Strona główna serwisu
Milosz Zeman: UE musi deportować część uchodźców

Milosz Zeman: UE musi deportować część uchodźców

• Zeman: trzeba deportować migrantów ekonomicznych i islamskich fanatyków
• "Migracji islamskiej nie da się zintegrować z kulturą europejską"
Prezydent Czech Milosz Zeman Prezydent Czech Milosz Zeman ()
Kryzys migracyjny w Unii Europejskiej da się rozwiązać tylko poprzez deportację uchodźców ekonomicznych, jak też przybyłych wraz z uciekinierami islamskich fanatyków religijnych - oświadczył czeski prezydent Milosz Zeman.

- Jedynym sposobem rozwiązania kryzysu migracyjnego jest deportacja migrantów ekonomicznych oraz tych, którzy głoszą religijną przemoc, religijną nienawiść, krótko mówiąc przygotowują akcje terrorystyczne - powiedział Zeman, występując w stolicy Słowacji Bratysławie na międzynarodowej konferencji na temat roli socjaldemokracji w XXI wieku.

- Nie będziemy się okłamywać, że wśród migrantów nie ma także dżihadystów, którzy mogą tworzyć tak zwane uśpione komórki przygotowujące podobne akcje terrorystyczne jak te niedawne w Paryżu - dodał czeski prezydent.


Jak zaznaczył, "socjaldemokracja powinna chronić narodowe interesy, powinna chronić historyczne korzenie nie tylko swej własnej, ale także europejskiej kultury i uświadomić sobie, że ta kultura jest nie do pogodzenia z kulturą nienawiści wobec niewiernych i z kulturą opartą o dążenie do podporządkowania sobie tych niewiernych i uczynienia z nich swych niewolników".

- Przy słowie migracja zapominamy o jednym przymiotniku, a jest to migracja islamska. Migracji islamskiej nie da się zintegrować ani zasymilować z kulturą europejską - podkreślił Zeman, który jako przywódca Czeskiej Partii Socjaldemokratycznej (CSSD) sprawował w latach 1998-2002 urząd premiera, ale w 2013 roku wygrał wybory prezydenckie w charakterze kandydata faktycznie ponadpartyjnego.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (656)
Nie zgadzam się z opinią
23
Zgadzam się z opinią
4807
~tt_gun 2016-02-12 (17:46) 16 godzin i 3 minuty temu

Powiedział to, o czym weszyscy wiedzą , tylko nie chcą mówić. Tchórze !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 16

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
3716
~wiem to 2016-02-12 (17:44) 16 godzin i 5 minut temu

Wystarczyło posłuchać JKM i obniżyć poziom wsparcia socjalnego dla uchoźców spoza UE. Sami by wyjechali.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 17