więcej

Papież dopuszcza stosowanie prezerwatyw - film.

APTN |  dodane 2010-11-23 (08:40) 4 lata 4 dni 15 godzin i 19 minut temu
drukuj

Papież Benedykt XVI przyznał, że w niektórych sytuacjach używanie prezerwatyw może być uzasadnione. Powiedział, że w przypadku męskich prostytutek zabezpieczenie się nie jest niemoralne, o ile chodzi o uniknięcie ryzyka zarażenia się wirusem HIV.
APTN







Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 4 80%
nie 1 20%

Przeczytaj też

Katechizm promował antykoncepcję - wstrzymano dystrybucję

dodane 2011-04-12 (22:50) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 1 godzinę i 9 minut temu

"Kościół Chrystusowy to nie klub fanów ani partia"

dodane 2011-01-01 (14:45) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 9 godzin i 14 minut temu

Papież chciałby jeździć papamobile na baterie słoneczne

dodane 2010-12-02 (02:15) 3 lata 11 miesięcy 25 dni 21 godzin i 44 minuty temu

Papież mówił o prezerwatywach - to nie przełom

dodane 2010-11-26 (08:02) 4 lata 1 dzień 15 godzin i 57 minut temu

Ostre słowa Watykanu do Chin: to obraża Ojca Świętego

dodane 2010-11-24 (14:51) 4 lata 3 dni 9 godzin i 8 minut temu

"Papież uwolnił Kościół od ciężkiego brzemienia"

dodane 2010-11-22 (11:25) 4 lata 5 dni 12 godzin i 34 minuty temu

Papież dopuszcza prezerwatywy. To rewolucja w Kościele?

aktualizacja 2010-11-21 (18:19) 4 lata 6 dni 5 godzin i 40 minut temu

Przełomowe oświadczenie ws. stosowania prezerwatyw

dodane 2010-11-20 (19:50) 4 lata 7 dni 4 godziny i 9 minut temu

materiał foto

Trudne wyzwanie dla papieża

dodane 2010-09-15 (17:51) 4 lata 2 miesiące 12 dni 6 godzin i 8 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (28)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~GRZEGORZ 2011-01-01 (16:57) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 2 minuty temu

BZDURY I KLAMSTWA §
bzdury, nie badzcie bezmyslnym bydlem i nie dajcie soba manipulowac. Szukajcie w prasie katolickiej tego co tak naprawde papiez powiedzial, a nie w manipulowanych wiadomosciach

odpowiedz

0
0
~GRZEGORZ 2011-01-01 (16:57) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 2 minuty temu

BZDURY I KLAMSTWA §
bzdury, nie badzcie bezmyslnym bydlem i nie dajcie soba manipulowac. Szukajcie w prasie katolickiej tego co tak naprawde papiez powiedzial, a nie w manipulowanych wiadomosciach

odpowiedz

0
0
~GRZEGORZ 2011-01-01 (16:57) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 2 minuty temu

BZDURY I KLAMSTWA §
bzdury, nie badzcie bezmyslnym bydlem i nie dajcie soba manipulowac. Szukajcie w prasie katolickiej tego co tak naprawde papiez powiedzial, a nie w manipulowanych wiadomosciach

odpowiedz

0
0
~GRZEGORZ 2011-01-01 (16:57) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 2 minuty temu

BZDURY I KLAMSTWA §
bzdury, nie badzcie bezmyslnym bydlem i nie dajcie soba manipulowac. Szukajcie w prasie katolickiej tego co tak naprawde papiez powiedzial, a nie w manipulowanych wiadomosciach

odpowiedz

0
0
~GRZEGORZ 2011-01-01 (16:57) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 2 minuty temu

BZDURY I KLAMSTWA §
bzdury, nie badzcie bezmyslnym bydlem i nie dajcie soba manipulowac. Szukajcie w prasie katolickiej tego co tak naprawde papiez powiedzial, a nie w manipulowanych wiadomosciach

odpowiedz

0
0
~GRZEGORZ 2011-01-01 (16:57) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 2 minuty temu

BZDURY I KLAMSTWA
bzdury, nie badzcie bezmyslnym bydlem i nie dajcie soba manipulowac. Szukajcie w prasie katolickiej tego co tak naprawde papiez powiedzial, a nie w manipulowanych wiadomosciach

odpowiedz

0
0
~e-migrant 2011-01-01 (16:15) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 44 minuty temu

Czyli akceptacja...
istnienia meskich prostytutek? A co z zenskimi?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~e-migrant 2011-01-01 (16:12) 3 lata 10 miesięcy 26 dni 7 godzin i 47 minut temu

Czyli akceptacja...
istnienia meskich prostytutek? A co z zenskimi?

odpowiedz

0
0
card025 2010-11-23 (10:30) 4 lata 4 dni 13 godzin i 29 minut temu

w końcu jakiś krok do przodu ze strony Kościoła
jw.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~tenia 2010-11-27 (21:36) 4 lata 2 godziny i 23 minuty temu

dopuszcza
co dopuszcza to mi wisi jestem katoliczka i przeciez nie bedzie sprawdzal czy ktos kocha z czy bez tego

odpowiedz

0
0
~bao 2010-11-26 (19:12) 4 lata 1 dzień 4 godziny i 47 minut temu

no czyli bycie meska prostytutka ... kosciolowi juz nic nie przeszkadza
zalkowe wole zelki haribo!!!!

odpowiedz

0
0
~Anka 2010-11-25 (07:40) 4 lata 2 dni 16 godzin i 19 minut temu

Lapsus poraz kolejny
Czyli, mędrcy kościoła znowu się pomylili. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

odpowiedz

0
0
~biedak 2010-11-24 (13:32) 4 lata 3 dni 10 godzin i 27 minut temu

prezerwatywy.
Na prezerwatywy jeszcze mnie stać , ale już się boję , że najstarsza firma na świecie będzie je sprzedawać TYLKO poświęcone i brać kasę od tej czynności a nasz fiskus narzuci wysoki VAT od luksusowego towaru!!!

odpowiedz

0
0
~Metro 66 2010-11-23 (09:25) 4 lata 4 dni 14 godzin i 34 minuty temu

Trudno nie zgodzić się
W przypadku męskich prostytutek należy wręcz namawiać do stosowania prezerwatyw, powinny być nawet akcje reklamowe poświęcone temu problemowi - tutaj pełna zgoda. Ponieważ stosunki sodomickie są bastardyzacją wiec tutaj nie istnieje żaden wzgląd moralny chodzi tylko o techniczne rozwiązanie problemu ograniczenia problemu pandemii chorób.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~w.cz. 2010-11-23 (12:47) 4 lata 4 dni 11 godzin i 12 minut temu

Nie jestem chrześcijaninem, więc mogę się mylić,
ale w takim razie stosowanie prezerwatyw byłoby zawsze uzasadnione (a co najmniej usprawiedliwione) w małżeństwie - ponieważ współmałżonkowie raczej nie mają 100% pewności, czy druga strona nie zdradza; o ile nie jest przykuta do łóżka czy wózka inwalidzkiego, pozostaje to kwestią wiary, wzajemnego zaufania.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~ainuisog 2010-11-23 (19:40) 4 lata 4 dni 4 godziny i 19 minut temu

Mniej niż to,że papież przyzwala na stosowanie prezerwatyw dziwi mnie fakt jakim jest przyzwolenie na męską prostytucję. Jeśli Kościół będzie robi takie postępy to wcale się nie dziwię ,że ludzie odwracają się od Kościoła.Niedługo nie pozostanie w nim nic z nauki jaką przekazał nam Jezus.To smutne...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~omega 2010-11-23 (19:04) 4 lata 4 dni 4 godziny i 55 minut temu

Ja chcę nie film, a papieża w prezerwatywie !
Ja chcę zobaczyć nie film, a papieża w prezerwatywie !

odpowiedz