również
Popieram mówienie prawdy-to może początek końca Ameryki

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ixio [2008-11-18 23:23]

doczekasz sie
ciebie to juz można by poddać eutanazji, dlaczego nie??? może kiedyś eutanazję na takich jak ty będą przegłosowywać krewni przez internet.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Zosia [2008-11-19 01:33]

Dla USA i swiata prezydent Obama
jest najwiekszym blogoslawienstwem!! Niech zyje !!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ciemnogród [2008-11-18 22:56]

Barack HUSSEIN Obama
Husajn i wszystko jasne!!! Proszę używać pełnej nazwy prezydenta USA!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej

Sonda

Jaki prezent dasz swojej Mamie?

liczba oddanych głosów: 928