(oso, mj)
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!
Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Tak na prawdę to nie wiadomo co jest tu ważne
Ślub w katedrze jest ważniejszy od ślubu w kościele parafialnym, a może na górze lepiej niż na dole jaki to ma wpływ na dalsze życie nowożeńców i trwałość związku...Dwoje ludzi żyło w wolnym związku trzydzieści lat ,doszli do wniosku że czas już usankcjonować związek.Dokonali formalności i już po roku byli znów wolnymi ludźmi gdyż związek ich nie wytrzymał próby czasu na papierze...
Trzeci dzień akcji
Mam 10 dni, żeby zrealizować marzenie swojego życia, ale brakuje mi 10tys zł, jeśli znajdzie się tu 10tys ludzi, którzy
ofiarują po 1zł, to może się udać. Jakie to marzenie? Jak napiszę to się nie spełni! Warto spróbować oto nr. konta 26 1140 2004 0000 3202 4271 1742 tytuł wpłaty "marzenie"
Jeśli chcesz wpłać ale tylko 1zł! (chodzi też o przekonanie czy można zmobilizować 10 tys ludzi do zrobienia czegoś bezinteresownie) DZIEŃ 3- 1zł.
po co
takie wydziwiania, amerykańskie dziwactwa, jak i te całe walentynki i wiele innych głupot ktore u nas tak chetnie sie przyjmują.Wieriość i milość mozna sobie przyrzec i przy świetle księżyca, tylko we dwoje, a teraz im dziwniej tym lepiej, a po roku rozwód.
Taak wysoko?
Ale za to blizej Pana Boga. Nie wiem czy Bog to pan czy pani czy bezplciowiec? Jezeli Bog jest bezplciowy, to dlaczego mowi sie Pan Bog a na Jezusa syn Bozy?
ślub
Ślub w niezwykłym miejscu: toaleta na dworcu Łódź-Fabryczna. Polecam.
Niezwykły . .
Niezwykły slub?? Widac, ze portal nie ma/nie chce?/do podania ciekawych wiadomości wiec pisze o takich bzdetach.
walentynki
po co się powtarzasz? wystarczy jak raz napiszesz i rozumiem. Przecież ciebie nikt nie zapraszał. jesteś mało romantyczny. każdy lubi być kochanym.
wtc kazałem zniszzyć bo zasłaniał mi widok z okna
tyle na temat
chcę wyslać
Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?
Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.
Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.
Pogoda długoterminowa
dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody
dodane przez: Internauta WP24