Strona główna serwisu
Syn zrobił 75-​letniej mamie prezent. Internauci oburzeni
Syn zrobił 75-​letniej mamie prezent. Internauci oburzeni

Syn zrobił 75-​letniej mamie prezent. Internauci oburzeni

Mieszkaniec Rzymu postanowił zaprosić swoją 75-letnią matkę na obiad do eleganckiej restauracji. Zabrał ją tam helikopterem, a ponieważ miał kłopoty z jego zaparkowaniem, wylądował tuż przy samym lokalu, na środku plaży. Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie.
O zdarzeniu, które miało miejsce w Toskanii w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, poinformowały włoskie media, wywołując dyskusję na temat granic synowskiej miłości i tego, co można zrobić dla ukochanej rodzicielki.

55-letni rzymianin zaprosił matkę na świąteczny obiad do restauracji w miejscowości Ansedonia na malowniczym półwyspie Argentario. Ponieważ w pobliżu lokalu, położonego na nabrzeżu nie ma lądowiska, a parking był pełny, wylądował na nadmorskiej plaży. Następnie pomógł matce wyjść z maszyny i poszedł na obiad. Jednak to, co zrobił, wywołało oburzenie wszystkich obecnych wtedy na plaży ludzi, którzy byli świadkami tego niecodziennego zdarzenia i dość karkołomnych manewrów tuż nad ich głowami.

Spacerowicze wezwali straż miejską i karabinierów. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, mężczyzna wychodził właśnie z matką z restauracji. Został spisany i odleciał. Wyprawa nie skończy się jednak dla niego dobrze, bo, jak podały media, zostanie ukarany wysoką grzywną.

Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie. Podczas gdy jedni mówią z oburzeniem o arogancji i bezczelności zamożnego człowieka, gdyż według nich wyczyn stanowił zagrożenie dla ludzi na plaży, inni wyrażają podziw dla niezwykłej fantazji i gestu kochającego syna, który zafundował matce taką nietypową niespodziankę.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (90)
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
44
~se 2011-12-28 (07:43) 3 godziny i 57 minut temu

Ma gość jaja. Szkoda, że mnie na to nie stać. Toby się mamuśka ucieszyła;)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
29
~ELVORO 2011-12-28 (07:43) 3 godziny i 57 minut temu

"Wyprawa nie skończy się jednak dla niego dobrze, bo, jak podały media, zostanie ukarany wysoką grzywną." - jeżeli stać go na helikopter plus paliwo aby dolecieć do restauracji na kolacje to coś mi mówi, żę więcej to on wydaje na waciki niż będzie wynosiła ta grzywna. Pozdrawiam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
30
~bubu 2011-12-28 (06:52) 4 godziny i 48 minut temu

mogli mu blokadę założyć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
27
~zazdrośnik 2011-12-28 (10:01) 1 godzinę i 39 minut temu

Prawie jak w Polsce, wszechobecna zazdrość , potrafi zniweczyć każdy zamysł i ideę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
20
~lesio 2011-12-28 (06:56) 4 godziny i 44 minut temu

stac go na helikopter to stac go na kare i o co takie wielkie halo

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~Biedak 2011-12-28 (07:50) 3 godziny i 50 minut temu

Brak miejsca do posadzenia śmigłowca to jedno.Natomiast zagrożenie płynące z faktu lądowania maszyną pośród ludzi,to już inna sprawa.Gest wobec Matki bardzo miły lecz samo wykonanie raczej fatalne.To że kogoś stać na pewne rzeczy nie uprawnia do pewnych zachowań.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
32
~beton 2011-12-28 (08:31) 3 godziny i 9 minut temu

U nas Rydzyk wydaje na obiad tyle że przedszkole można nakarmić, a gdyby miał helikopter??? Lepiej niech na miotle polata!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
19
~neron13 2011-12-28 (06:57) 4 godziny i 43 minut temu

Gratulacje, Silvio! Masz fantazję!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
filmowiec2012 2011-12-28 (08:23) 3 godziny i 17 minut temu

moim zdanie to dobry prezent:) wydaje mi się ze internauci powinni zamknąc pysk...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
17
luki26tm 2011-12-28 (08:25) 3 godziny i 15 minut temu

heheeee dokładnie synek odpalił super prezencik mamuni pewnie nikomu sie nic nie stało ale ludzie jak zwykle sie zesrali pojechał koles grubo...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
20
~żanin 2011-12-28 (07:45) 3 godziny i 55 minut temu

Ponurakom wszystko śmierdzi!!! A jeśli mówimy o zagrożeniu. Niebezpieczeństwo stwarza również wchodzenie do wody.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
19
~Bolo 2011-12-28 (09:12) 2 godziny i 28 minut temu

POlscy emeryci i rencisci za to zaplaca bo przeciez trzeba wspierac upadajace kraje

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
14
~JA 2011-12-28 (10:07) 1 godzinę i 33 minut temu

TEŻ BYM TAK CHCIAŁA :) FAJNY SYN :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
10
~gustaw 2011-12-28 (07:41) 3 godziny i 59 minut temu

a co jedli???????????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
10
~contrabas46 2011-12-28 (07:20) 4 godziny i 20 minut temu

No co? Mial ja (matke) na rowerze przywiesc z przyczepka?Poprostu pokazal mafioso jak sie kocha matke.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
12
~camal 2011-12-28 (06:59) 4 godziny i 41 minut temu

A niech mi ktoś powie, ze nie chciałby zrobić takiej niespodzianki swojej matce, czy żonie, ludzie z głodu umierają a tu temat prawie tabu, wszystko schodzi na psy a szczekacze nie mają o czym nadawać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
13
tantra88 2011-12-28 (10:06) 1 godzinę i 34 minut temu

Piękny gest syna.Nie każdego stać na taką fantazje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~katamaran21 2011-12-28 (08:14) 3 godziny i 26 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
13
~rado77 2011-12-28 (10:14) 1 godzinę i 26 minut temu

Bardzo zacny czlowiek ,ja bym go nagrodził .matka jest tylko jedna,kto tak potrafi docenic matczyna milosc?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
~Synek 2011-12-28 (09:25) 2 godziny i 15 minut temu

Mame kocha i jeszcze raz przyleci. a zazdrosnicy niech sie patrza.

odpowiedz