Strona główna serwisu
Roczna dziewczynka nosi w sobie płód bliźniaka
Roczna dziewczynka nosi w sobie płód bliźniaka

Roczna dziewczynka nosi w sobie płód bliźniaka

Wygląd rocznej Kang Mengru z Chin może szokować. Dziewczynka ma olbrzymi brzuch, który utrudnia jej poruszanie się. Lekarze byli zdumieni, kiedy odkryli, że dziecko nosi w sobie płód swojego bliźniaka – pisze „The Sun”.
Lekarze początkowo nie wiedzieli, co dolega małej Kang Mengru. W końcu, dzięki wykonaniu tomografii komputerowej ustalono, co jest przyczyną olbrzymiego brzucha dziewczynki. Jest to nierozwinięty płód najprawdopodobniej bliźniaka Kang.

Dziewczynka czeka na operację usunięcia płodu, która przywróci jej normalny wygląd.

Zobacz zdjęcie w "The Sun".

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (116)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
mat215 2012-05-15 (22:24) 7 godzin i 27 minut temu

Czyżby to była najmłodsza matka na świecie? Nowy rekord Guinessa?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
nugata 2011-12-04 (10:21) 19 godzin i 30 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mis 2009-09-09 (17:30) 12 godzin i 21 minut temu

fetus in fetu - człowiek w człowieku, polecam hcfor.pl ciemna strona ludzkości

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~PISuar 2009-09-09 (17:29) 12 godzin i 22 minut temu

nie dopuśccie do usunięcia nienarodzonego! niech papa xiv jedzie do chin, niech krzyczy. jak juz w sprawie swojej SS w związku z wojna nie krzyczał to niech teraz krzyczy i niech nie da usunąc - niech wywoła nowa wojnę (na wojnie był to sie zna !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~krk 2009-09-09 (17:29) 12 godzin i 22 minut temu

Mam wrażenie czytając niektóre komentarze ,że są rodem ze średnowicza.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~moni 2009-09-09 (17:12) 12 godzin i 39 minut temu

Niezwykła anomalia określana jest jako fetus in fetu, czyli płód w płodzie. Jest ona niezwykle rzadka, występuje raz na 500 000 ciąż. Zjawisko to występuje zawsze w początkowym okresie ciąży. Najczęściej kończy się śmiercią obu płodów. W ekstremalnie wyjątkowych przypadkach dziecko z drugim zarodkiem w swoim ciele przeżywa ciążę i poród. W takim wypadku, embrion kontynuuje swoje życie w ciele rodzeństwa jak zamknięty pasożyt.Embrion wewnątrz bliźniaka można nazywać żywym tylko w takim sensie, że tkanki go budujące jeszcze nie obumarły lub nie zostały wyeliminowane. Oznacza to, że „życie” takiego zarodka nie różni się niczym od „życia” nowotworu. Jego komórki wykazują pewien poziom normalnego metabolizmu, jednak jedynie w przyjaznym środowisku macicy może rozwinąć się dziecko. W „najlepszym” wypadku z takiego embriona może rozwinąć się szczególnie dobrze wykształcona teratoma (czyli potworniak, zmiana nowotworowa w postaci zbioru komórek różnych tkanek, raczej niegroźna i możliwa do usunięcia)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~krasnal 2009-09-09 (17:06) 12 godzin i 45 minut temu

Krzynówek! Co ? Ty ku**o! Zrób coś dla piłki nożnej i umrzyj na raka w straszliwej agonii! Beztalencie !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Krzysztof 2009-09-09 (17:03) 12 godzin i 48 minut temu

To nieludzkie! Wszyscy, którzy chcecie pozbawić życia życie nienarodzone, jesteście zbrodniarzami i jawnogrzesznikami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wiwiwi 2009-09-09 (17:00) 12 godzin i 51 minut temu

Czy Wy widzicie kto to napisał?! The Sun to taki sam szmatławiec jak Fakt w Polsce. Czym tu sie delektować nawet jeśli to prawda. To oczywiste ze trzeba operować. Nad czym tu deliberować. Chyba, że ktoś zaczytuje sie w takich bezeceństwach to ma pozywke, by roztrząsać temat.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jan 2009-09-09 (16:44) 13 godzin i 7 minut temu

więc ma tak zostać, nie właźmy z pazurami w dzieło baga.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~marzan 2009-09-09 (16:33) 13 godzin i 18 minut temu

I jak tu się mierzyć z narodem którego kobiety potrafią być w ciąży w pierwszym roku życia? Zakryją nas czapkami, szkoda gadać :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~brutal 2009-09-09 (16:31) 13 godzin i 20 minut temu

która nie wie jak i kiedy zaszła w ciążę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~loolpol 2009-09-09 (16:19) 13 godzin i 32 minut temu

Jest taka możliwość że może być to potworniak, Dość częssto gdy wsrzykuje się myszom komórki macierzyste to niektóre rozwijają się w potworniaka podobnego do płodu ale bez wszystkich organów - czasami to może być nawet podobne do płodu. W większości komórki te mnożą się w miejscach uszkodzęń i różnicują tracąć swe niezwykłe właściwości w wyniku specjalizacji.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Ludzie 2009-09-09 (16:18) 13 godzin i 33 minut temu

LUDZIE RATUJMY ŻYWE DZIECKO!! Płód żyje!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Paul 2009-09-09 (16:09) 13 godzin i 42 minut temu

...chyba nie zauważyli że płód jest martwy. Do szkoły a potem na forum.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~jaska 2009-09-09 (15:13) 14 godzin i 38 minut temu

Kaka, doskonała wypowiedź (szkoda, że niektórzy nie rozumieją sensu Twojego posta). Pozdrawiam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Arni 2009-09-09 (15:13) 14 godzin i 38 minut temu

Przecież czasem takie rzeczy się zdarzają, I tutaj lekarze mogą pomóc, bo niezbędna jest operacja, żeby dziewczynka mogła przeżyć, o nie takich rzeczach się czytało i widziało w TV, po prostu płód nie rozwinął się jak trzeba i to dosłownie, więc operacja potrzebna by dziecko przeżyło, jak ktoś się nie zgodzi, to dostanie manto.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Magda 2009-09-09 (15:11) 14 godzin i 40 minut temu

Jestem przeciwko aborcji ale w tym przypadku bym tego tak nie nazwała . To jest jej brat bliźniak wrośnięty w jej brzuch i juz od dawna musi byc nie żywy. Zdarzają sie takie przypadki. Dziewczynka nie jest matka, tylko siostra i nie ma tego płodu tak umiejscowionego w sobie by były jakiekolwiek szanse na jego rozwiniecie w niej. Poza tym ciaza trwa 9 miesiecy wiec gdyby jej brat miał życ ,to juz by był w sród nas. Szkoda mi tej małaj. Dobrze,ze pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego wszystkiego .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~derek 2009-09-09 (15:07) 14 godzin i 44 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~eleker 2009-09-09 (15:05) 14 godzin i 46 minut temu

po pewnym czasie...Wiec o co tu chodzi..???To powinno byc wiadfome natychmiast.

odpowiedz