Strona główna serwisu
Niemcy: spotkanie CSU z Angelą Merkel

Niemcy: spotkanie CSU z Angelą Merkel

• Ilu jeszcze uchodźców mogą przyjąć Niemcy?
• To pytanie z pewnością będzie zadawane Angeli Merkel
• 6 stycznia odbędzie się tradycyjne spotkanie posłów bawarskiej partii CSU z kanclerz
Angela Merkel, kanclerz Niemiec Angela Merkel, kanclerz Niemiec ()
Gościem specjalnym będzie kanclerz Angela Merkel, a jutro przybędzie premier Wielkiej Brytanii David Cameron.

Działająca w Bawarii CSU tworzy z partią Angeli Merkel CDU, a także z socjaldemokratami z SPD rządzącą Niemcami koalicję. CSU dystansuje się jednak od polityki migracyjnej prowadzonej przez Merkel. Ugrupowanie regularnie domaga się wprowadzenia limitu uchodźców wpuszczanych do Niemiec.

Szef CSU Horst Seehofer powiedział ostatnio, że powinno to być maksymalnie 200 tysięcy osób rocznie. Kanclerz Merkel odrzuca jednak limity tłumacząc, że kryzysu migracyjnego nie da się rozwiązać zamykając niemiecką granicę.


Temperaturę dyskusji o tej sprawie podniosą zapewne niedawne wydarzenia z Kolonii, gdzie w noc sylwestrową grupy mężczyzn arabskiego pochodzenia atakowały młode kobiety. Wywołało to w Niemczech duże poruszenie. Władze apelują jednak, aby nie obwiniać za ataki uchodźców, na razie nie wiadomo bowiem, kim byli sprawcy.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (131)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
470
~robin 2016-01-06 (07:17) 22 godzin i 25 minut temu

araby na pustynie i kropka !!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
414
~gość 2016-01-06 (10:29) 19 godzin i 13 minut temu

a co z oficjalnym oskarżeniem obywateli A. Merkel o zdradę stanu? Wszyscy Niemcy powinni się podpisać i wyjść na ulice!!! I walczyć o jej ustąpienie z urzędu!! matki zgwałconych dzieci, molestowane kobiety i okradzione staruszki, wszyscy powinni to zrobić. Ciągniecie Europę ze sobą na dno.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
319
~Luki 2016-01-06 (12:44) 16 godzin i 58 minut temu

Niemcy zrujnują Europę!!! Islam opanuje całą Europę jeśli tak lekkomyślnie nasze rządy będą do tego podchodzić!!! To jest ich cel wbić się do nas, a później zniszczyć nas od środka!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
220
~gosc 2016-01-06 (09:47) 19 godzin i 55 minut temu

Ona jest oblakana, niech zajma sie soba, wlasnym obywatelom nie zapewniaja bezpieczenstwa, boja sie pisac w prasie od razu o islamskiej zarazie, a na nas szczuja !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
213
~Kpina -2 2016-01-06 (11:02) 18 godzin i 40 minut temu

Kim byli napastnicy? Tego nie wie nikt, dobry żart, dopóki nie było uchodźców, był spokój

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
209
~Kris 2016-01-06 (09:59) 19 godzin i 43 minut temu

Jedno przewinienie i natychmiast deportacja z EUROPY!!! Muszą się dostosować do PRAWA EUROPEJSKIEGO. Kto tego nie rozumie nie ma prawa przebywać w Europie!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
192
~Jola 2016-01-06 (10:59) 18 godzin i 43 minut temu

Ciekawe kiedy Niemcy będą uchodźcami. Powinna tam zostać tylko ta koleżanka naszego Donaldinio i pracować w chlewie za kozę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
190
~ja rekinek 2016-01-06 (11:51) 17 godzin i 51 minut temu

Już od jakiegoś czasu uważam, że merkelowa powinna być przez niemców odsunięta od władzy. Zniszczy nie tylko ich naród i państwo, ale całą unię

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
170
~xx 2016-01-06 (10:45) 18 godzin i 57 minut temu

tą zatrzymaną w rozwoju babe już powinno się usunąc z polityki

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
158
~realista 2016-01-06 (12:38) 17 godzin i 4 minuty temu

No z pewnością sprawcy nie byli uchodzcami arabskimi tylko kosmitami o bezowo-czarnej powłoce. Szczytem obłudy jest to ,że rządzące w niemczech partie cdu/csu maja w nazwie słowo "CHRZESCIJANSKA". Powinni zmienić nazwe na "islamska"

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
151
~wariatka merkel 2016-01-06 (11:58) 17 godzin i 44 minut temu

wiecej gwalcicieli i biednych zboczencow z arabii i afryki, wzbogaca sie kulturowo

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
108
~aKłaku 2016-01-06 (12:38) 17 godzin i 4 minuty temu

Tylu aż zajarzą, ze są w mniejszości, ale wtedy będzie za późno.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
107
~bbbbb 2016-01-06 (12:14) 17 godzin i 28 minut temu

precz ,jest jeszcze czas zeby ta zaraze wytepic

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
94
~jajaserobicie? 2016-01-06 (18:02) 11 godzin i 40 minut temu

A ci krwa, ""zaniepokojeni demokracją w Polsce"!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
95
~nikt 2016-01-06 (12:38) 17 godzin i 4 minuty temu

to chyba było podziękowanie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
91
~asd 2016-01-06 (13:35) 16 godzin i 7 minut temu

Da się rozwiązać, wieczorem napaść na arabusów zastrzelić, spalić ciała i nic o tym nie mówić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
66
~heh 2016-01-06 (13:05) 16 godzin i 37 minut temu

Jak to ile? Bez liku, czyli tyle ile wejdzie szparagów w starą dziurę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
50
~ok 2016-01-06 (15:01) 14 godzin i 41 minut temu

jak można ignorować własne społeczeństwo,to przestępstwo!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
45
~Angela 2016-01-06 (14:10) 15 godzin i 32 minut temu

Niemcy potrzebują w tym roku przyjąć 5 milionów Arabów oraz 4 miliony Murzynów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
43
~serwo 2016-01-06 (20:38) 9 godzin i 4 minuty temu

Niemcy, jeśli już nie są krajem 3- go świata, to wkrótce nim będą.

odpowiedz