(meg, ap)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
w radomiu było to samo
tylko pasazer postanowił jednak wylądować w lesie, zanim pilot wytrzeźwieje...
zmiana tematu
Czytając te wszystkie opinie nie trzeba być psychiatrą aby stwierdzić że ok. 25% ich autorów potrzebuje natychmiastowej pomocy psychiatrycznej
Ale nie napisano
Ze tym pasazerem byl tez pilot--wiec co mi to za wyczyn ktorym samochodem jade
Jeszcze większy horror to nieprzytomny premier
tylko nie wiadomo kto siedzi za sterami.
Dowiedział się, ze żona urodziła mu 6-raczki?
W innych okolicznościach prawdziwi faceci i macho nie mdleja. Z wyjątkiem wizyty w przychodni, kiedy pielęgniarka zastrzyk im robi... :)
Też tak kiedyś miałem
Leciałem Warszawy do Chcichago. Mataka dała mi całe garnek bigosu który udało mi się przmycić na pokład. Jednak kiedy podgrzwałem go przypmocy zaplniczki włączył sie alarm przeciw gazwoy i szbko mi zabrali mi moje śniadania. Wyraźnie jednak czułem, że mój przymaska po został spałaszoany przez załogę. Kiedy zbliżaliśmy cała załoga dostała sraczki a poniważ tylko umiałem powiedzieć po amerykansku Yes i No więc zostałem wytypowany do roli pilota. Była tam teochę wiecej fajch niż w moim Ursusie ale zosała podobna. Tak więc udało się wylądwać bezpiecznie, wpradzie nie było to Chichcaga ale też jest super.
wiem coś o tym
Jak wypiłem litra ze szwagrem to mój 7 letni koń prowadzil całą droge i wylądowałem bezpiecznie w domciu. Ale to było...
ekhangel
Jak kiedyś będzie na wp.pl news bez nawiązań politycznych w komentach, to stawiam wszystkim piwo.
haah
Nie Slyszeliscie o nim?Glosniej bylo w mediach niz po smierci jacksona hahahaha.
Prawie z krzesla spadlem XD
Pilot był z Polski, a jego babiczka pochazi z Chrzanowa
...
PO STANIE WOJENNYM
PO STANIE WOJENNYM W LATACH 1984ROKU, JA Z ŻONĄ LECIELIŚMY ZE SZCZECINA - LOTNISKO GOLENIÓW I ZAPALIŁO SIĘ Z LEWEJ ŚMIGŁO NA SKRZYDLE A SAMOLOT LECIAŁ DO RZESZOWA PRZY LĄDOWANIU ZAPALIŁO SIĘ A JAK LECIAŁ TO CAŁY SIĘ TRZĄS .
Ej , Bankstown airport to male lotnisko dla malych samolotow, no a dzielnica Bankstown nalezy do CBD czyli jest czescia aglomeracji Sydney oddalonej ok 30kn od centrum Sydney. W Bankstown mieszka duzo Arabow
pasażerem był nasz prezio kwa kwa,
a pilot zasłabł był po wypiciu małpki, którą prezio miał ze sobą...
Kiedyś już czytałem coś takiego:
..."714 wzywa pomocy".
Ale to nic w porównaniu z "portem lotniczym"!!!
a pewna praczka z Wąchocka
zużyła tyle proszku Wizir, że uprała czarny charakter na biały
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24