więcej

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który wypadł z samolotu w Londynie.

BBC News, WP.PL |  dodane 2013-04-12 (19:55) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 7 godzin i 11 minut temu
drukuj


Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który wypadł z samolotu w Londynie
opinie
Tożsamość mężczyzny, który we wrześniu wypadł z samolotu w Londynie, została ustalona - informuje BBC News.

Zamarznięte zwłoki znaleziono na ulicy w Mortlake w połowie września 2012 r. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia, jego ręce i nogi pokruszyły się przy upadku.

Mężczyzna prawdopodobnie próbował bez biletu przedostać się do Wielkiej Brytanii. Ukrył się w podwoziu samolotu lecącego z Luandy do Londynu. Bardzo niska temperatura doprowadziła do zamarznięcia ciała, które w momencie wysunięcia podwozia spadło na ulicę.

Policji udało się ustalić tożsamość mężczyzny - to 30-letni mieszkaniec Mozambiku Jose Matada. W ustaleniu tożsamości pomogła karta SIM, którą miał przy sobie zmarły.

Policja próbuje odnaleźć najbliższą rodzinę mężczyzny.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 58 65.17%
nie 31 34.83%

Przeczytaj też

Zarzuty dla sprawców incydentu w samolocie lecącym do Manchesteru

dodane 2013-05-26 (11:58) 1 rok 6 miesięcy 25 dni 15 godzin i 8 minut temu

Tajemnicze zwłoki mężczyzny w Londynie. Pasażer na gapę wypadł z samolotu?

dodane 2012-09-12 (11:17) 2 lata 3 miesiące 9 dni 15 godzin i 49 minut temu

W innych serwisach


Opinie (118)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

69
2
~kora 2013-04-12 (22:01) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 5 godzin i 5 minut temu

...biedak....chciał do lepszego świata......

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

101
34
~Biolog 2013-04-12 (20:22) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 44 minuty temu

Myślałem, że tożsamość ustala się na podstawie DNA a nie karty SIM. Po co nam genetyka ????

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

62
5
~Pan Sułek 2013-04-12 (20:27) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 39 minut temu

Jana Marię Rokitę też mogło spotkać to samo bo on też miał jakiś wypad z samolotu i w dodatku niemieckiego.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

60
7
~angel 2013-04-12 (21:09) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 5 godzin i 57 minut temu

Szkoda slow,kiedy czyta sie opinie...Zginal czlowiek...dookola tylko pogarda dla zycia.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

51
3
~ben 2013-04-12 (21:37) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 5 godzin i 29 minut temu

Komentarze są idiotyczne ale problem pozostaje...jaka kontrola na lotniskach że mozna "wsiąść" bez biletu. Przecież na tej samej zasadzie można włożyć coś wybuchowego.......

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

37
4
~K...W 2013-04-12 (22:41) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 4 godziny i 25 minut temu

Skoro znaleźli po karcie SIM to pewnie miał abonament. I od września to ustalali? to prawie jak polska prokuratura...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

38
5
~zulus 2013-04-12 (20:36) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 30 minut temu

Tak czy siak cel osiagnal,dotarl do Londynu...

odpowiedz

27
1
~dziaka 2013-04-12 (21:49) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 5 godzin i 17 minut temu

Brak wiedzy okazał się zgubny. Na wysokości 10 kilometrów jest około 50 stopni mrozu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

29
5
~gd 2013-04-12 (20:34) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 32 minuty temu

Szukają rodziny żeby zapłaciła za bilet?

odpowiedz

31
7
~ble ble 2013-04-12 (20:28) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 38 minut temu

Taniej murzyna wsadzic niż siłownik wymienić na nowy.Ach te oszczędnosci

odpowiedz

45
22
~krool 2013-04-12 (20:42) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 24 minuty temu

jego znajomość techniki kończyła się na czubku palmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

23
1
~Marek 2013-04-12 (23:19) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 3 godziny i 47 minut temu

zmarł z braku tlenu na wysokości 10 km, później zamarzł

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

41
20
~kosa 2013-04-12 (20:38) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 28 minut temu

A juz myślałem ,że to Tusk wracał z Afryki.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

26
6
~Max 2013-04-12 (23:07) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 3 godziny i 59 minut temu

Pamiętacie polski film "700mil do nieba" gdy dwóch naszych wyrostków ukryło się w podwoziu TIRA i tak uciekło do Szwecji. Film był oparty na faktach. Facet może widział ten film, ale pomylił pojazdy.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

27
7
~artur39 2013-04-12 (21:01) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 5 minut temu

Czarni inteligencją nigdy nie błyszczeli.

odpowiedz

35
18
~szwaGIEREK 2013-04-13 (01:36) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 1 godzinę i 30 minut temu

obojetnie czy czarny czy zolty, ale czlowiek. Ilu tych "wyksztalconych" na polskich uczelniach rodakow wie o tym. Za komuny przecietny Kowalski latal za babami a nie samolotem. Murzyni z Kenii czy Afryki Pld. ,Rodezji byli bardziej "swiatowi" niz Polak w PRL. Do 30 lat mieszkalem w Krakowie (35 lat mieszkam za granica) cala "komuna" byla wielka wiocha, Krakow czy Warszawa np. do Londynu czy Paryza, Sztokholmu lepiej bylo nie mowic. Rodacy nie myslcie, ze jestescie juz w zachodniej cywilizacji, musicie sie jeszcze duzo uczyc i zobaczyc. W obecnej chwili Polska dalej jest porownywana do slabo rozwinietych krajow swiata.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

21
7
~obserwator 2013-04-12 (22:02) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 5 godzin i 4 minuty temu

"(...) Policja próbuje odnaleźć najbliższą rodzinę mężczyzny." Niech sprawdzą drugie podwozie, może tam jeszcze siedzą.

odpowiedz

43
29
monada 2013-04-12 (21:39) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 5 godzin i 27 minut temu

szkoda ze to nie byl Tusk

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

35
21
~daghmara 2013-04-12 (20:26) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 6 godzin i 40 minut temu

Miller i przyjaciele jego rosjanie wyjaśnią to

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
6
~Jacek 2013-04-12 (23:34) 1 rok 8 miesięcy 9 dni 3 godziny i 32 minuty temu

Kandydat do nagrody Darwina...

odpowiedz