Strona główna serwisu
Michael Jackson nie miał biologicznych dzieci?

Michael Jackson nie miał biologicznych dzieci?

Serwis tmz.com, ten sam, który podał jako pierwszy wiadomość o śmierci Michaela Jacksona, podał, że gwiazdor nie miał biologicznego potomstwa. Michael Junior, Paris i Prince Michael II to dzieci nieznanych ojców, urodzone dzięki metodzie in vitro.
Była żona piosenkarza Debbie Rowe - podaje serwis tmz.com - która urodziła Michaela Juniora i Paris, nie jest ich biologiczną matką. Rowe była jedynie surogatką, czyli kobietą, przyjmującą zapłodnioną już komórkę jajową innej kobiety.

Prince Michael II to z kolei dziecko, które przyszło na świat w San Diego, ale matka do dziś pozostaje anonimowa. Trzy dni po narodzinach zostało zabrane ze szpitala przez prawnika Jacksona i dostarczone do jego posiadłości.

Nie wiadomo, czy Jackson miał wpływ na wybór dawców nasienia i jajeczek.


Media spekulują, że biologicznym ojcem dzieci jest lekarz-dermatolog Arnold Klein, który leczył Jacksona i był przełożonym Debbie Rowe.

Podejrzenia, że Jackson nie jest ojcem, pojawiły się m.in. dlatego, że dzieci są białe. Król popu jest Afroamerykaninem i miał czarną skórę, dopóki nie zmieniła ona koloru w ostatnich 20 latach.

Jackson utrzymywał, że do wybielenia doszło wskutek rzadkiej choroby skóry, ale panuje przekonanie, że był to wynik sztucznych zabiegów.
wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (63)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
2009-07-03 (08:48) 9 godzin i 35 minut temu

Może On nie mógl miec dzieci. Ale to podejrzenie że robił zabiegi wybielania... głupie. Michael był chory na chorobę po której na całym ciele wyskakują duże białe plamy. Może przyśpieszył chorobę...przecież taka gwiazda nie mogła być łaciata.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~... 2009-07-03 (08:11) 10 godzin i 12 minut temu

... michael byl czarny i mogl miec biale dzieci jezeli matka jest biala zdaza sie tak a wszyscy od razu snuja jakies beznadziejne ploty bezsens normalnie zawsze po smierci kogos znanego musza sie oczywiscie pojawic jakies sensacje

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ajnak 2009-07-20 (16:10) 2 godziny i 13 minut temu

Tak , zgadza sie - najmlodszy to kopia Michaela .... Wybielonego i z przemodelowana twarza pozbawiana typowo murzynskich cech ( plaski nos , wydatne usta , wlosy , itp. ). Stad prosty wniosek - Jacko nie jest jego biologicznym ojcem ....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1