więcej

Wstrząsające zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej na jednej z rosyjskich stron internetowych.

Radio Zet, Dziennik.pl |  dodane 2012-10-16 (16:40) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 21 godzin i 35 minut temu
drukuj

Wstrząsające zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej na jednej z rosyjskich stron internetowych. Zdjęcia zostały zrobione na miejscu katastrofy, w kostnicy i przy trumnach. Widać na nich zmasakrowane ciała. Niektóre z nich są podpisane - z opisów wynika, że na fotografiach jest ciało między innymi prezydenta Kaczyńskiego - informuje Radio ZET, które zawiadomiło o MSZ i Prokuraturę Generalną o szokujących zdjęciach w sieci.

Zdjęcia te, jako ilustrację do artykułu zamieścił bloger. Są bardzo drastyczne, robione z bliska. Osoba, która je robiła musiała być dopuszczona przez służby na miejsce katastrofy.

Dwa zdjęcia mają przedstawiać prezydenta Lecha Kaczyńskiego w trumnie i na stole sekcyjnym. Zdjęcia zamieścił bloger pochodzący z azjatyckiej części Rosji. Profil założył na początku zeszłego roku. Zdjęcia opublikował miesiąc temu. Mają być dowodem na to, że prezydencki tupolew rozbił się w wyniku zamachu.

Płk Zbigniew Rzepa, rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl, że zdjęcia z pewnością nie wyciekły z polskiego materiału dowodowego. - Nie ma więc podstaw prawnych do wszczęcia śledztwa w sprawie przecieku - powiedział. Dodał, że "odpowiednie służby" zajmą się sprawą.

Radio ZET wysłało na adres podamy przez blogera, który opublikował drastyczne zdjęcia, pytania: m.in. w jakich okolicznościach dotarł do zdjęć, kto mu je dał, dlaczego je zamieścił w sieci i czy wziął pod uwagę uczucia rodzin? Wróciła informacja, że adres mailowy jest nieaktywny.


(msz, bart)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1136 46.24%
nie 1321 53.76%

Przeczytaj też

Nowe zdjęcia ze Smoleńska. Robione z samochodu

dodane 2012-10-19 (17:41) 2 lata 1 miesiąc 3 dni 20 godzin i 34 minuty temu

Komitet Śledczy FR: zdjęcia nie pochodzą z materiałów rosyjskiego śledztwa

aktualizacja 2012-10-17 (16:29) 2 lata 1 miesiąc 5 dni 21 godzin i 46 minut temu

Utajniono zdjęcia satelitarne z dnia katastrofy pod Smoleńskiem

dodane 2012-10-17 (00:05) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 14 godzin i 10 minut temu

Seremet zapyta Komitet Śledczy Rosji o drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

dodane 2012-10-16 (20:40) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 17 godzin i 35 minut temu

Pełnomocnik J. Kaczyńskiego: czy to zdjęcia z kancelarii tajnej?

dodane 2012-10-16 (19:46) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 18 godzin i 29 minut temu

Radosław Sikorski apeluje o niepublikowanie drastycznych zdjęć ze Smoleńska

dodane 2012-10-16 (17:45) 2 lata 1 miesiąc 6 dni 20 godzin i 30 minut temu

Nie było pewności, że w trumnie prezydenckiej leży Lech Kaczyński

dodane 2012-10-09 (06:33) 2 lata 1 miesiąc 14 dni 7 godzin i 42 minuty temu

"Według rosyjskiej prokuratury do katastrofy doszło 20 kwietnia"

dodane 2012-10-08 (02:23) 2 lata 1 miesiąc 15 dni 11 godzin i 52 minuty temu

Część rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej chce kolejnych ekshumacji

dodane 2012-10-06 (16:40) 2 lata 1 miesiąc 16 dni 21 godzin i 35 minut temu

Jan Pospieszalski: w Smoleńsku jest mroczna tajemnica

dodane 2012-10-01 (19:01) 2 lata 1 miesiąc 21 dni 19 godzin i 14 minut temu

materiał foto

Marta Kaczyńska wspomina rodziców

dodane 2012-04-11 (15:43) 2 lata 7 miesięcy 11 dni 22 godziny i 32 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (1303)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~fn42 2014-03-25 (18:00) 7 miesięcy 28 dni 20 godzin i 15 minut temu

fn42

odpowiedz

0
0
~o 2014-03-25 (17:58) 7 miesięcy 28 dni 20 godzin i 17 minut temu
2
1
wertyu 2013-10-20 (08:26) 1 rok 1 miesiąc 3 dni 5 godzin i 49 minut temu

ta brzoza została złamana celowo !!!!!! było na to sześśśśśśśśśćććććććć dni proszę!!!!

odpowiedz

0
0
~zdjecia 2013-10-15 (12:53) 1 rok 1 miesiąc 8 dni 1 godzinę i 22 minuty temu

zdjecia sa na www.prawdaxlxpl.worldpress.com

odpowiedz

1
3
~dargaj3 2013-01-11 (18:26) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 19 godzin i 49 minut temu

Tego rodzaju osoby powinny być odpowiednio ukarani,jedno za fałszywe informacje a po drugie za wywołane zamieszanie w stosunkach międzypaństwowych.A w Polsce powinni skorzystać bardzo ciepłego przyjęcia przez polską maciorę.

odpowiedz

4
4
~nick 2012-11-25 (12:14) 1 rok 11 miesięcy 29 dni 2 godziny i 1 minutę temu

pokazcie tych trupow

odpowiedz

5
2
~prosze o l 2012-11-23 (12:41) 2 lata 1 godzinę i 34 minuty temu

poczta.onet.pl

odpowiedz

55
22
~luk 2012-10-19 (09:39) 2 lata 1 miesiąc 4 dni 4 godziny i 36 minut temu

Jak chcesz być sługą Niemca i Ruska dalej popieraj Donalda Tuska Znów stara zgraja szczęśliwym trafem bez planów za to z wielkim rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska Idzie Platforma Obywatelska. Do sądu złodziej śmiało ucieka Bo wszak korupcja prawem człowieka Czar PRL-u wraca do formy Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy. Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi Od dziś będziemy świadczyć usługi Dla Władimira i dla Angeli Czas na kolanach iść do Brukseli. Szef MSZ-u już ma kaganiec Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, vivat Europa. Angela z Ritą ręce zaciera By na wschód ruszyć tropem Hitlera A za nią ziomków procesja tłumna Vivat Platforma, piąta kolumna. Za tawariszcza Tuska zdrowie Piją Gazpromu oligarchowie Władimir Putin z radości śpiewa: Nu tipier budiet kak za Breżniewa. Odwrót z Iraku,z Afganistanu Osama śmieje się spod turbanu Taki sojusznik jak Tusk się przyda Vivat Platforma i Al-Kaida. Koniec z lustracją, koniec rozliczeń Dla konfidentów to koncert życzeń Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci Vivat Platforma i konfidenci. Niech żyje wolność, ćpun na wagarach Łbem durnym kręci w dymu oparach Całkiem legalnie ćmiąc porcje zielska Vivat Platforma Obywatelska. Niech żyje miłość, rusza prawda Sprośnych pedałów cała gromada Gzi się bezwstydnie wśród publiczności. To dar Platformy, triumf wolności. Elektoracie Wyborco durny Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny, A chcesz być sługą Niemca i Ruska Dalej popieraj Donalda Tuska...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

12
11
~jakataka 2012-11-08 (21:18) 2 lata 14 dni 16 godzin i 57 minut temu

Nijak ma się teoria zamachu do rzeczywistości. Gdyby polecieli na zastępcze lotnisko to by się nie rozbili.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
3
~nie wiem 2012-11-09 (11:20) 2 lata 14 dni 2 godziny i 55 minut temu

Co gotujecie dzisiaj na obiad? Bo nie mam pomysłu.

odpowiedz

8
2
~Walter 2012-11-09 (09:42) 2 lata 14 dni 4 godziny i 33 minuty temu

Komisja miedzy narodowa ,innego wyjścia niema .Ta katastrofa musi być ujawniona .Koniec z samobójstwami !Plotkami ,inowymi specjalistami pokroju Pułkownika Lukaszewicza .Kim una ma zostać ministrem MON ,czy min Sprawiedliwości ? komisja bez specjalistów pokroju MAK-ku .

odpowiedz

19
0
~Witka 2012-11-08 (21:32) 2 lata 14 dni 16 godzin i 43 minuty temu

Zwykły bloger a ma więcej zdjęć z katastrofy niż nasze wszystkie służby razem wzięte. Żenada...

odpowiedz

6
1
~andrzej 2012-11-08 (20:32) 2 lata 14 dni 17 godzin i 43 minuty temu

wp.pl dziękuję.

odpowiedz

3
3
~lllllll 2012-11-08 (19:53) 2 lata 14 dni 18 godzin i 22 minuty temu

wp.pl

odpowiedz

2
5
~kkkkk 2012-11-08 (19:51) 2 lata 14 dni 18 godzin i 24 minuty temu

proszę o link

odpowiedz

2
3
~kkkk 2012-11-08 (19:51) 2 lata 14 dni 18 godzin i 24 minuty temu

proszę o przesłanie linku z tymi dziękuje.

odpowiedz

4
3
dominis1372 2012-10-30 (19:10) 2 lata 23 dni 19 godzin i 5 minut temu

prosze o link do zdjęć że smoleńska

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
12
~Jan III Sobieski 2012-10-19 (20:22) 2 lata 1 miesiąc 3 dni 17 godzin i 53 minuty temu

Powstanie TV Soleńsk czy też nie ................................?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
2
~fff 2012-11-02 (21:42) 2 lata 20 dni 16 godzin i 33 minuty temu

ggg

odpowiedz

5
7
~wrr 2012-11-02 (11:36) 2 lata 21 dni 2 godziny i 39 minut temu

O co ta afera??? Widziałem w internecie o wiele drastyczniejsze zdjęcia i nikt z tego powodu nie robił afery. Tak się robi z igły widły. Z wypadku zamach, ze zdjęć aferę... co za błazenada!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. 22 osoby ranne
dodane 2014-11-23 (08:16) 5 godzin i 59 minut temu

materiał wideo

Tysiące domów na Podlasiu bez prądu
dodane 2014-11-22 (08:41) 1 dzień 5 godzin i 34 minuty temu

Wyniki wyborów w sejmikach wojewódzkich
dodane 2014-11-22 (22:50) 15 godzin i 25 minut temu

Rosyjskie pociski spadają na Ukrainę. Artyleryjski ostrzał
dodane 2014-11-21 (13:02) 2 dni 1 godzinę i 13 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.