Strona główna serwisu
Tomek Orszulak

oprac.Tomek Orszulak

Nowy dekret antyimigracyjny. Prezydent USA Donald Trump chce zapewnić bezpieczeństwo Amerykanom

Nowy dekret antyimigracyjny. Prezydent USA Donald Trump chce zapewnić bezpieczeństwo Amerykanom

Prezydent USA Donald Trump oświadczył, że w przyszłym tygodniu wyda nowy dekret, aby "w pełni chronić nasz kraj". Nie zdradził jego szczegółów. Antyimigracyjny dekret, jaki Trump podpisał w styczniu, został zawieszony przez sąd federalny.
Donald Trump Donald Trump ()
Donald Trump zapowiedział, że w przyszłym tygodniu ogłosi nowy dekret w sprawie imigracji. - Wydamy nowy, obszerny dekret, który będzie zapewni bezpieczeństwo Amerykanom - oświadczył prezydent Stanów Zjednoczonych na konferencji prasowej.

Poprzedni dekret imigracyjny został zawieszony przez sądy federalne. Dokument miał wstrzymać na 120 dni program przyjmowania uchodźców oraz na 90 dni wszelką imigrację z siedmiu krajów muzułmańskich.
PAP, Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione. IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (18)
Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
100
~seba 2017-02-16 (21:03) 11 godzin i 15 minut temu

Dobrze ! Już słyszę ten skowyt lewaków i "postępowej-muslimskiej" części Europy !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
59
~qwtyue 2017-02-16 (21:40) 10 godzin i 38 minut temu

dobrze robi ze chce dbac o swoich rodakow ale cały ten syf na bliskim wschodzie w wiekszosci amerykanie wywołali w imie demokracji na export ;/ a teraz tego drinka nie chcą pic

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
50
~318 2017-02-16 (22:00) 10 godzin i 18 minut temu

Nie dla jewanych terrorystow udających uchodźców !

odpowiedz

zgłoś do moderacji