więcej

Syn zrobił 75-letniej mamie prezent. Internauci oburzeni .

PAP |  dodane 2011-12-28 (06:00) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 26 minut temu
drukuj

Mieszkaniec Rzymu postanowił zaprosić swoją 75-letnią matkę na obiad do eleganckiej restauracji. Zabrał ją tam helikopterem, a ponieważ miał kłopoty z jego zaparkowaniem, wylądował tuż przy samym lokalu, na środku plaży. Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie.

O zdarzeniu, które miało miejsce w Toskanii w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, poinformowały włoskie media, wywołując dyskusję na temat granic synowskiej miłości i tego, co można zrobić dla ukochanej rodzicielki.

55-letni rzymianin zaprosił matkę na świąteczny obiad do restauracji w miejscowości Ansedonia na malowniczym półwyspie Argentario. Ponieważ w pobliżu lokalu, położonego na nabrzeżu nie ma lądowiska, a parking był pełny, wylądował na nadmorskiej plaży. Następnie pomógł matce wyjść z maszyny i poszedł na obiad. Jednak to, co zrobił, wywołało oburzenie wszystkich obecnych wtedy na plaży ludzi, którzy byli świadkami tego niecodziennego zdarzenia i dość karkołomnych manewrów tuż nad ich głowami.

Spacerowicze wezwali straż miejską i karabinierów. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, mężczyzna wychodził właśnie z matką z restauracji. Został spisany i odleciał. Wyprawa nie skończy się jednak dla niego dobrze, bo, jak podały media, zostanie ukarany wysoką grzywną.

Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie. Podczas gdy jedni mówią z oburzeniem o arogancji i bezczelności zamożnego człowieka, gdyż według nich wyczyn stanowił zagrożenie dla ludzi na plaży, inni wyrażają podziw dla niezwykłej fantazji i gestu kochającego syna, który zafundował matce taką nietypową niespodziankę.


(db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 94 78.33%
nie 26 21.67%

Przeczytaj też

Niezwykła msza - ksiądz wygłosił kazanie pod wodą

dodane 2011-12-26 (21:40) 2 lata 11 miesięcy 23 dni 22 godziny i 46 minut temu

Tam Święty Mikołaj nie przyjedzie. Oblał test z...

dodane 2011-12-23 (17:05) 2 lata 11 miesięcy 27 dni 3 godziny i 21 minut temu

Nowy zaskakujący sposób na spędzanie świąt

dodane 2011-12-23 (16:25) 2 lata 11 miesięcy 27 dni 4 godziny i 1 minutę temu
materiał foto

Bożonarodzeniowe choinki

dodane 2011-12-23 (12:25) 2 lata 11 miesięcy 27 dni 8 godzin i 1 minutę temu

materiał foto

Ozdoby świąteczne

dodane 2011-12-22 (13:39) 2 lata 11 miesięcy 28 dni 6 godzin i 47 minut temu

Antykryzysowa Wigilia - będą jeść pizzę

dodane 2011-12-21 (19:50) 2 lata 11 miesięcy 29 dni i 36 minut temu

Uważaj na Mikołaja! Zamiast dać ci prezent, może okraść!

dodane 2011-12-21 (14:40) 2 lata 11 miesięcy 29 dni 5 godzin i 46 minut temu

Na święta ozdobił balkon... fiatem, przybranym lampkami

dodane 2011-12-17 (16:40) 3 lata 3 dni 3 godziny i 46 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (90)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

44
5
~se 2011-12-28 (07:43) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 43 minuty temu

Ma gość jaja. Szkoda, że mnie na to nie stać. Toby się mamuśka ucieszyła;)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

29
0
~ELVORO 2011-12-28 (07:43) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 43 minuty temu

"Wyprawa nie skończy się jednak dla niego dobrze, bo, jak podały media, zostanie ukarany wysoką grzywną." - jeżeli stać go na helikopter plus paliwo aby dolecieć do restauracji na kolacje to coś mi mówi, żę więcej to on wydaje na waciki niż będzie wynosiła ta grzywna. Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

30
1
~bubu 2011-12-28 (06:52) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 13 godzin i 34 minuty temu

mogli mu blokadę założyć.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

27
7
~zazdrośnik 2011-12-28 (10:01) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 10 godzin i 25 minut temu

Prawie jak w Polsce, wszechobecna zazdrość , potrafi zniweczyć każdy zamysł i ideę.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

20
0
~lesio 2011-12-28 (06:56) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 13 godzin i 30 minut temu

stac go na helikopter to stac go na kare i o co takie wielkie halo

odpowiedz

19
1
~Biedak 2011-12-28 (07:50) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 36 minut temu

Brak miejsca do posadzenia śmigłowca to jedno.Natomiast zagrożenie płynące z faktu lądowania maszyną pośród ludzi,to już inna sprawa.Gest wobec Matki bardzo miły lecz samo wykonanie raczej fatalne.To że kogoś stać na pewne rzeczy nie uprawnia do pewnych zachowań.

odpowiedz

32
16
~beton 2011-12-28 (08:31) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 11 godzin i 55 minut temu

U nas Rydzyk wydaje na obiad tyle że przedszkole można nakarmić, a gdyby miał helikopter??? Lepiej niech na miotle polata!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

19
3
~neron13 2011-12-28 (06:57) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 13 godzin i 29 minut temu

Gratulacje, Silvio! Masz fantazję!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
1
filmowiec2012 2011-12-28 (08:23) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 3 minuty temu

moim zdanie to dobry prezent:) wydaje mi się ze internauci powinni zamknąc pysk...

odpowiedz

17
3
luki26tm 2011-12-28 (08:25) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 1 minutę temu

heheeee dokładnie synek odpalił super prezencik mamuni pewnie nikomu sie nic nie stało ale ludzie jak zwykle sie zesrali pojechał koles grubo...

odpowiedz

20
6
~żanin 2011-12-28 (07:45) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 41 minut temu

Ponurakom wszystko śmierdzi!!! A jeśli mówimy o zagrożeniu. Niebezpieczeństwo stwarza również wchodzenie do wody.

odpowiedz

19
8
~Bolo 2011-12-28 (09:12) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 11 godzin i 14 minut temu

POlscy emeryci i rencisci za to zaplaca bo przeciez trzeba wspierac upadajace kraje

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

14
4
~JA 2011-12-28 (10:07) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 10 godzin i 19 minut temu

TEŻ BYM TAK CHCIAŁA :) FAJNY SYN :)

odpowiedz

10
0
~gustaw 2011-12-28 (07:41) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 45 minut temu

a co jedli???????????

odpowiedz

10
0
~contrabas46 2011-12-28 (07:20) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 13 godzin i 6 minut temu

No co? Mial ja (matke) na rowerze przywiesc z przyczepka?Poprostu pokazal mafioso jak sie kocha matke.

odpowiedz

12
2
~camal 2011-12-28 (06:59) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 13 godzin i 27 minut temu

A niech mi ktoś powie, ze nie chciałby zrobić takiej niespodzianki swojej matce, czy żonie, ludzie z głodu umierają a tu temat prawie tabu, wszystko schodzi na psy a szczekacze nie mają o czym nadawać.

odpowiedz

13
4
tantra88 2011-12-28 (10:06) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 10 godzin i 20 minut temu

Piękny gest syna.Nie każdego stać na taką fantazje.

odpowiedz

10
1
~katamaran21 2011-12-28 (08:14) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 12 godzin i 12 minut temu

włoski kryzys...

odpowiedz

13
5
~rado77 2011-12-28 (10:14) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 10 godzin i 12 minut temu

Bardzo zacny czlowiek ,ja bym go nagrodził .matka jest tylko jedna,kto tak potrafi docenic matczyna milosc?

odpowiedz

10
2
~Synek 2011-12-28 (09:25) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Mame kocha i jeszcze raz przyleci. a zazdrosnicy niech sie patrza.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 14 godzin i 31 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 19 godzin i 31 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 12 godzin i 41 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 15 godzin i 8 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 9 godzin i 26 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30253