Strona główna serwisu
Pedofil i zabójca dziecka zamordowany w więzieniu
Pedofil i zabójca dziecka zamordowany w więzieniu

Pedofil i zabójca dziecka zamordowany w więzieniu

Policja bada sprawę śmierci Colina Hatcha, jednego z najpilniej strzeżonych więźniów w Wielkiej Brytanii, który odsiadywał wyroki za molestowanie nieletnich chłopców i zabójstwo siedmiolatka. Wszystko wskazuje na to, że było to morderstwo - podaje BBC News.
38-letni Hatch zmarł we wtorek w więzieniu o zaostrzonym rygorze znajdującym się w Full Sutton, niedaleko Yorku. Aresztowano 35-letniego więźnia podejrzanego o popełnienie morderstwa.

Jak podaje BBC, policja otrzymała informację, że w więzieniu doszło do incydentu z udziałem Hatcha, w wyniku którego 38-latek zmarł. Wszczęto oficjalne śledztwo, które ma ustalić szczegóły zdarzenia. Nie jest znana dokładna przyczyna śmierci, odpowiedź na to pytanie ma dać planowana sekcja zwłok.

Colin Hatch miał na swoim koncie serię wyroków za napastowanie małych chłopców. W 1992 roku został skazany po raz kolejny na trzy lata więzienia za napastowanie ośmiolatka. Kiedy rok później został warunkowo zwolniony, jego obrońca ostrzegł, że tym razem może zabić.

Czarne prognozy niestety się sprawdziły - 11 tygodni po zwolnieniu Hatch uprowadził, wykorzystał seksualnie i udusił siedmioletniego chłopca. Tym razem sąd skazał go na najwyższy w brytyjskim wymiarze sprawiedliwości wymiar kary - dożywocie.

NaSygnale.pl: Jak przeżyć w takich warunkach?

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (85)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~S.O. 2011-04-05 (17:37) 12 godzin i 46 minut temu

WSZYSTKICH W TO ZAANGAŻOWANYCH WYPUŚCIĆ NA WOLNOŚĆ ! TO DOWÓD , ŻE SĄ W PEŁNI ZRESOCJALIZOWANI !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~jerzy 2011-03-02 (07:19) 23 godzin i 4 minuty temu

Chociaż więźniowie są na poziomie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~T.E. 2011-02-28 (08:10) 22 godzin i 13 minut temu

powinien za zabójstwo dziecka !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Ciekawy 2011-02-25 (15:26) 14 godzin i 57 minut temu

jak można aresztować więźnia ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~mic 2011-02-24 (12:48) 17 godzin i 35 minut temu

mozna aresztować kogoś kto i tak jest już za kratkami??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~pedro 2011-02-23 (18:54) 11 godzin i 29 minut temu

Jak widać, mimo formalnego zakazu kara śmierci jest wykonywana.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~mustang1980 2011-02-23 (18:28) 11 godzin i 55 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~rufio 2011-02-23 (18:04) 12 godzin i 19 minut temu

molestował dzieci i małego chłoca zabił, ja mam syna w tym wieku. w takich przypadkach popieram karę śmierci w mocy prawa. ale nie jestem zwolennikiem , aby kryminalista był katem!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~noMercy 2011-02-23 (18:04) 12 godzin i 19 minut temu

za to wyrównanie szans egzekutor pewnie ma jakieś cztery gwiazdki i poważanie wśród wtajemniczonych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~NIKOLA 2011-02-23 (17:58) 12 godzin i 25 minut temu

Sama z chęcią odcięłabym mu jajca i poczeka, aż się wykrwawi... no i może coś jeszcze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~specter 2011-02-23 (17:53) 12 godzin i 30 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~KOKO45 2011-02-23 (17:53) 12 godzin i 30 minut temu

I TAK TRZYMAĆ.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Polak 2011-02-23 (17:21) 13 godzin i 2 minuty temu

Więzień, który wymierzył sprawiedliwość powinien mieć złagodzony wyrok!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
Cubus 2011-02-23 (16:49) 13 godzin i 34 minut temu

To nie morderstwo to sprawiedliwość!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
.DaX. 2011-02-23 (17:51) 12 godzin i 32 minut temu

...co najwyżej przenieśli by go do innej parafii....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~idiotyzmy 2011-02-23 (17:29) 12 godzin i 54 minut temu

ARESZTOWANO WIEZNIA. Brawo dla autora. jak mozna aresztowac kogos kto juz siedzi??????????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Fairness 2011-11-13 (18:32) 11 godzin i 51 minut temu

Skończył tak samo jak marne było jego życie. Całym sercem jestem za więzniem, który wreszcie wymierzył sprawiedliwość!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Polak 2011-02-23 (18:32) 11 godzin i 51 minut temu

tego od CCCpeło nigdy sie nie dowiecie!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
metro66 2011-02-23 (18:02) 12 godzin i 21 minut temu

że jak ma kasę to i pedofil w więzieniu jest królem.

odpowiedz