Strona główna serwisu
Wirtualna Polska najczęściej czytanym portalem informacyjnym w Wielkiej Brytanii

Wirtualna Polska najczęściej czytanym portalem informacyjnym w Wielkiej Brytanii

Portal Wirtualna Polska jest jednym z najczęściej czytanych wśród mieszkańców Wysp Brytyjskich - informuje brytyjski dziennik "The Guardian". Na swoich stronach internetowych dziennik publikuje raport pracowni Similar Web za 2015 rok.
Raport wskazuje ranking najczęściej czytanych portali informacyjnych, w którym WP znalazła się na szóstym miejscu, a także najbardziej czytanych grup medialnych. W tym ostatnim rankingu WP znalazła się na dziewiątym miejscu.

W rankingu portali informacyjnych znalazły się kolejno:
1.bbc.co.uk,
2. msn.com,
3. dailymail.co.uk,
4. theguardian.com,
5. telegraph.co.uk,
6. Wirtualna Polska,
7. Onet,
8. Sports.com,
9. newsnow.co.uk,
10. mirror.co.uk.

Na pierwszym miejscu w rankingu grup medialnych znalazły się dwie strony BBC (bbc.com i bbc.co.uk), portal MSN, DMG Media (Mail Online), Trinity Mirror, The Telegraph oraz Sky. Za Wirtualną Polską, na 11. miejscu był BuzzFeed, na 12. The Independent. Na odległym 109. miejscu znalazł się w tym zestawieniu The Time, według raportu głównie przez płatną subskrypcję.


Raport napisano na podstawie liczby odsłon mobilnych (np. na komórkach) oraz na komputerach. Według niego, aż 2/3 wszystkich wiadomości, czytanych w Internecie przez mieszkańców Wielkiej Brytanii, publikowanych jest przez 10 grup medialnych.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (61)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
221
~Ajwajgiewalt 2016-02-10 (11:41) 3 godziny i 13 minut temu

Najczesciej to wp blokuje kometarze:p

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
221
~ases 2016-02-10 (11:40) 3 godziny i 14 minut temu

weźcie pod uwagę to że większość czyta was dla śmiechu...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
170
~kamikadze 2016-02-10 (11:43) 3 godziny i 11 minut temu

Owocuje względny obiektywizm, taki prawdziwy a nie lansowany przez promotorów i jest gitara. Osobiście jedynie z ciekawości wchodzę juz na Onet, TVN nie oglądam w ogóle. Tak kończy lans.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
36
~oj tam 2016-02-10 (12:37) 2 godziny i 17 minut temu

Najczęściej to WP. profesjonalnie manipuluje łapkami i tytułami artykułów ze znakami zapytania. O blokowaniu wypowiedzi nie wspomnę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
35
~Emigrant.... 2016-02-10 (11:55) 2 godziny i 59 minut temu

Kiedy mam dola otwieram WP,i mam ubaw po,pachy hahaaa

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
32
~Londyn1980 2016-02-10 (12:12) 2 godziny i 42 minut temu

W Londynie przeważa środowisko prawicowe.Widzimy,jak PO działało wbrew polskim interesom, a jak rząd brytyjski walczy o dobro tylko swojego kraju.Tutaj naprawdę kibicujemy PiS z przekonania, no i czytamy znacznie więcej, niż osoby z Polski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
29
~qq 2016-02-10 (12:16) 2 godziny i 38 minut temu

tak wchodzimy na wp ale przed zakladamy filtry na oczy i sprawdzamy gdzie kit wylewa sie w nadmiarze

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
28
~szkot z Polski 2016-02-10 (12:37) 2 godziny i 17 minut temu

Śmiechu warte!matko chwala nas!kto?ano my ciebie a ty nas!...WP to byle co jest!szkoda oczu...głupota i stronniczość jak w TVN !kto wierzy frajerem jest i tyle

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
23
~kjjhggf 2016-02-10 (12:24) 2 godziny i 30 minut temu

WP.PL to prawie to samo co Sci-Fi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
15
~SCI 2016-02-10 (12:42) 2 godziny i 12 minut temu

POrównują propagandę z rzeczywistością

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
11
~Hmm 2016-02-10 (12:48) 2 godziny i 6 minut temu

WP oszukuje oceny komentarzy szczególnie było to widać w wyborach 2015 . 1000 łapek w dół i 20 w gore przy ocenie PiS pod wiekszością komentarzy. manipulacje było widać gołym okiem !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
11
~ela 2016-02-10 (12:47) 2 godziny i 7 minut temu

najprawdopodobniej zapewniacie niezłą rozrywkę ;)))

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~fu 2016-02-10 (13:47) 1 godzinę i 7 minut temu

antypolski wirtualny szmatlawiec!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~pozdrawiam 2016-02-10 (12:27) 2 godziny i 27 minut temu

Wiedziałem, że w Europie i na wschodzie czytają i dlatego mądrale z WP.Pl rymki moje odrzucają, ale rodacy wiedzą, gdzie wierszyki znaleźć mogą, bo dzięki klepankom obraz prawdy naszej mają.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~druzyny1 2016-02-10 (12:57) 1 godzinę i 57 minut temu

Przecież WP to nie jest POLSKI i nic nie ma wspólnego z POLSKĄ, tylko POLSKO języczne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~rozbij 2016-02-10 (12:39) 2 godziny i 15 minut temu

To już wiem, skąd to obiegowe określenie "Marian". To czytelnik.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~antywp 2016-02-10 (12:32) 2 godziny i 22 minut temu

Dla imbecyli z wp 'najczesciej czytany' jest rownoznaczne z 'jeden z najczesciej czytanych'.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~artik1900 2016-02-10 (12:10) 2 godziny i 44 minut temu

bo nie jestescie "AŻ" tak upolitycznieni jak jak onet ... tylko dlatego zazwcyczaj porownywalem wiadomoasci z kilku stron wp , onet, interia , zelazna logika , tv republika , ale po bardzo bezczelnych maniupalajach ograniczylem sie do wp, zelazne i republiki .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~Gucio 2016-02-10 (12:06) 2 godziny i 48 minut temu

A gdzie gazeta.pl i Agora w tym zestawieniu ? :-P

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~XXXX 2016-02-10 (13:27) 1 godzinę i 27 minut temu

Video z auto startem i morze reklam... syf i tyle. Wyłączcie te samo startujące reklamy. Jak ktoś chce sobie wideo zobaczyć to zobaczy a jak nie, to nie. Sys, syf, syf...!!!

odpowiedz