Strona główna serwisu
Nocne czuwanie przed beatyfikacją Jana Pawła II

Nocne czuwanie przed beatyfikacją Jana Pawła II

30 kwietnia na terenie antycznego stadionu Circus Maximus w Rzymie odbędzie się wieczorne czuwanie, poprzedzające beatyfikację Jana Pawła II 1 maja - potwierdził wikariat rzymski, czuwający nad organizacją wszystkich uroczystości.
Wikariat otworzył oficjalną stronę internetową, dotyczącą beatyfikacji papieża Polaka: www.karol-wojtyla.org. Znajdują się tam informacje w sześciu językach, między innymi po polsku.

Przypomniano, że wstęp na uroczystości liturgiczne jest wolny. Jest tam też ostrzeżenie przed oszustami, którzy będą chcieli sprzedawać na nie bilety.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (7)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~DAH 2011-02-10 (07:04) 2 godziny i 44 minut temu

w pierwszej kolejności wszystkie sukienkowe zboki od pedofili do pedałów których zagorzałym obrońcą był JAPA DRUGI

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mika 2011-02-07 (19:50) 13 godzin i 58 minut temu

beda pilnowac truchła czy licza na wniebowstapienie ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kihaj 2011-02-07 (19:38) 14 godzin i 10 minut temu

czy to ochrona by ktoś nie podprowadził trupa ?..skoro nocne czuwanie ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji