Strona główna serwisu
Młoda kobieta porwała i więziła dwie nastolatki

Młoda kobieta porwała i więziła dwie nastolatki

• 13-letnia Shaeleen i 15-letnia Ky-Lea zostały porwane przez znajomą ich rodziny
• 29-letnia Amanda Hellman więziła dziewczynki przez 11 miesięcy
• Dziewczynki trafiły już do rodziców, a porywaczka znajduje się w areszcie
Amanda Hellman (L), Ky-Lea Fortner (góra P) i Shaeleen Fitch-Fortner (dół P) Amanda Hellman (L), Ky-Lea Fortner (góra P) i Shaeleen Fitch-Fortner (dół P) ()
Dwie nastolatki zaginęły 11 miesięcy temu. Siostry Shaeleen i Ky-Lea wyszły do szkoły i nie wróciły do domu. Rodzina zastępcza, która wychowywała dziewczynki, zgłosiła ich zaginięcie prawie rok temu.

Nastolatki zostały na szczęście odnalezione przez policję. Jak się okazało zostały porwane przez 29-letnią Amandę Hellman – znajomą rodziny. Hellman więziła dziewczynki przez cały czas trwania poszukiwań.


Na trop 29-latki policjanci wpadli po telefonicznej informacji, jaką otrzymali. Policja nie chce informować, w jaki sposób dziewczynki były traktowane oraz co było motywem porywaczki. Funkcjonariusze zapewnili jednak, ze nastolatki są zdrowe i zostały przekazane rodzinie. 29-letnia Amanda Hellman trafiła do aresztu.

SkyNews

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~golistr 2016-03-29 (18:01) 18 godzin i 51 minut temu

Psychopaci manipuluja ludzmi pod swoje potrzeby.Np taki kajtek slepy kur daje jej kreske a ona mu ciagnie lahe.Symbioza za uzaleznienie.Szok

odpowiedz

zgłoś do moderacji