Strona główna serwisu
Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli"

Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli"

Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym w południowej Kalifornii - informuje amerykański serwis TMZ.
Paul Walker Paul Walker ()
Do wypadku doszło w mieście Santa Clarita, na północ od Los Angeles. Aktor jechał razem ze swym kolegą sportowym samochodem marki Porsche. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i według wstępnych doniesień uderzył w słup lub drzewo. Samochód stanął w płomieniach i doszczętnie spłonął.

Źródła serwisu TMZ informują, że kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Agent Paula Walkera potwierdził, że aktor nie prowadził samochodu, lecz był pasażerem.

Paul Walker miał 40 lat.


Źródła zbliżone do Paula Walkera informują, że aktor był w Santa Clarita na wystawie samochodowej, na której zbierano pieniądze dla poszkodowanych przez tajfun, który nawiedził Filipiny. Jedną z atrakcji wystawy miała być przejażdżka z aktorem w jego nowym Porsche GT.

Paul Walker zyskał ogromną popularność w USA i na całym świecie przede wszystkim dzięki roli młodego policjanta Briana O'Connora w serii filmów "Szybcy i wściekli" o gangach organizujących samochodowe wyścigi uliczne.
TMZ, WP.PL, PAP

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1378)
Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
178
~DareckiGiz 2013-12-01 (06:51) 18 godzin i 4 minuty temu

szkoda ze ci ktorzy sa super ludzmi odchodza szybciej niz zlodzieje z rzadu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
121
~prawda 2013-12-01 (08:01) 16 godzin i 54 minut temu

WIELKA STRATA !!!!!!!!!!!!!!!!! WIDAC BYLO ZE BYL DOBRYM CZLOWIEKIEM BO TAKIE RZECZY SIE CZUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W SPOKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
107
~... 2013-12-01 (08:15) 16 godzin i 40 minut temu

Ludzie, jesteście żałośni.. Ktoś zginął tak? powyżej jest napisane złóż kondolencje tak? to po h piszecie złe słowa, szydzicie i naśmiewacie się? Odpuście sobie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4