Strona główna serwisu
Umarł z przepicia, odżył w kostnicy i wrócił na imprezę

Umarł z przepicia, odżył w kostnicy i wrócił na imprezę

To mogło się zdarzyć tylko tam... Na dalekim wschodzie Rosji w kostnicy ocknął się, uznany wcześniej za zmarłego, mężczyzna. Za przyczynę jego śmierci uznano przedawkowanie wódki.
Dziennik "Khasanskiye Vesti" nie precyzuje, w którym regionie konkretnie doszło do zdarzenia. Wiadomo jedynie, że przywieziony z suto zakrapianej imprezy mężczyzna obudził się na podłodze kostnicy.

Według relacji przedstawiciela miejscowej policji, ciało mężczyzny umieszczono na podłodze chłodni, bowiem kostnica tego dnia była przepełniona. Niedoszły denat, gdy się obudził, nie zdawał sobie sprawy z tego, gdzie jest. Zmarznięty, jeszcze pod wpływem alkoholu, w ciemności poczuł, że dotyka czyichś zimnych kończyn i w strachu rzucił się do drzwi.

Jego wołanie usłyszał ochroniarz kostnicy i powiadomił o dziwnych odgłosach z chłodni swoich przełożonych. Ci początkowo nie uwierzyli w jego relację. Na szczęście postanowili jednak sprawdzić te "dziwne" odgłosy z chłodni kostnicy. Wezwana na miejsce zdarzenia policja przesłuchała cudem ozdrowiałego i wypuściła go do domu.


Mężczyzna swoje pierwsze kroki skierował jednak nie do domu, a na przedwcześnie opuszczone spotkanie. Tam zastał nadal pijących kolegów. Gdy pojawił się w drzwiach żałobników, jeden z jego kompanów od wódki zemdlał z wrażenia.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (155)
Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
699
~annikki 2015-12-31 (10:43) 14 godzin i 35 minut temu

Rosjanie zamiast krwi mają wódkę, dlatego nie zamarzają w kostnicy :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
645
~as 2015-12-31 (11:13) 14 godzin i 5 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
477
~Beton 2015-12-31 (11:07) 14 godzin i 11 minut temu

Hahaha!!!! :-))) To jest opowieść! Jaja jak berety. Najlepsze że żałobnik zemdlał na widok zmarłego stojącego w drzwiach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2