więcej

Syn zrobił 75-letniej mamie prezent. Internauci oburzeni .

PAP |  dodane 2011-12-28 (06:00) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 7 godzin i 49 minut temu
drukuj

Mieszkaniec Rzymu postanowił zaprosić swoją 75-letnią matkę na obiad do eleganckiej restauracji. Zabrał ją tam helikopterem, a ponieważ miał kłopoty z jego zaparkowaniem, wylądował tuż przy samym lokalu, na środku plaży. Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie.

O zdarzeniu, które miało miejsce w Toskanii w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, poinformowały włoskie media, wywołując dyskusję na temat granic synowskiej miłości i tego, co można zrobić dla ukochanej rodzicielki.

55-letni rzymianin zaprosił matkę na świąteczny obiad do restauracji w miejscowości Ansedonia na malowniczym półwyspie Argentario. Ponieważ w pobliżu lokalu, położonego na nabrzeżu nie ma lądowiska, a parking był pełny, wylądował na nadmorskiej plaży. Następnie pomógł matce wyjść z maszyny i poszedł na obiad. Jednak to, co zrobił, wywołało oburzenie wszystkich obecnych wtedy na plaży ludzi, którzy byli świadkami tego niecodziennego zdarzenia i dość karkołomnych manewrów tuż nad ich głowami.

Spacerowicze wezwali straż miejską i karabinierów. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, mężczyzna wychodził właśnie z matką z restauracji. Został spisany i odleciał. Wyprawa nie skończy się jednak dla niego dobrze, bo, jak podały media, zostanie ukarany wysoką grzywną.

Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie. Podczas gdy jedni mówią z oburzeniem o arogancji i bezczelności zamożnego człowieka, gdyż według nich wyczyn stanowił zagrożenie dla ludzi na plaży, inni wyrażają podziw dla niezwykłej fantazji i gestu kochającego syna, który zafundował matce taką nietypową niespodziankę.


(db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 94 78.33%
nie 26 21.67%

Przeczytaj też

Niezwykła msza - ksiądz wygłosił kazanie pod wodą

dodane 2011-12-26 (21:40) 2 lata 9 miesięcy 3 dni 16 godzin i 9 minut temu

Tam Święty Mikołaj nie przyjedzie. Oblał test z...

dodane 2011-12-23 (17:05) 2 lata 9 miesięcy 6 dni 20 godzin i 44 minuty temu

Nowy zaskakujący sposób na spędzanie świąt

dodane 2011-12-23 (16:25) 2 lata 9 miesięcy 6 dni 21 godzin i 24 minuty temu
materiał foto

Bożonarodzeniowe choinki

dodane 2011-12-23 (12:25) 2 lata 9 miesięcy 7 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

materiał foto

Ozdoby świąteczne

dodane 2011-12-22 (13:39) 2 lata 9 miesięcy 8 dni i 10 minut temu

Antykryzysowa Wigilia - będą jeść pizzę

dodane 2011-12-21 (19:50) 2 lata 9 miesięcy 8 dni 17 godzin i 59 minut temu

Uważaj na Mikołaja! Zamiast dać ci prezent, może okraść!

dodane 2011-12-21 (14:40) 2 lata 9 miesięcy 8 dni 23 godziny i 9 minut temu

Na święta ozdobił balkon... fiatem, przybranym lampkami

dodane 2011-12-17 (16:40) 2 lata 9 miesięcy 12 dni 21 godzin i 9 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (90)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Mamba 2011-12-28 (16:46) 2 lata 9 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 3 minuty temu

A co w tym oburzającego? Chciałabym, żeby mój syn miał helikopter i porwał mnie nim na obiad do eleganckiej restauracji!

odpowiedz

2
0
~pafel70 2011-12-28 (12:38) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 1 godzinę i 11 minut temu

... a dlaczego oburzeni są internauci ??? - to w komputerze im wylądował tym helikopterem ??? - to po pierwsze, a kwestia druga, to: im więcej kasy, tym mniej klasy ..... BURACTWO ZNACZY I WIEJSKI LANS.

odpowiedz

5
4
~beton 2011-12-28 (12:04) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 1 godzinę i 45 minut temu

Włosi i nie tylko oni mają kryzys ale przecież synalek miał swoje pieniądze, nie prosił nikogo o pożyczkę,o co ten szum? Ja zabiorę moją mamę do Austrii, aby Jej kolano naprawić i co kto mi zabroni? Każdy ma prawo wydawać swoje pieniążki jak tylko chce!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~anty 2011-12-28 (11:25) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 24 minuty temu

Gdy moja matka umierała mogłem jej tylko kupic na lewo tramal, na inne leczenie wedlug bandytow z Narodowej Fikcji Zdrowotnej nie zasłuzyła po 40 latach odprowadzania składek..

odpowiedz

7
1
~Ola 2011-12-28 (11:11) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 38 minut temu

a donek ma za to piękny gest dla biednych włochów.... dofinansuje ich biedę naszymi pieniędzmi

odpowiedz

19
8
~Bolo 2011-12-28 (09:12) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 4 godziny i 37 minut temu

POlscy emeryci i rencisci za to zaplaca bo przeciez trzeba wspierac upadajace kraje

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~L.KALESTYNA. 2011-12-28 (11:04) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 45 minut temu

NA PEWNO BANKIER LUB KSIĘGOWY MAFII CO TRZYMA KSIĘGI PŁATNICZE DLA UKŁADÓW POLICJI I MAFII , I SŁUŻB SPECJALNYCH. DANEGO WYBRANEGO Państwa. . LEGIONISTA KALESTYNA.

odpowiedz

3
3
~mumu 2011-12-28 (11:01) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 48 minut temu

cudowny syn! widać, że szanuje matkę. Reszta się nie liczy

odpowiedz

4
6
~gontek 2011-12-28 (10:47) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 2 minuty temu

Nowobogacki snob o małym rozumku !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
8
~Pilot 2011-12-28 (10:27) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 22 minuty temu

Dobrze, że Yaro nie ma śmigłowca....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~d666 2011-12-28 (10:58) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 51 minut temu

usmiech na twarzy Matki, Bezcenne!

odpowiedz

5
5
~:) 2011-12-28 (10:56) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 53 minuty temu

jak widać ZAWIŚĆ nie zna granic.

odpowiedz

4
1
~zenek 2011-12-28 (10:55) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 54 minuty temu

Szkoda ze nie zaproponowal jej skoku ze spadochronem w tandemie. Wyladowaliby na jego prywatnym jachcie, gdzie spiewalaby Lady Gaga. To jest cos!

odpowiedz

4
4
~Czytelnik 2011-12-28 (10:51) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 2 godziny i 58 minut temu

Ciekawe czy bylibyscie tak wyrozumiali jak sami zaplanowalibyscie kolacje na tej plazy z wasza matka a taki ciolek zmiutl by wam wszystko tym helikopterkiem? jestem bardzo ciekaw bo moja cierpliwosc by niewytrzymala i napewno bym go tam dorwal.Wielka mi tolerancja narodu hahaha.Mysli ze bogaty i mu wszystko wolno i wszedzie robic cos chce.Powinni mu zebracy rozebrac ten helikopter haha.To by mila prezent jak by mamusia musiala piechotka wracac.

odpowiedz

2
2
~ano 2011-12-28 (10:38) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 11 minut temu

a jakie to piekne a moj syn z synowa bije mnie bo jak nikt nie wie o co chodzi to o pieniadze

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
2
~xenia92 2011-12-28 (10:42) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 7 minut temu

Zapłacił za wszystko z własnych pieniędzy, więc o co chodzi? Lepiej przyjrzyjcie się naszym politykom, jak szastają państwowymi funduszami, a potem płaczą, że dziura budżetowa i sięgają do kieszeni osób najbardziej pokrzywdzonych przez los. To dopiero jest gorszące.

odpowiedz

9
2
~YETI 2011-12-28 (10:39) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 10 minut temu

Niezadowoleni to zawistni lewacy którzy by chcieli okraść tego człowieka. Zadowoleni z jego postawy to prawi ludzie dla których na pierwszym miejscu jest rodzina i tradycja, dla której można robić wielkie rzeczy.

odpowiedz

8
6
~Bravo! 2011-12-28 (10:37) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 12 minut temu

Piękny gest wobec matki. Bravo dla takiego syna! A podłość ludzka , nie ma granic. Zazdrośnicy..eh...

odpowiedz

27
7
~zazdrośnik 2011-12-28 (10:01) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 48 minut temu

Prawie jak w Polsce, wszechobecna zazdrość , potrafi zniweczyć każdy zamysł i ideę.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
3
~facet 2011-12-28 (10:30) 2 lata 9 miesięcy 2 dni 3 godziny i 19 minut temu

A już myślałem, ze wezwał do niej pogotowie eutnazyjne. To takie europejskie ...

odpowiedz