więcej

Syn zrobił 75-letniej mamie prezent. Internauci oburzeni .

PAP |  dodane 2011-12-28 (06:00) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 15 godzin i 14 minut temu
drukuj

Mieszkaniec Rzymu postanowił zaprosić swoją 75-letnią matkę na obiad do eleganckiej restauracji. Zabrał ją tam helikopterem, a ponieważ miał kłopoty z jego zaparkowaniem, wylądował tuż przy samym lokalu, na środku plaży. Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie.

O zdarzeniu, które miało miejsce w Toskanii w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, poinformowały włoskie media, wywołując dyskusję na temat granic synowskiej miłości i tego, co można zrobić dla ukochanej rodzicielki.

55-letni rzymianin zaprosił matkę na świąteczny obiad do restauracji w miejscowości Ansedonia na malowniczym półwyspie Argentario. Ponieważ w pobliżu lokalu, położonego na nabrzeżu nie ma lądowiska, a parking był pełny, wylądował na nadmorskiej plaży. Następnie pomógł matce wyjść z maszyny i poszedł na obiad. Jednak to, co zrobił, wywołało oburzenie wszystkich obecnych wtedy na plaży ludzi, którzy byli świadkami tego niecodziennego zdarzenia i dość karkołomnych manewrów tuż nad ich głowami.

Spacerowicze wezwali straż miejską i karabinierów. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, mężczyzna wychodził właśnie z matką z restauracji. Został spisany i odleciał. Wyprawa nie skończy się jednak dla niego dobrze, bo, jak podały media, zostanie ukarany wysoką grzywną.

Wiadomość o tym wydarzeniu podzieliła włoską opinię publiczną i wywołała falę komentarzy w internecie. Podczas gdy jedni mówią z oburzeniem o arogancji i bezczelności zamożnego człowieka, gdyż według nich wyczyn stanowił zagrożenie dla ludzi na plaży, inni wyrażają podziw dla niezwykłej fantazji i gestu kochającego syna, który zafundował matce taką nietypową niespodziankę.


(db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 94 78.33%
nie 26 21.67%

Przeczytaj też

Niezwykła msza - ksiądz wygłosił kazanie pod wodą

dodane 2011-12-26 (21:40) 2 lata 6 miesięcy 29 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Tam Święty Mikołaj nie przyjedzie. Oblał test z...

dodane 2011-12-23 (17:05) 2 lata 7 miesięcy 3 dni 4 godziny i 9 minut temu

Nowy zaskakujący sposób na spędzanie świąt

dodane 2011-12-23 (16:25) 2 lata 7 miesięcy 3 dni 4 godziny i 49 minut temu
materiał foto

Bożonarodzeniowe choinki

dodane 2011-12-23 (12:25) 2 lata 7 miesięcy 3 dni 8 godzin i 49 minut temu

materiał foto

Ozdoby świąteczne

dodane 2011-12-22 (13:39) 2 lata 7 miesięcy 4 dni 7 godzin i 35 minut temu

Antykryzysowa Wigilia - będą jeść pizzę

dodane 2011-12-21 (19:50) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

Uważaj na Mikołaja! Zamiast dać ci prezent, może okraść!

dodane 2011-12-21 (14:40) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 6 godzin i 34 minuty temu

Na święta ozdobił balkon... fiatem, przybranym lampkami

dodane 2011-12-17 (16:40) 2 lata 7 miesięcy 9 dni 4 godziny i 34 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (90)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Mamba 2011-12-28 (16:46) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 4 godziny i 28 minut temu

A co w tym oburzającego? Chciałabym, żeby mój syn miał helikopter i porwał mnie nim na obiad do eleganckiej restauracji!

odpowiedz

2
0
~pafel70 2011-12-28 (12:38) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 8 godzin i 36 minut temu

... a dlaczego oburzeni są internauci ??? - to w komputerze im wylądował tym helikopterem ??? - to po pierwsze, a kwestia druga, to: im więcej kasy, tym mniej klasy ..... BURACTWO ZNACZY I WIEJSKI LANS.

odpowiedz

5
4
~beton 2011-12-28 (12:04) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 9 godzin i 10 minut temu

Włosi i nie tylko oni mają kryzys ale przecież synalek miał swoje pieniądze, nie prosił nikogo o pożyczkę,o co ten szum? Ja zabiorę moją mamę do Austrii, aby Jej kolano naprawić i co kto mi zabroni? Każdy ma prawo wydawać swoje pieniążki jak tylko chce!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~anty 2011-12-28 (11:25) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 9 godzin i 49 minut temu

Gdy moja matka umierała mogłem jej tylko kupic na lewo tramal, na inne leczenie wedlug bandytow z Narodowej Fikcji Zdrowotnej nie zasłuzyła po 40 latach odprowadzania składek..

odpowiedz

7
1
~Ola 2011-12-28 (11:11) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 3 minuty temu

a donek ma za to piękny gest dla biednych włochów.... dofinansuje ich biedę naszymi pieniędzmi

odpowiedz

19
8
~Bolo 2011-12-28 (09:12) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 12 godzin i 2 minuty temu

POlscy emeryci i rencisci za to zaplaca bo przeciez trzeba wspierac upadajace kraje

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~L.KALESTYNA. 2011-12-28 (11:04) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 10 minut temu

NA PEWNO BANKIER LUB KSIĘGOWY MAFII CO TRZYMA KSIĘGI PŁATNICZE DLA UKŁADÓW POLICJI I MAFII , I SŁUŻB SPECJALNYCH. DANEGO WYBRANEGO Państwa. . LEGIONISTA KALESTYNA.

odpowiedz

3
3
~mumu 2011-12-28 (11:01) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 13 minut temu

cudowny syn! widać, że szanuje matkę. Reszta się nie liczy

odpowiedz

4
6
~gontek 2011-12-28 (10:47) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 27 minut temu

Nowobogacki snob o małym rozumku !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
8
~Pilot 2011-12-28 (10:27) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 47 minut temu

Dobrze, że Yaro nie ma śmigłowca....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~d666 2011-12-28 (10:58) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 16 minut temu

usmiech na twarzy Matki, Bezcenne!

odpowiedz

5
5
~:) 2011-12-28 (10:56) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 18 minut temu

jak widać ZAWIŚĆ nie zna granic.

odpowiedz

4
1
~zenek 2011-12-28 (10:55) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 19 minut temu

Szkoda ze nie zaproponowal jej skoku ze spadochronem w tandemie. Wyladowaliby na jego prywatnym jachcie, gdzie spiewalaby Lady Gaga. To jest cos!

odpowiedz

4
4
~Czytelnik 2011-12-28 (10:51) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 23 minuty temu

Ciekawe czy bylibyscie tak wyrozumiali jak sami zaplanowalibyscie kolacje na tej plazy z wasza matka a taki ciolek zmiutl by wam wszystko tym helikopterkiem? jestem bardzo ciekaw bo moja cierpliwosc by niewytrzymala i napewno bym go tam dorwal.Wielka mi tolerancja narodu hahaha.Mysli ze bogaty i mu wszystko wolno i wszedzie robic cos chce.Powinni mu zebracy rozebrac ten helikopter haha.To by mila prezent jak by mamusia musiala piechotka wracac.

odpowiedz

2
2
~ano 2011-12-28 (10:38) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 36 minut temu

a jakie to piekne a moj syn z synowa bije mnie bo jak nikt nie wie o co chodzi to o pieniadze

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
2
~xenia92 2011-12-28 (10:42) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 32 minuty temu

Zapłacił za wszystko z własnych pieniędzy, więc o co chodzi? Lepiej przyjrzyjcie się naszym politykom, jak szastają państwowymi funduszami, a potem płaczą, że dziura budżetowa i sięgają do kieszeni osób najbardziej pokrzywdzonych przez los. To dopiero jest gorszące.

odpowiedz

9
2
~YETI 2011-12-28 (10:39) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 35 minut temu

Niezadowoleni to zawistni lewacy którzy by chcieli okraść tego człowieka. Zadowoleni z jego postawy to prawi ludzie dla których na pierwszym miejscu jest rodzina i tradycja, dla której można robić wielkie rzeczy.

odpowiedz

8
6
~Bravo! 2011-12-28 (10:37) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 37 minut temu

Piękny gest wobec matki. Bravo dla takiego syna! A podłość ludzka , nie ma granic. Zazdrośnicy..eh...

odpowiedz

27
7
~zazdrośnik 2011-12-28 (10:01) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 11 godzin i 13 minut temu

Prawie jak w Polsce, wszechobecna zazdrość , potrafi zniweczyć każdy zamysł i ideę.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
3
~facet 2011-12-28 (10:30) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 10 godzin i 44 minuty temu

A już myślałem, ze wezwał do niej pogotowie eutnazyjne. To takie europejskie ...

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Setki osób na pogrzebie 21-letniego Adriana z Zawiercia
dodane 2014-07-26 (19:52) 1 godzinę i 22 minuty temu

materiał wideo

Odczyt z czarnej skrzynki MH17. "Nagła dekompresja"
dodane 2014-07-26 (16:02) 5 godzin i 12 minut temu

Rosyjskie MSZ: sankcje UE zagrażają współpracy ws. bezpieczeństwa
dodane 2014-07-26 (12:00) 9 godzin i 14 minut temu

Donald Tusk: policja nie kojarzy się dziś z przemocą
dodane 2014-07-26 (14:45) 6 godzin i 29 minut temu

Skuter wodny wybuchł na jeziorze Niepruszewskim
dodane 2014-07-26 (15:34) 5 godzin i 40 minut temu

Lufthansa wznowiła loty do Tel Awiwu; piloci protestują
dodane 2014-07-26 (15:25) 5 godzin i 49 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 9558