więcej

Relacja na żywo

Pożegnanie Whitney Houston ze skandalem w tle.

PAP, IAR, wp.pl, TMZ.com  |  aktualizacja 2012-02-18 (17:48) 2 lata 7 miesięcy 1 dzień 14 godzin i 9 minut temu
zobacz galerię

fot. AP / Mel Evans Znicze płoną przy portrecie Whitney Houston na ulicy Newark

opinie
drukuj

Chór gospel zaśpiewał na zakończenie uroczystości pogrzebowych zmarłej przed tygodniem piosenkarki Whitney Houston jej największy przebój "I will always love you". Sobotnia ceremonia odbyła się w kościele baptystów w Newark w stanie New Jersey. Uroczystość zakłócił skandal; jeden z gości - b. mąż piosenkarki, Bobby Brown, został wyproszony.

3,5-godzinną ceremonię rozpoczął występ chóru gospel, a przemówienie powitalne wygłosił burmistrz Newark Cory Booker. W centralnej części kościoła New Hope, w którym Houston śpiewała jako dziecko, znalazła się srebrna trumna z ciałem piosenkarki, udekorowana białymi różami i liliami. W uroczystości żałobnej wzięły udział m.in. 18-letnia córka zmarłej Bobbi Kristina i matka zmarłej, śpiewaczka gospel Cissy Houston.

Na pogrzebie na krótko pojawił się były mąż Whitney Houston, Bobby Brown. Według ochrony Brown był niezadowolony z tego, że odseparowano go od ludzi, z którymi przyszedł, na uroczystość. Burzliwe małżeństwo Houston z Brownem, naznaczone przemocą, zakończyło się w 2007 roku.

Hołd zmarłej piosenkarce złożyły m.in. takie gwiazdy jak Stevie Wonder i Alicia Keys, którzy uświetnili uroczystość występem. Wśród zaproszonych gości była także gospodyni talk-show Oprah Winfrey i piosenkarka Mariah Carey. Przemówienie wygłosił producent muzyczny Clive Davis, który odkrył talent Houston i kierował jej karierą.

Na ulicach Newark hołd piosenkarce składali jej wielbiciele, którzy nie mogli wejść na zamkniętą uroczystość. Ulice wokół kościoła zostały ogrodzone metalowymi barierkami, a policja nie dopuszczała nikogo postronnego do miejsca uroczystości.

Oto pełna relacja z pogrzebu Whitney Houston:
oceń
tak 142 72.82%
nie 53 27.18%

Przeczytaj też

Córka Whitney Houston chce przyjąć nazwisko matki

dodane 2012-03-13 (22:59) 2 lata 6 miesięcy 6 dni 8 godzin i 58 minut temu

Decyzja o żałobie po Whitney Houston wywołała skandal

dodane 2012-02-17 (21:20) 2 lata 7 miesięcy 2 dni 10 godzin i 37 minut temu

"Zostańcie w domach i obejrzyjcie to w telewizji"

dodane 2012-02-17 (19:10) 2 lata 7 miesięcy 2 dni 12 godzin i 47 minut temu

Były mąż Houston ma zakaz wstępu na jej pogrzeb

dodane 2012-02-16 (13:20) 2 lata 7 miesięcy 3 dni 18 godzin i 37 minut temu

Pogrzeb Whitney Houston tylko dla najbliższej rodziny

dodane 2012-02-14 (22:10) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 9 godzin i 47 minut temu

Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Whitney Houston

aktualizacja 2012-02-14 (10:30) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 21 godzin i 27 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (409)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Cyganka 2012-02-25 (14:04) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 17 godzin i 53 minuty temu

Jaki skandal? Pochowali ja po murzynsku, pomodlili sie i koniec, zegnaj Whiney.

odpowiedz

0
1
~Pro-NIT 2012-02-20 (10:54) 2 lata 6 miesięcy 30 dni 21 godzin i 3 minuty temu

Nigdy nie lubiłem tej całej amerykańskiej kultury soul-r'n'b. To całe gospel, itp. Znacznie bardziej treściwa była zawsze muzyka europejska.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
szakira901 2012-02-24 (19:38) 2 lata 6 miesięcy 26 dni 12 godzin i 19 minut temu

zawsze będziemy cie pamientać Whytny

odpowiedz

0
0
no.fun 2012-02-23 (07:39) 2 lata 6 miesięcy 28 dni i 18 minut temu

GMO Corn to be Sold at Wal-Mart

odpowiedz

5
7
~haki 2012-02-20 (19:56) 2 lata 6 miesięcy 30 dni 12 godzin i 1 minutę temu

co jej brakowalo,ze doprowadzila sie do takiegostanu??????---czyzby rozumu??????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
3
~JOLY 2012-02-21 (16:53) 2 lata 6 miesięcy 29 dni 15 godzin i 4 minuty temu

Co to za babol!!! Cytuje: W uroczystosci zalobnej wziely udzial m.in. 18-letnia córka zmarlej Bobbi Kristina i jej matka, spiewaczka gospel Cissy Houston. Nauczcie sie pisac po polsku!!! Z tekstu wynika, ze matka Kristiny jest Cissy Houston! Powinno byc: (...) i matka Whitney (...). Redaktorzy od siedmiu bolesci!!! Zas moderowac to potraficie, kurza wasza twarz!!! A poza tym, zadnych info, dlaczego zmarla. Mamy sie domyslac, ze z powodu powrotu do narkotyków?! Dzieki za taki gówniany serwis!!!

odpowiedz

15
4
~Bożena 2012-02-19 (09:44) 2 lata 7 miesięcy 22 godziny i 13 minut temu

Mam obojętny stosunek do tej całej sprawy. Celebryci przeważnie tak kończą, gwiazdy, którym się w głowie poprzewracało. Te wszystkie gale, huczne imprezy, alkohol, narkotyki, partnerzy zmieniani jak rękawiczki, życie na kocią łapę i na psią łapę, bez żadnych zahamowań moralnych. A w Polsce te gwiazdki, którym się wydaje, że żyją w Hollywood - też cosik podskakują, żeby dorównać tym "wybitnym", żeby wysoko być ponad poprzeczką, bohaterowie jednego tasiemcowego serialu bez wartości, wykonawcy ról bez studiów teatralnych, piosenkarze. Wybitny aktor polski - Jan Nowicki wypowiedział się kiedyś na temat tych wszystkich gwiazd bez dyplomu. A jeśli chodzi o śmierć takich postaci, które zmarnowały swoje życie na własne życzenie, to wcale mi ich nie żal, wolę zapłakać nad kotem albo psem który odszedł w chorobie, lub został zakatowany przez jakiegoś zwyrodnialca.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
1
~Cxxo 2012-02-19 (07:55) 2 lata 7 miesięcy 1 dzień i 2 minuty temu

Bardzo nie dokladne tlumaczenie z jezyka angielskiego na polski... Bardzo duzo znacznia zgubiono- np. Kevin Kosner...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
0
~sylwia friday 2012-02-19 (10:52) 2 lata 7 miesięcy 21 godzin i 5 minut temu

Ucichł głos... choć
Ucichł głos... choć echem rozbrzmiewa w sercach wszystkimi marzeniami oprawiony czysty jak białe róże przez anioły wymyślony. Ucichł głos... Orkiestra zagrała ostatnie nuty do słów wyśpiewanych na krążkach naszych wspomnień. Ktoś prosi o bis... i nic... tylko cisza zapadła wciskając się wzruszeniem pod powieki. Ucichł głos... Wdarły się takty z niemym dźwiękiem i ten śpiew gdzieś za plecami co pozostał pod skórą głębokim tętnem. Ktoś napisał chyba dla niej "... chcę umrzeć z miłości..." umarła... odeszła głośno choć w samotności. Niech spoczywa w spokoju zanućmy dla niej... "I will always love you..."

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
4
~Nieman 2012-02-20 (12:13) 2 lata 6 miesięcy 30 dni 19 godzin i 44 minuty temu

To nie jest wiadomosc na 1 strone co mnie obchodzi smierc jakies cpunki Za duze zadecie w tej sprawie sa wazniejszz i powazniejsze problemy

odpowiedz

5
3
ramona330 2012-02-20 (12:12) 2 lata 6 miesięcy 30 dni 19 godzin i 45 minut temu

To byla cool babaeczka:) miala piekny i niesamowity glos.a ,ze skonczylo jak sie skonczylo ,no coz kazdy mimo wszystko jest kowalem wlasnego losu.

odpowiedz

2
0
ramona330 2012-02-20 (12:11) 2 lata 6 miesięcy 30 dni 19 godzin i 46 minut temu

To byla cool babaeczka:) miala piekny i niesamowity glos.a ,ze skonczylo jak sie skonczylo ,no coz kazdy mimo wszystko jest kowalem wlasnego losu.

odpowiedz

0
3
~jmz 2012-02-20 (09:57) 2 lata 6 miesięcy 30 dni 22 godziny i 1 minutę temu

Z tym jej artyzmem to bez przesady...Wykonywała tylko gotowe kawałki, które ktoś wcześniej przygotował. Z tego co mi wiadomo, to nie tworzyła ona muzyki ani tekstów.

odpowiedz

7
8
~misia 2012-02-19 (09:51) 2 lata 7 miesięcy 22 godziny i 6 minut temu

Hej wszystkim.Uważam że,Wihtney Huston miała piękny głos.Odwiedziło ją na pogrzebie bardzo wiele gwiazd.Ale wracam po prostu to była fajna gwiazda,a to że popadła w nałogi to nie jej wina.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~raróg 2012-02-20 (09:33) 2 lata 6 miesięcy 30 dni 22 godziny i 24 minuty temu

Szkoda mi, że zmarła przedwcześnie wielka artystka, bo takie nieszczęście zawsze zubaża ludzkość. Szkoda mi, ale... nie żal mi jej jako człowieka. Była sławna i bogata. Żyła w luksusie. Zarabiała uprawiając zawód, który kochała (ilu z nas jest w takiej szczęśliwej sytuacji?). Dostała więc od losu (wierzący powiedzą: od Boga) wielką szansę na piękne życie. I ją zmarnowała. Większość ludzi na Ziemi, borykających się z codziennym szarym, ciężkim życiem chciałaby mieć tylko takie życiowe "problemy" jak ona. Mówi się, że o zmarłych tylko dobrze, albo wcale. Nie dotyczy to jednak moim zdaniem osób na tak zwanym świeczniku, bo oni powinni dawać przykład i byc dobrym wzorem dla nas, maluczkich. I nie ważne, czy jest to znany polityk, wielki sportowiec czy artysta.

odpowiedz

3
0
~oglądałam 2012-02-19 (16:35) 2 lata 7 miesięcy 15 godzin i 22 minuty temu

"Chór gospel zaśpiewał na zakończenie uroczystości pogrzebowych zmarłej przed tygodniem piosenkarki Whitney Houston jej największy przebój "I will always love you" - nikt tego nie śpiewał, piosenka poszła z playbacku.

odpowiedz

1
0
~oglądałam 2012-02-19 (16:34) 2 lata 7 miesięcy 15 godzin i 23 minuty temu

"Chór gospel zaśpiewał na zakończenie uroczystości pogrzebowych zmarłej przed tygodniem piosenkarki Whitney Houston jej największy przebój "I will always love you" - nikt tego nie śpiewał, piosenka poszła z playbacku!!!

odpowiedz

0
0
~nazwisko jak... 2012-02-19 (15:48) 2 lata 7 miesięcy 16 godzin i 9 minut temu

Wymawiajmy jej imię i nazwisko tak jak sie pisze,przecież obcokrajowiec nie wypowie nazwiska Polaka z "Ś",czy"Ć"poprawnie.Nie możemy być gorsi,tak więc,mówić tak jak się pisze.

odpowiedz

18
2
~Clara Veritas 2012-02-19 (09:12) 2 lata 7 miesięcy 22 godziny i 45 minut temu

No i gdzie tu skandal ???- chyba tylko wy go wywołujecie pisząc TAKIE BZDURY !!! - pozywka dla bezmózgowców takich jak wy ???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~dziadek 2012-02-19 (09:56) 2 lata 7 miesięcy 22 godziny i 1 minutę temu

Dziwię się ,że samosadu nie było na parchu.

odpowiedz