Strona główna serwisu
Powstanie baza DNA do walki z terroryzmem

Powstanie baza DNA do walki z terroryzmem

• We Włoszech powstanie baza danych profili DNA służąca do walki z terroryzmem
• Tamtejszy rząd wydał dekret w tej sprawie
• Przy realizacji tego projektu będą współpracować ministerstwa spraw wewnętrznych i sprawiedliwości
Część uczelni medycznych zapowiada zmniejszenie naboru studentów Część uczelni medycznych zapowiada zmniejszenie naboru studentów ()
Władze Włoch twierdzą, że jako pierwsze w Europie podjęły taką inicjatywę i są gotowe dzielić się zgromadzonym materiałem genetycznym ze służbami innych państw.

Minister sprawiedliwości Andrea Orlando uważa, że w takiej chwili jak obecna, gdy bezpieczeństwo znajduje się w centrum uwagi, zrobiono fundamentalny krok dla bezpieczeństwa kraju.

Próbki będą pobierane zarówno od osób skazanych za terroryzm, jak i od złapanych na gorącym uczynku bądź jedynie podejrzanych, a także, gdy chodzi o ukrywających się, od najbliższej rodziny. Praktyką tą nie będą objęte osoby oskarżone o przestępstwa gospodarcze. W rzymskim więzieniu Rebibbia powstanie centralne laboratorium badań daktyloskopijnych.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (34)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
106
~jan b 2016-03-26 (14:09) 17 godzin i 53 minut temu

jak mają walczyc jak granice są otworem otwarte

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
59
~Zbycho 2016-03-26 (13:27) 18 godzin i 35 minut temu

Najlepiej sprawdzać dinozaury !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
34
~Gość 2016-03-26 (14:39) 17 godzin i 23 minut temu

Powinni załadować ich wszystkich na statki I won do arabskich krajów ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
33
~V 2016-03-26 (14:00) 18 godzin i 2 minuty temu

Ta a potem czipy i przepis na Apokalipsę zrealizowany w 100%. Dziękuje postoję i popatrzę jak ten burdel się rozsypie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
32
~Jeanvalljean 2016-03-26 (14:14) 17 godzin i 48 minut temu

Jak walczyć z islamem no długopisem,,armia Francji,, kwiaty i przytulanie,,niemiecka,, kretki i naśladowanie van goga,, armia belgijska zalecane jest przez jankesuw nauka tanga

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
28
~Rafał 2016-03-26 (14:45) 17 godzin i 17 minut temu

Następny etap wdrażania niewolnictwa. Obudźcie się! Myślicie że od imigrantów bedą zbierać dna. Obudź się Europo. Walą się mury chrześcijaństwa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
26
~ludziedobrejroboty.pl 2016-03-26 (13:43) 18 godzin i 19 minut temu

Oszywiś, uzasadnionym byłoby jeszcze dołączać próbki moczu i kału, a już szczytem europejskiej pomysłowości będzie wpisywanie w dowód osobisty zawód-terrorysta, a wtedy już na pewno będą się miały z pyszna, huncwoty jedne.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
21
~gość 2016-03-26 (14:46) 17 godzin i 16 minut temu

Może tak od wszystkich imigrantów zalewających Europę,chociaż oni to nawet nie chcą dać odcisków palców a co dopiero DNA.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
20
~Krzych 2016-03-26 (14:26) 17 godzin i 36 minut temu

Ojej! Myślałem, że Europa będzie walczyć z terroryzmem islamskim za pomocą płaczu i mazgajenia się w Parlamencie Europejskim.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
21
~Alex 2016-03-26 (14:04) 17 godzin i 58 minut temu

wow! niesamowite! niebywałe! w końcu Europa dokopie islamskim Arabom...PS, czy to oznacza, że 900 mln allachistów zdobędzie certyfikat bieżącego lub potencjalnego mordercy? A jeśli tak się stanie, to co z tego wyniknie? Czy zastosuje się wobec nich zasadę "zneutralizowania" tzn. eliminacji...?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
17
~A 2016-03-26 (15:07) 16 godzin i 55 minut temu

Szczerze napisałem kto rządzi Europą no i wycięli tekst

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
~Ed 2016-03-26 (15:53) 16 godzin i 9 minut temu

A co to niby pomoze... to tylko poczatek calkowitej kontroli spoleczenstwa, a terrorystow przeciez nie powstrzyma

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~Mariusz 2016-03-26 (16:22) 15 godzin i 40 minut temu

Baza profili DNA do walki z terroryzmem?Zawsze myślałem,że karabin z pełnym magazynkiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
14
~polak 2016-03-26 (16:59) 15 godzin i 3 minuty temu

kolejna super dyrektywa typu ślimak jest rybą, marchewka owocem amuslim dobrym sąsiadem!!!!!!!!!!!!! viva głupota !!!!!! oby jak najdalej od naszych granic!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
13
~antzet70 2016-03-26 (15:13) 16 godzin i 49 minut temu

swietnie kiedy bede tworzyc baze danych,co zajmie sporo czasu i bedzie pewnie bezuzyteczne,muly wysla kolejnych 2 gosci,ktorzy tym raze rozwala jakas elektrownie jadrowa.ale wtedy bedzie za pozno na pobudke

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~lapas 2016-03-26 (19:15) 12 godzin i 47 minut temu

Technika DNA jest musztardą po obiedzie. Nie zapewnia ona wykrywania nowych twarzy a identyfikacja martwego samobójcy będzie oznaką porażki. Penetracja zamkniętego środowiska islamskiego dla osiągnięcia sukcesu może być bardzo mocno utrudniona. Przestępca ukrywający się wśród swoich jest zawsze trudny do namierzenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~Veto chorym zasadom. 2016-03-26 (15:37) 16 godzin i 25 minut temu

Mam dosc tej chorej europy!. Zadamy przywrocenia wartosci wlasnosci stanowienia odrebnego kazdego kraju. Z dnia na dzien odbiera sie wszelkie prawa do zycia krajom wlaczonym. Wypad mi z schiza demokratyczna.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~Obywtel 2016-03-26 (14:26) 17 godzin i 36 minut temu

Byle nie było wolno pobierać DNA do własnych obywateli !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Krzysiek 2016-03-26 (18:18) 13 godzin i 44 minut temu

Zasłyszane w radiu: Parlament Europejski wydał bardzo ostry dekret w sprawie zamachów w Brukseli. Terroryści gdy to usłyszeli wybuchnęli ......śmiechem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Durnylewak 2016-03-26 (17:24) 14 godzin i 38 minut temu

Najlepszy i bardzo skuteczny sposób to oświetlanie w barwy narodowe znaczących budynków. Islamiści panicznie się tego boją. Można też dołożyć kwiaty, znicze i marsze dla uczczenia ofiar. Na dokładkę jakaś uchwała PE potępiająca terroryzm i problem rozwiązany. Pouciekają z Europy w popłochu i grzecznie będą studiować koran.

odpowiedz