Strona główna serwisu
Niemcy. 5 obywateli Korei Płd. podejrzanych o zabójstwo podczas egzorcyzmów

Niemcy. 5 obywateli Korei Płd. podejrzanych o zabójstwo podczas egzorcyzmów

Pięciu Południowych Koreańczyków, wśród nich dwóch 15-latków, zatrzymano we Frankfurcie z podejrzeniem o pobicie 41-letniej kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło podczas odprawianych przez nich egzorcyzmów - podała w środę miejscowa prokuratura.
Pięcioro zatrzymanych należy do rodziny ofiary - także obywatelki Korei Południowej. Uważali, że kobieta była "opętana przez demona". Przywiązali ją do łóżka i bili godzinami, by "wypędzić z niej diabła" - wynika z danych prokuratury.

Wśród zatrzymanych jest 44-letnia kobieta, jej 21-letni syn i 19-letnia córka oraz dwóch 15-latków, z których jeden jest synem ofiary.

Jak pisze agencja AFP, powołując się na niemieckie media, zatrzymani od sześciu miesięcy przebywali na terenie Niemiec.

Druga domniemana ofiara tych samych sprawców została odnaleziona w garażu domu wynajmowanym przez grupę. Ofiara żyje, jednak jest odwodniona i w stanie hipotermii.

Zobacz także: Opętanie a depresja. Kiedy zgłosić się do egzorcysty?

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (4)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Emma 2015-12-10 (08:30) 23 godzin i 42 minut temu

"pobicie 41-letniej kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło podczas odprawianych przez nich egzorcyzmów - podała w środę miejscowa prokuratura." "Pięcioro zatrzymanych (...) uważało, że kobieta była "opętana przez demona". Przywiązali ją do łóżka i bili godzinami, by "wypędzić z niej diabła" - wynika z danych prokuratury." - nic dziwnego, że Niemcy ogarnia chaos, skoro uważają coś takiego za egzorcyzmy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~murrao 2015-12-10 (10:30) 21 godzin i 42 minut temu

Córka, syn i siostra?. Wydaje mi się że może to mieć drugie dno. Czyżby dobra historia na podstawie której powstanie nowy horror o egzorcyzmach?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~pajac 2015-12-13 (16:25) 15 godzin i 47 minut temu

U nas w polsce codziennie kapłani odprawiają egzorcyzmy i nikt ich nie ściga

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1