Strona główna serwisu
Syryjscy uchodźcy udaremnili gwałt na 7-​latce

Syryjscy uchodźcy udaremnili gwałt na 7-​latce

• Dwaj uchodźcy z Syrii złapali mężczyznę, który próbował rozebrać i zgwałcić siedmioletnią dziewczynkę w jednym z greckich obozów
• Syryjczycy przekazali niedoszłego gwałciciela w ręce policji
Uchodźcy na granicy Grecji i Macedonii Uchodźcy na granicy Grecji i Macedonii ()


Do tragicznego zdarzenia miało dojść w obozie w Idomeni, na północy Grecji. Mężczyzna z Afganistanu próbował rozebrać i zgwałcić 7-letnią dziewczynkę. Ojciec dziecka szybko zauważył całą sytuację i wezwał pomoc.

Na wołanie ojca natychmiast zareagowało dwóch Syryjczyków: 26-letni Mohammed Al-Mulhem i 24-letni Dldar Sedo. Udało im się złapać napastnika, którego następnie przekazali w ręce policji.


- Ten mężczyzna próbował się dobrać do dziecka za toaletami. Wtedy siedmiolatka zaczęła krzyczeć. Kiedy dobiegliśmy na miejsce, zobaczyliśmy, jak próbował ściągnąć z niej spodnie i koszulkę. Złapałem go i zacząłem kopać - opowiadał jeden z Syryjczyków.

- Ludzie chcieli go zabić, ale my powiedzieliśmy, że nie jesteśmy od tego. Jesteśmy z cywilizowanego kraju i zabraliśmy go na policję - dodał.

DailyMail

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (57)
Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
361
~oby 2016-03-20 (13:06) 23 godzin i 22 minut temu

I co ?Mam inaczej spojrzeć teraz na uchodźców dzięki temu artykułowi czy co?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
276
~Maciek 2016-03-20 (14:36) 21 godzin i 52 minut temu

Aż strach pomyśleć jaka musi być skala problemu, skoro NORMALNE zachowanie uważa się za godne nagłośnienia w mediach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
153
~Alikozyw Ali 2016-03-20 (13:10) 23 godzin i 18 minut temu

w tytule I samym artykule syryjczycy to bohaterowie, a gwalcacy to kto? ...moze grek jakis?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
147
~bartek 2016-03-20 (12:15) 13 minut temu

Jesli to propagandowe opisanie czynu mysli ze zmieni sie podjescie do calosci ogolu jako ze oni sa tacy jak my to bledne myslenie. Niestety ich kultura nijak ma sie do naszej, i bohaterami moga sami w swoim gronie, dla nas sa takimi samymi barbarzyncami jak reszta. Oni uratowali 7 latke ale sami sie wezma za 10 cio latke. proste. Nie chce takich ludzi w europie, bo recze za to ze kazdy normalny europejski ojciec, prawdziwy ktory dba o swoja rodzine , takiego jednego z drugim jakby zlapal to nie doczekalby sie przyjazdu policji tylko wymierzyl samosad. Wiadomo jak sie zakonczy, przesluchaja, wypuszca i przeprosza ze go musieli trzymac.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
129
~Tabaq 2016-03-20 (12:35) 23 godzin i 53 minut temu

Brak słów. Jak można pisać tak napompowane artykuły. Jak żałosnym trzeba być, żeby pisać pochwały dla tej zwierzyny. "Jesteśmy z cywilizowanego kraju..." ? Śmiać się czy płakać ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
123
~cyc 2016-03-20 (11:58) 30 minut temu

cywilizowani, że cho cho!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
106
~qwerty 2016-03-20 (13:11) 23 godzin i 17 minut temu

A co w tym dziwnego, ze ojciec (i pewnie jego dwaj kuzyni, których zawołał) uratował własne dziecko? Jakby dziewczynce pomogli obcy ludzie, wtedy można by było pisać pochwalny artykuł.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
70
~Jerzy 2016-03-20 (12:34) 23 godzin i 54 minut temu

Tak, ale niech sobie łapią tych zwyrodnialców na swoich terenach plemiennych i jaskiniach. I niech tam wędrują,a nie by taki ich bandyta był przechowywany w naszych więzieniach i na nasz koszt.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
59
~v 2016-03-20 (14:08) 22 godzin i 20 minut temu

Oni wszyscy sa z cywilizowanych krajow

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
54
~Xxx 2016-03-20 (14:23) 22 godzin i 5 minut temu

Lał widzicie to może być wasze czy moje dziecko wpuszczajcie multi kulti

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
48
~Gggggg 2016-03-20 (17:03) 19 godzin i 25 minut temu

Jaja syria cywilizowana?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
33
~czech 2016-03-20 (12:48) 23 godzin i 40 minut temu

czy przez to mągą oslabić czujność przed sobą..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
24
~uczciwysamarytanin 2016-03-20 (17:59) 18 godzin i 29 minut temu

Gdyby ta dziewczynka była europejką i byłaby biała raczej wątpie, że tak samo by ruszyli z pomocą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
23
~Zen 2016-03-21 (09:58) 2 godziny i 30 minut temu

Udaremnili 1 gwałt...brali udział w 50!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
18
~Kawuel 2016-03-21 (15:18) 21 godzin i 10 minut temu

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH no to w takim razie powinniśmy ich brać jak leci, bez ograniczeń. Jestem za, choć do wczoraj byłem przeciw. Ten artykuł zmienił mój punkt widzenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
17
~nikolas 2016-03-21 (16:12) 20 godzin i 16 minut temu

Prawdopodobnie kilku normalnych tam jest ale ogólnie nie nadają się żeby być w UE. Przerażająca większość to świry.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
14
~kula 2016-03-20 (22:41) 13 godzin i 47 minut temu

powinni mu na miejscu kręcić łeb przy samym przyrodzeniu!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
13
~lol 2016-03-20 (22:27) 14 godzin i 1 minutę temu

zaplanowana akcja,pod publike

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
11
~Orzeł Biały 2016-03-20 (23:47) 12 godzin i 41 minut temu

Propaganda leje sie szerokim strumieniem, pewnie wepchneli sie im bez kolejki.

odpowiedz