Strona główna serwisu
Pedofil i zabójca dziecka zamordowany w więzieniu

Pedofil i zabójca dziecka zamordowany w więzieniu

Policja bada sprawę śmierci Colina Hatcha, jednego z najpilniej strzeżonych więźniów w Wielkiej Brytanii, który odsiadywał wyroki za molestowanie nieletnich chłopców i zabójstwo siedmiolatka. Wszystko wskazuje na to, że było to morderstwo - podaje BBC News.
38-letni Hatch zmarł we wtorek w więzieniu o zaostrzonym rygorze znajdującym się w Full Sutton, niedaleko Yorku. Aresztowano 35-letniego więźnia podejrzanego o popełnienie morderstwa.

Jak podaje BBC, policja otrzymała informację, że w więzieniu doszło do incydentu z udziałem Hatcha, w wyniku którego 38-latek zmarł. Wszczęto oficjalne śledztwo, które ma ustalić szczegóły zdarzenia. Nie jest znana dokładna przyczyna śmierci, odpowiedź na to pytanie ma dać planowana sekcja zwłok.

Colin Hatch miał na swoim koncie serię wyroków za napastowanie małych chłopców. W 1992 roku został skazany po raz kolejny na trzy lata więzienia za napastowanie ośmiolatka. Kiedy rok później został warunkowo zwolniony, jego obrońca ostrzegł, że tym razem może zabić.


Czarne prognozy niestety się sprawdziły - 11 tygodni po zwolnieniu Hatch uprowadził, wykorzystał seksualnie i udusił siedmioletniego chłopca. Tym razem sąd skazał go na najwyższy w brytyjskim wymiarze sprawiedliwości wymiar kary - dożywocie.

NaSygnale.pl: Jak przeżyć w takich warunkach?

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (86)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~S.O. 2011-04-05 (17:37) 13 godzin i 14 minut temu

WSZYSTKICH W TO ZAANGAŻOWANYCH WYPUŚCIĆ NA WOLNOŚĆ ! TO DOWÓD , ŻE SĄ W PEŁNI ZRESOCJALIZOWANI !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~jerzy 2011-03-02 (07:19) 23 godzin i 32 minut temu

Chociaż więźniowie są na poziomie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~T.E. 2011-02-28 (08:10) 22 godzin i 41 minut temu

powinien za zabójstwo dziecka !

odpowiedz

zgłoś do moderacji