więcej

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który wypadł z samolotu w Londynie.

BBC News, WP.PL |  dodane 2013-04-12 (19:55) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 59 minut temu
drukuj


Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który wypadł z samolotu w Londynie
opinie
Tożsamość mężczyzny, który we wrześniu wypadł z samolotu w Londynie, została ustalona - informuje BBC News.

Zamarznięte zwłoki znaleziono na ulicy w Mortlake w połowie września 2012 r. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia, jego ręce i nogi pokruszyły się przy upadku.

Mężczyzna prawdopodobnie próbował bez biletu przedostać się do Wielkiej Brytanii. Ukrył się w podwoziu samolotu lecącego z Luandy do Londynu. Bardzo niska temperatura doprowadziła do zamarznięcia ciała, które w momencie wysunięcia podwozia spadło na ulicę.

Policji udało się ustalić tożsamość mężczyzny - to 30-letni mieszkaniec Mozambiku Jose Matada. W ustaleniu tożsamości pomogła karta SIM, którą miał przy sobie zmarły.

Policja próbuje odnaleźć najbliższą rodzinę mężczyzny.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 58 65.17%
nie 31 34.83%

Przeczytaj też

Zarzuty dla sprawców incydentu w samolocie lecącym do Manchesteru

dodane 2013-05-26 (11:58) 1 rok 4 miesiące 29 dni 1 godzinę i 56 minut temu

Tajemnicze zwłoki mężczyzny w Londynie. Pasażer na gapę wypadł z samolotu?

dodane 2012-09-12 (11:17) 2 lata 1 miesiąc 13 dni 2 godziny i 37 minut temu

W innych serwisach


Opinie (118)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

6
3
ala22 2013-04-28 (12:15) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 1 godzinę i 39 minut temu

ale do anglii się dostał, tyle że po śmierci... Ale zawsze. Jego marzenie się spełniło

odpowiedz

1
3
~chłopek roztropek 2013-04-28 (11:01) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 2 godziny i 53 minuty temu

szalik i rękawiczki jak by miał to by przeżył no i butle z tlenem mógł zapakować, może paczkę papierosów co by se zęby ogrzał, a tak w ogóle to nieźle mu to wyszło PS: zaponialem ze palic nie mozna w samolotach

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

35
18
~szwaGIEREK 2013-04-13 (01:36) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 12 godzin i 18 minut temu

obojetnie czy czarny czy zolty, ale czlowiek. Ilu tych "wyksztalconych" na polskich uczelniach rodakow wie o tym. Za komuny przecietny Kowalski latal za babami a nie samolotem. Murzyni z Kenii czy Afryki Pld. ,Rodezji byli bardziej "swiatowi" niz Polak w PRL. Do 30 lat mieszkalem w Krakowie (35 lat mieszkam za granica) cala "komuna" byla wielka wiocha, Krakow czy Warszawa np. do Londynu czy Paryza, Sztokholmu lepiej bylo nie mowic. Rodacy nie myslcie, ze jestescie juz w zachodniej cywilizacji, musicie sie jeszcze duzo uczyc i zobaczyc. W obecnej chwili Polska dalej jest porownywana do slabo rozwinietych krajow swiata.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

7
0
~polishbirds.cba.pl 2013-04-13 (18:18) 1 rok 6 miesięcy 11 dni 19 godzin i 36 minut temu

biedak nie wiedział jakie warunki panuja w luku podwozia na wysokosciach przelotowych.... jak sie zorientowal bylo za pozno

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
6
~Jacek 2013-04-12 (23:34) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 14 godzin i 20 minut temu

Kandydat do nagrody Darwina...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
1
~Marek 2013-04-12 (23:19) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 14 godzin i 35 minut temu

zmarł z braku tlenu na wysokości 10 km, później zamarzł

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
2
~boolek 2013-04-12 (23:44) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 14 godzin i 10 minut temu

Wciąż stamtąd uciekają! Na statku mieliśmy ponad 40-tu uciekinierów, wyłapaliśmy ich z wyjątkiem jednego, który po 13 dniach sam wyszedł z "dziury" już prawie w Europie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
10
~poliak 2013-04-13 (04:21) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 9 godzin i 33 minuty temu

To wina Tuska i Komorowskiego ! Dlaczego oni nie obniza ceny lotow do Londynu ? Gdyby Jaro byl prezydentem to bysmy latali po calym swiecie za jedna zlotowke :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
4
M M A 2013-04-13 (13:08) 1 rok 6 miesięcy 12 dni i 46 minut temu

Chciał do lepszego świata i się w nim znalazł

odpowiedz

13
8
~polak 2013-04-13 (04:56) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 8 godzin i 58 minut temu

spoko jeszcze ze 4 do 8 lat radow pelo i tak bedziecie uciekac z polski czym sie da gdzie sie da i za co da a praktycznie to tylo nazwa bedzie POLSKA POPIERAJCIE pelo CZYNEM A UMRZECIE DUZO WCZESNIEJ PRZED TERMINEM

odpowiedz

6
7
~zyg 2013-04-13 (01:07) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 12 godzin i 47 minut temu

KWAŚNIEWSKI?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
4
~Masterblaster 2013-04-13 (02:42) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 11 godzin i 12 minut temu

To się nazywa prawdziwa skrucha... dosłownie się skruszyć...

odpowiedz

6
2
~dfsfsdsdfad 2013-04-13 (00:35) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 13 godzin i 19 minut temu

Wy piszecie tak o czlowieku ktory samoloty pewnie widzial co najwyzej z ziemi, a skonczyl pewnie gora kilka klas szkolki przyparafialnej albo nawet tego nie. Podczas bitwy pod Stalingradem - zolnierze armii Hitlera wychowani w Europie i dla Waszej wiadomosci biali Aryjczycy(czyli wg. Was idealni wynalazcy), mieszkajacy do tej pory w Berlinie czy innych "wielkich wspanialych miastach", z rodowodem("rasowi") robili dokladnie to samo w momencie gdy nie zostali legalnie zabrani i ewakuowani - chwytali sie skrzydel samolotow. chowali sie w podwoziu etc. Oczywiscie albo zrzucali ich piloci albo poprostu zamarzali i sami spadali...

odpowiedz

69
2
~kora 2013-04-12 (22:01) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 15 godzin i 53 minuty temu

...biedak....chciał do lepszego świata......

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

37
4
~K...W 2013-04-12 (22:41) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 15 godzin i 13 minut temu

Skoro znaleźli po karcie SIM to pewnie miał abonament. I od września to ustalali? to prawie jak polska prokuratura...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

101
34
~Biolog 2013-04-12 (20:22) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 17 godzin i 32 minuty temu

Myślałem, że tożsamość ustala się na podstawie DNA a nie karty SIM. Po co nam genetyka ????

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

13
3
~CX 2013-04-13 (00:12) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 13 godzin i 42 minuty temu

Mógł zadzwonić z telefonu jak robiło mu się zimno,że na pokładzie jest bomba.to by miał przystanek i bliżej celu by mógł wysiąść.

odpowiedz

2
7
~janus 2013-04-12 (23:42) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 14 godzin i 12 minut temu

Nie mam nic przeciwko murzynom w Afryce .A tego tam nie napisali, ze byl Afroamerykaninem.

odpowiedz

26
6
~Max 2013-04-12 (23:07) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 14 godzin i 47 minut temu

Pamiętacie polski film "700mil do nieba" gdy dwóch naszych wyrostków ukryło się w podwoziu TIRA i tak uciekło do Szwecji. Film był oparty na faktach. Facet może widział ten film, ale pomylił pojazdy.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

8
1
~heh 2013-04-12 (23:34) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 14 godzin i 20 minut temu

po coz oni tak wysoko lataja ? nie mozna troche nizej/cieplej? :)

odpowiedz