więcej

Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli".

TMZ, WP.PL, PAP |  aktualizacja 2013-12-01 (09:07) 1 rok 20 dni 4 godziny i 1 minutę temu
drukuj


Paul Walker
Paul Walker opinie video
Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym w południowej Kalifornii - informuje amerykański serwis TMZ.

Do wypadku doszło w mieście Santa Clarita, na północ od Los Angeles. Aktor jechał razem ze swym kolegą sportowym samochodem marki Porsche. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i według wstępnych doniesień uderzył w słup lub drzewo. Samochód stanął w płomieniach i doszczętnie spłonął.

Źródła serwisu TMZ informują, że kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Agent Paula Walkera potwierdził, że aktor nie prowadził samochodu, lecz był pasażerem.

Paul Walker miał 40 lat.

Źródła zbliżone do Paula Walkera informują, że aktor był w Santa Clarita na wystawie samochodowej, na której zbierano pieniądze dla poszkodowanych przez tajfun, który nawiedził Filipiny. Jedną z atrakcji wystawy miała być przejażdżka z aktorem w jego nowym Porsche GT.

Paul Walker zyskał ogromną popularność w USA i na całym świecie przede wszystkim dzięki roli młodego policjanta Briana O'Connora w serii filmów "Szybcy i wściekli" o gangach organizujących samochodowe wyścigi uliczne.


(miko, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Przeczytaj też

materiał wideo

Raport koronera po wypadku Paula Walkera. Przyczyną wypadku nadmierna prędkość

dodane 2014-01-06 (17:49) 11 miesięcy 14 dni 19 godzin i 19 minut temu

W innych serwisach


Opinie (1376)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

170
13
~DareckiGiz 2013-12-01 (06:51) 1 rok 20 dni 6 godzin i 17 minut temu

szkoda ze ci ktorzy sa super ludzmi odchodza szybciej niz zlodzieje z rzadu

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

120
1
~prawda 2013-12-01 (08:01) 1 rok 20 dni 5 godzin i 7 minut temu

WIELKA STRATA !!!!!!!!!!!!!!!!! WIDAC BYLO ZE BYL DOBRYM CZLOWIEKIEM BO TAKIE RZECZY SIE CZUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W SPOKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

106
20
~... 2013-12-01 (08:15) 1 rok 20 dni 4 godziny i 53 minuty temu

Ludzie, jesteście żałośni.. Ktoś zginął tak? powyżej jest napisane złóż kondolencje tak? to po h piszecie złe słowa, szydzicie i naśmiewacie się? Odpuście sobie...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

58
1
~fan 2013-12-01 (08:54) 1 rok 20 dni 4 godziny i 14 minut temu

Kazdemu z nas szkoda gdy ktos odchodzi na wiecznosc . Teraz pozostaje nam go ogladac tylko w nakreconych czesciach ,, szybkich''. Kolejna czesc bez niego ? to nie Ci sami wsciekli . Spoczywaj w pokoju . Paul Walker zostanie na zawsze dla mnie jako znakomity kierowca Brian O'Connor [*]

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

53
0
~asd 2013-12-01 (09:18) 1 rok 20 dni 3 godziny i 50 minut temu

Ride or die, remember? ;x

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

52
0
~calver56 2013-12-01 (07:50) 1 rok 20 dni 5 godzin i 18 minut temu

Współczujemy rodzinie aktora. Umiejętność zrozumienia tekstu poniżej krytyki. Autor napisał tekst jak zagadkę. PAUL WALKER NIE PROWADZIŁ , A BYŁ PASAŻEREM. Zorganizowano harytatywny piknik na rzecz ofiar tajfunu na Filipinach. Jedną z atrakcji było jeżdżenie z Paulem jego nowym Porsche. Kierowca , który wpłacił kasę na rzecz ofiar tajfunu prowadził , ale zapomniał , że posiadanie większej gotówki nie stanowi o umiejętnościach prowadzenia auta. Zabił siebie i aktora.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

53
3
~koszałek 2013-12-01 (05:22) 1 rok 20 dni 7 godzin i 46 minut temu

Prawa fizyki są nieubłagane, obojętnie czy jedziesz samochodem marki porsche, mercedesem serii s class czy wypasionym ferrari. Warto przypomnieć casus Jamesa Deana, zginął bo przywalił w wóz ze słomą, a jechał słynną 911-tką. Ludzie zdejmijcie nogę z gazu, pomachajmy sobie przez szyby nie zapier...jmy jak na rajdzie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

51
2
aikido12245 2013-12-01 (05:25) 1 rok 20 dni 7 godzin i 43 minuty temu

Kondolencje dla całej jego rodziny oraz bliskich przyjaciół . Po prostu do mnie nie dociera ten fakt za Oceanu . Wychowałem się na filmach z serii ,, Szybcy i Wściekli ,, . Jest i będzie moim najlepszym aktorem , będzie mi brakować jego Niebieskiego Skylina z ,,Fast 2 i 4 ,,oraz jego Pomarańczową Suprę z ,,Fast 1,, . Spoczywaj w pokoju wiecznym !!! ;'(

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

46
0
~gyuihi 2013-12-01 (08:29) 1 rok 20 dni 4 godziny i 39 minut temu

Kolejne filmy z serii "SZYBCY i WŚCIEKLI" bez niego to już nie to samo :(

odpowiedz

46
1
~Maciek8888 2013-12-01 (07:22) 1 rok 20 dni 5 godzin i 46 minut temu

Szkoda, był dobrym aktorem. [*]

odpowiedz

46
6
~Aga77 2013-12-01 (06:53) 1 rok 20 dni 6 godzin i 15 minut temu

Zginął jak James Dean.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

40
3
~damian.dahm 2013-12-01 (10:25) 1 rok 20 dni 2 godziny i 43 minuty temu

Bardzo Smutne :( Szkoda aktora był naprawde Miły dobrym wręcz bardzo dobrym aktorem , szkoda naprawde szkoda . też przedewszystkim ze nie bedzie go w Szybcy i Wściekli 7 :/

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

41
6
~gosc_gral_kozak 2013-12-01 (05:40) 1 rok 20 dni 7 godzin i 28 minut temu

szkoda tego faceta odgrywal role wystrzalowo i nawet scienariusz i rola jego byla na poziomie kto ogladal ten wie, pokazal ten film to, ze sa sprawa wazne i wazniejsze ;) Szkoda, serio aktora, kozak odgrywal role i trzymal sztame z Diesel'em i poza tym szybko i wsciekle odszedł z tego swiata, genialny aktor

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

36
2
~CzasOlowiu 2013-12-01 (07:22) 1 rok 20 dni 5 godzin i 46 minut temu

Trafila mnie ta wiadomosc. Zal i smutek. Lubilem Go, byl cool. “Wtedy gdy sie najmniej spodziewasz, nagla wiadomosc pchnie cie nozem. Tepy znajomy bol, znow stare blizny sie otworza...“

odpowiedz

34
1
~Paula 2013-12-01 (12:52) 1 rok 20 dni i 16 minut temu

Uwielbiałam tego aktora.. [*] Teraz szybcy i wsciekli nie bedą takie jak kiedys:((

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

33
1
~Igor 2013-12-01 (10:26) 1 rok 20 dni 2 godziny i 42 minuty temu

Był moim ulubionym aktorem wciąż niewieze że zginął

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

32
0
~kk 2013-12-01 (08:28) 1 rok 20 dni 4 godziny i 40 minut temu

przykro :(

odpowiedz

43
14
~twin 2013-12-01 (08:56) 1 rok 20 dni 4 godziny i 12 minut temu

to kto go teraz zastąpi w w filmie "Szybcy i wściekli 7"?

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

30
1
~hetman 2013-12-01 (08:28) 1 rok 20 dni 4 godziny i 40 minut temu

[*] Szkoda faceta i super aktora :( , jeszcze wczoraj wieczorem oglądałem film z jego udziałem :(

odpowiedz

32
4
~Xtreeme 2013-12-01 (08:00) 1 rok 20 dni 5 godzin i 8 minut temu

Zginal w wypadku samochodowym, co za ironia.

odpowiedz