Strona główna serwisu
Umarł z przepicia, odżył w kostnicy i wrócił na imprezę

Umarł z przepicia, odżył w kostnicy i wrócił na imprezę

To mogło się zdarzyć tylko tam... Na dalekim wschodzie Rosji w kostnicy ocknął się, uznany wcześniej za zmarłego, mężczyzna. Za przyczynę jego śmierci uznano przedawkowanie wódki.
Dziennik "Khasanskiye Vesti" nie precyzuje, w którym regionie konkretnie doszło do zdarzenia. Wiadomo jedynie, że przywieziony z suto zakrapianej imprezy mężczyzna obudził się na podłodze kostnicy.

Według relacji przedstawiciela miejscowej policji, ciało mężczyzny umieszczono na podłodze chłodni, bowiem kostnica tego dnia była przepełniona. Niedoszły denat, gdy się obudził, nie zdawał sobie sprawy z tego, gdzie jest. Zmarznięty, jeszcze pod wpływem alkoholu, w ciemności poczuł, że dotyka czyichś zimnych kończyn i w strachu rzucił się do drzwi.

Jego wołanie usłyszał ochroniarz kostnicy i powiadomił o dziwnych odgłosach z chłodni swoich przełożonych. Ci początkowo nie uwierzyli w jego relację. Na szczęście postanowili jednak sprawdzić te "dziwne" odgłosy z chłodni kostnicy. Wezwana na miejsce zdarzenia policja przesłuchała cudem ozdrowiałego i wypuściła go do domu.


Mężczyzna swoje pierwsze kroki skierował jednak nie do domu, a na przedwcześnie opuszczone spotkanie. Tam zastał nadal pijących kolegów. Gdy pojawił się w drzwiach żałobników, jeden z jego kompanów od wódki zemdlał z wrażenia.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (154)
Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
693
~annikki 2015-12-31 (10:43) 15 godzin i 36 minut temu

Rosjanie zamiast krwi mają wódkę, dlatego nie zamarzają w kostnicy :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
640
~as 2015-12-31 (11:13) 15 godzin i 6 minut temu

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
476
~Beton 2015-12-31 (11:07) 15 godzin i 12 minut temu

Hahaha!!!! :-))) To jest opowieść! Jaja jak berety. Najlepsze że żałobnik zemdlał na widok zmarłego stojącego w drzwiach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
143
~mario 2015-12-31 (12:09) 14 godzin i 10 minut temu

kto myślał że to Aleksander. K. ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
125
~zeus 2015-12-31 (15:37) 10 godzin i 42 minut temu

A "kostnica tego dnia była przepełniona"...pewnie do rana, to do reszty opustoszała? :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
127
~grunt 2015-12-31 (12:39) 13 godzin i 40 minut temu

To jasno dowodzi, że św. Piotr nie wpuszcza do nieba nietrzeźwych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
121
~falon 2015-12-31 (11:19) 15 godzin temu

no to nie zła impreza musiała być , umarł oni pili pobył w kostnicy , oni pili , ożył , wrócił z kostnicy na imprezę ,a oni dopiero zaczęli pić za jego zdrowie. fajny naród , fajne zwyczaje .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
107
~KC 2015-12-31 (11:39) 14 godzin i 40 minut temu

Nobla w dziedzinie biologii dla tego Pana!!! Nagrodę pieniężną i tak wiadomo, że przeznaczy na dalsze badania wpływu alkoholu na organizm!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
94
~bielak 2015-12-31 (12:09) 14 godzin i 10 minut temu

kurde to koles mial przezycie , bedzie mial co opowiadac hehehe ,lekarz co go uznal za zmarlego tez chyba byl po imprezie hhahhahah

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
29
Zgadzam się z opinią
108
~........ 2015-12-31 (11:03) 15 godzin i 16 minut temu

Myślałem, że o Kwacha chodzi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
69
~arekafryka 2015-12-31 (11:16) 15 godzin i 3 minuty temu

Jak przeczytałem tytuł pomyślałem sobie:polak potrafi i tak bardzo się nie pomyliłem bo oprócz polaków to tylko ruscy potrafią tak pić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
68
~stiopa 2015-12-31 (11:31) 14 godzin i 48 minut temu

Ot, nastojaszczij rossyjskij gieroj, umier no poszeł pit dalsze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
68
~sqytbgt 2015-12-31 (13:09) 13 godzin i 10 minut temu

Haha Jezus melanżu ! xD

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
54
~jerofiejew 2015-12-31 (13:24) 12 godzin i 55 minut temu

łyso wam żuczki, wódę trzeba umić pić, a jak zasłabniesz , to tylko na chwilę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
50
~lolek bagienny 2015-12-31 (12:24) 13 godzin i 55 minut temu

podejrzewam ze i jak milicjanci tak i koroner oraz gość który przyjmował tegoż niedoszłego nieboszczyka byli pod wpływem i to znacznym . amen

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
47
~Poliak 2015-12-31 (17:16) 9 godzin i 3 minuty temu

A myślałem, że stwierdzenie "zaliczyć zgon na imprezie" to tylko przenośnia :-)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
44
fred.fred7 2015-12-31 (13:23) 12 godzin i 56 minut temu

jak szaleć to szaleć!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
39
~zigi 2015-12-31 (12:27) 13 godzin i 52 minut temu

Niezłą tam mają izbę "wytrzeźwień".Tylko z przepicia umierać i zaraz szybko wracać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
42
~wigraszek 2015-12-31 (13:07) 13 godzin i 12 minut temu

Ruskie mamy mają też błogosławione łono,a z sutka sączy się gorzała!

odpowiedz