więcej

Pożegnanie Whitney Houston ze skandalem w tle.

PAP, IAR, wp.pl, TMZ.com |  aktualizacja 2012-02-18 (17:48) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 22 godziny i 50 minut temu
drukuj


Znicze płoną przy portrecie Whitney Houston na ulicy Newark opinie
Chór gospel zaśpiewał na zakończenie uroczystości pogrzebowych zmarłej przed tygodniem piosenkarki Whitney Houston jej największy przebój "I will always love you". Sobotnia ceremonia odbyła się w kościele baptystów w Newark w stanie New Jersey. Uroczystość zakłócił skandal; jeden z gości - b. mąż piosenkarki, Bobby Brown, został wyproszony.

3,5-godzinną ceremonię rozpoczął występ chóru gospel, a przemówienie powitalne wygłosił burmistrz Newark Cory Booker. W centralnej części kościoła New Hope, w którym Houston śpiewała jako dziecko, znalazła się srebrna trumna z ciałem piosenkarki, udekorowana białymi różami i liliami. W uroczystości żałobnej wzięły udział m.in. 18-letnia córka zmarłej Bobbi Kristina i matka zmarłej, śpiewaczka gospel Cissy Houston.

Na pogrzebie na krótko pojawił się były mąż Whitney Houston, Bobby Brown. Według ochrony Brown był niezadowolony z tego, że odseparowano go od ludzi, z którymi przyszedł, na uroczystość. Burzliwe małżeństwo Houston z Brownem, naznaczone przemocą, zakończyło się w 2007 roku.

Hołd zmarłej piosenkarce złożyły m.in. takie gwiazdy jak Stevie Wonder i Alicia Keys, którzy uświetnili uroczystość występem. Wśród zaproszonych gości była także gospodyni talk-show Oprah Winfrey i piosenkarka Mariah Carey. Przemówienie wygłosił producent muzyczny Clive Davis, który odkrył talent Houston i kierował jej karierą.

Na ulicach Newark hołd piosenkarce składali jej wielbiciele, którzy nie mogli wejść na zamkniętą uroczystość. Ulice wokół kościoła zostały ogrodzone metalowymi barierkami, a policja nie dopuszczała nikogo postronnego do miejsca uroczystości.

Oto pełna relacja z pogrzebu Whitney Houston:

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 142 72.82%
nie 53 27.18%

Przeczytaj też

Córka Whitney Houston chce przyjąć nazwisko matki

dodane 2012-03-13 (22:59) 2 lata 9 miesięcy 8 dni 17 godzin i 39 minut temu

Decyzja o żałobie po Whitney Houston wywołała skandal

dodane 2012-02-17 (21:20) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 19 godzin i 18 minut temu

"Zostańcie w domach i obejrzyjcie to w telewizji"

dodane 2012-02-17 (19:10) 2 lata 10 miesięcy 4 dni 21 godzin i 28 minut temu

Były mąż Houston ma zakaz wstępu na jej pogrzeb

dodane 2012-02-16 (13:20) 2 lata 10 miesięcy 6 dni 3 godziny i 18 minut temu

Pogrzeb Whitney Houston tylko dla najbliższej rodziny

dodane 2012-02-14 (22:10) 2 lata 10 miesięcy 7 dni 18 godzin i 28 minut temu

Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Whitney Houston

aktualizacja 2012-02-14 (10:30) 2 lata 10 miesięcy 8 dni 6 godzin i 8 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (409)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

182
135
~MIRO 2012-02-18 (20:18) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 20 godzin i 20 minut temu

Ok. 25.000 demonstrantów przeszło dziś od sejmu do pałacu prezydenta w obronie wolności mediów a telewizja nawet o tym nie wspomniała !!! Ani w głównym wydaniu Wiadomości o godz 19:30 w TVP1, ani w POLSACIE !!! MEDIA STERUJĄ NAMI !!!

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

39
4
~Anna 2012-02-18 (18:45) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 21 godzin i 53 minuty temu

Genialna piosenkarka !!! Narkomania, to choroba i nie wolno Wam tak źle o Niej pisać !!! Obrażacie tym ludzi chorych !!! Moja córka mieszka w pobliżu Newarku. Jeśli mi Bóg da zdrowie, to końcem lata odwiedzę grób Whitney i zapalę znicze od siebie i uczciwych, lubiących Jej talent Polaków. Napiszę kartkę z aforyzmem Ks. Jana Twardowskiego. Złożę Jej w ten sposób hołd, bo dla mnie jak i wielu Polaków była - Wielką Gwiazdą !!!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

32
4
~wiolka 2012-02-18 (18:57) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 21 godzin i 41 minut temu

Trzeba przyznać, że głos miała przepiękny. Światłość wiekuistą racz Jej dać Panie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

34
9
~lol 2012-02-18 (20:54) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 19 godzin i 44 minuty temu

Ja ateistka zeby obejrzec prawdziwe informacje musze ogladac informacje na TRWAM, co to ma byc? Ale jak slucham tych smiesznych dziennikarzykow w tvnie i obecnie w tvp to szlaggg trafia, czy naprawde ktos im wierzy, bez jaj! Wywalic PO, SLD, Palikota i te wszystkie śmieszne stacje jak tvn i tych falszywych dziennikarzy z tvp i tvn, bo przez nich w Polsce jest tak zle. Nie ma wolnych mediow, tylko zmanipulowane informacje wrecz tragikomiczne. LOL szkoda gadac!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

27
4
~Ksiądz Janusz 2012-02-18 (23:15) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 17 godzin i 23 minuty temu

Ludzie na Boga ile w was nienawiści.Opamiętajcie się.Pozwólcie tej kobiecie pojednać się z Bogiem.Może i wam będzie to dane.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

23
1
~c.march 2012-02-18 (20:08) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 20 godzin i 30 minut temu

ten głos naprawdę pochodził z niebios. Był wspaniały. Nic mądrzejszego nie wymyśliłem.

odpowiedz

22
1
~mrok 2012-02-18 (18:02) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 22 godziny i 36 minut temu

[*][*][*][*][*] dziękuję ci Whitney ,że byłaś .............................

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

22
2
~Nat 2012-02-18 (19:02) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 21 godzin i 36 minut temu

Ludzie co w ogóle mówicie.... Może i miała problemy z narkotykami,ale nikt z Was nie ma prawa zaprzeczyć,że była Wielką osobowością,Wielką piosenkarką... Szacunek jej się należy...nie macie prawa jej osądzać... Whitney...spoczywaj w spokoju...[*]

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

25
5
~Jacek 2012-02-18 (17:56) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 22 godziny i 42 minuty temu

Ludzie od marca wzrost składek ZUS o prawie 100zł!!!! tak dalej być nie może wyjdźmy na ulice, jak ma maleć bezrobocie przy takich haraczach na ZUS!!!!! Ten rząd miał być przyjazny dla przedsiębiorców, a działa zupełnie odwrotnie przez co zabija samozatrudnienie, małych przedsiębiorców. Nie damy rady utrzymywać pracownika przez ten haracz!!! Obalmy ten rząd!!!! Proszę media nagłośnijcie sprawę tego haraczu..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
2
~Clara Veritas 2012-02-19 (09:12) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 7 godzin i 26 minut temu

No i gdzie tu skandal ???- chyba tylko wy go wywołujecie pisząc TAKIE BZDURY !!! - pozywka dla bezmózgowców takich jak wy ???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

24
9
~zenobia 2012-02-18 (21:20) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 19 godzin i 18 minut temu

miała taki talent na filmie bodygart sie poplakałam jak czytam o jej pogrzebie tez mi sie chce płakac .Miala tylko 48lat zycia a jakze buzliwego i wzruszającego .Spij aniołku

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

18
3
~gość 2012-02-18 (19:52) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 20 godzin i 46 minut temu

A nam przerwano emisję pożegnania na TVN 24 byśmy zobaczyli jak marny jest rząd D. Tuska.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
4
~p 2012-02-18 (18:27) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 22 godziny i 11 minut temu

Wieczny odpoczyne racz Jej dać Panie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
2
~patrio100 2012-02-19 (00:24) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 16 godzin i 14 minut temu

a w stolicy 20 tys. ludzi w proteście przeciw tyrani KRRiT, premier mówi że ACTA złe mimo że i tak już podpisali, ludzi chcą wykończyć do 67 roku życia, skandal za skandalem a w TV Madzia, cżłowiek z gór i Westchnął Chustnął

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
1
~żaba 2012-02-18 (20:58) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 19 godzin i 40 minut temu

i dobrze, że go wyprosili, bo teraz marzą mu się jej pieniądze

odpowiedz

14
1
~123 2012-02-18 (18:21) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 22 godziny i 17 minut temu

zostawcie Ją w spokoju

odpowiedz

17
5
~MIRO 2012-02-18 (20:06) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 20 godzin i 32 minuty temu

ok.25000 osób wzięło udział w marszu w obronie wolnych mediów a telewizja nawet o tym nie wspomniała !!! Ani w głównym wydaniu wiadomości w TVP1 ani w pozostałych mediach !!! MEDIA SĄ STEROWANE !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
1
~I will always love u 2012-02-18 (17:43) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 22 godziny i 55 minut temu

Wspaniały głos i talent! Nigdy jej nie zapomnę. R.I.P Whitney! [*]

odpowiedz

11
0
~sylwia friday 2012-02-19 (10:52) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 5 godzin i 46 minut temu

Ucichł głos... choć
Ucichł głos... choć echem rozbrzmiewa w sercach wszystkimi marzeniami oprawiony czysty jak białe róże przez anioły wymyślony. Ucichł głos... Orkiestra zagrała ostatnie nuty do słów wyśpiewanych na krążkach naszych wspomnień. Ktoś prosi o bis... i nic... tylko cisza zapadła wciskając się wzruszeniem pod powieki. Ucichł głos... Wdarły się takty z niemym dźwiękiem i ten śpiew gdzieś za plecami co pozostał pod skórą głębokim tętnem. Ktoś napisał chyba dla niej "... chcę umrzeć z miłości..." umarła... odeszła głośno choć w samotności. Niech spoczywa w spokoju zanućmy dla niej... "I will always love you..."

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
4
~Bożena 2012-02-19 (09:44) 2 lata 10 miesięcy 3 dni 6 godzin i 54 minuty temu

Mam obojętny stosunek do tej całej sprawy. Celebryci przeważnie tak kończą, gwiazdy, którym się w głowie poprzewracało. Te wszystkie gale, huczne imprezy, alkohol, narkotyki, partnerzy zmieniani jak rękawiczki, życie na kocią łapę i na psią łapę, bez żadnych zahamowań moralnych. A w Polsce te gwiazdki, którym się wydaje, że żyją w Hollywood - też cosik podskakują, żeby dorównać tym "wybitnym", żeby wysoko być ponad poprzeczką, bohaterowie jednego tasiemcowego serialu bez wartości, wykonawcy ról bez studiów teatralnych, piosenkarze. Wybitny aktor polski - Jan Nowicki wypowiedział się kiedyś na temat tych wszystkich gwiazd bez dyplomu. A jeśli chodzi o śmierć takich postaci, które zmarnowały swoje życie na własne życzenie, to wcale mi ich nie żal, wolę zapłakać nad kotem albo psem który odszedł w chorobie, lub został zakatowany przez jakiegoś zwyrodnialca.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

CBOS: Bronisław Komorowski i Angela Merkel politykami roku 2014
dodane 2014-12-22 (14:55) 1 godzinę i 43 minuty temu

Lokowanie produktów obok wywiadu z Ewą Kopacz. Kancelaria Premiera reaguje
dodane 2014-12-22 (13:29) 3 godziny i 9 minut temu

materiał wideo

Izabella C. uznana za niepoczytalną
dodane 2014-12-22 (14:14) 2 godziny i 24 minuty temu

Służba więzienna alarmuje: Breivik buduje zza krat siatkę terrorystyczną
dodane 2014-12-22 (11:55) 4 godziny i 43 minuty temu

Donald Tusk o pierwszym unijnym szczycie
dodane 2014-12-22 (10:51) 5 godzin i 47 minut temu

Zabójca 19-letniej Dominiki usłyszał zarzuty. 45-latkowi grozi dożywocie
dodane 2014-12-22 (10:26) 6 godzin i 12 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 31998