więcej

Michael Jackson nie miał biologicznych dzieci?.

wp.pl |  aktualizacja 2009-06-30 (21:57) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 7 godzin i 8 minut temu
drukuj


Serwis tmz.com, ten sam, który podał jako pierwszy wiadomość o śmierci Michaela Jacksona, podał, że gwiazdor nie miał biologicznego potomstwa. Michael Junior, Paris i Prince Michael II to dzieci nieznanych ojców, urodzone dzięki metodzie in vitro.

Była żona piosenkarza Debbie Rowe - podaje serwis tmz.com - która urodziła Michaela Juniora i Paris, nie jest ich biologiczną matką. Rowe była jedynie surogatką, czyli kobietą, przyjmującą zapłodnioną już komórkę jajową innej kobiety.

Prince Michael II to z kolei dziecko, które przyszło na świat w San Diego, ale matka do dziś pozostaje anonimowa. Trzy dni po narodzinach zostało zabrane ze szpitala przez prawnika Jacksona i dostarczone do jego posiadłości.

Nie wiadomo, czy Jackson miał wpływ na wybór dawców nasienia i jajeczek.

Media spekulują, że biologicznym ojcem dzieci jest lekarz-dermatolog Arnold Klein, który leczył Jacksona i był przełożonym Debbie Rowe.

Podejrzenia, że Jackson nie jest ojcem, pojawiły się m.in. dlatego, że dzieci są białe. Król popu jest Afroamerykaninem i miał czarną skórę, dopóki nie zmieniła ona koloru w ostatnich 20 latach.

Jackson utrzymywał, że do wybielenia doszło wskutek rzadkiej choroby skóry, ale panuje przekonanie, że był to wynik sztucznych zabiegów.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 36.23%
nie 44 63.77%

Przeczytaj też

Dzieci Jacksona na scenie?

dodane 2009-07-13 (16:33) 5 lat 5 miesięcy 7 dni 12 godzin i 32 minuty temu

Była żona Michaela Jacksona: chcę moje dzieci!

dodane 2009-07-03 (00:24) 5 lat 5 miesięcy 18 dni 4 godziny i 41 minut temu

Amerykanie: media przesadzają ze śmiercią Jacksona

dodane 2009-07-02 (15:35) 5 lat 5 miesięcy 18 dni 13 godzin i 30 minut temu

Testament Jacksona w sądzie, pogrzeb w niedzielę

dodane 2009-07-01 (20:20) 5 lat 5 miesięcy 19 dni 8 godzin i 45 minut temu

Ciało Jacksona zostanie wystawione na widok publiczny

dodane 2009-06-30 (20:24) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 8 godzin i 41 minut temu

"Album" nagrany na dzień przed śmiercią Jacksona

dodane 2009-06-30 (16:35) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 12 godzin i 30 minut temu

Znaleziono testament Michaela Jacksona

dodane 2009-06-30 (11:22) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 17 godzin i 43 minuty temu

"Fałszywe informacje o sekcji zwłok Jacksona"

dodane 2009-06-29 (20:29) 5 lat 5 miesięcy 21 dni 8 godzin i 36 minut temu

Największy przebój Jacko - Waszym zdaniem

dodane 2009-06-29 (14:20) 5 lat 5 miesięcy 21 dni 14 godzin i 45 minut temu
materiał foto

Zatańczyli dla Jacksona w więzieniu

dodane 2009-06-27 (19:00) 5 lat 5 miesięcy 23 dni 10 godzin i 5 minut temu

materiał foto

Fani płaczą za Jacksonem

dodane 2009-06-27 (12:04) 5 lat 5 miesięcy 23 dni 17 godzin i 1 minutę temu
materiał foto

Fani żegnają Jacksona

dodane 2009-06-26 (19:56) 5 lat 5 miesięcy 24 dni 9 godzin i 9 minut temu

materiał foto

Świat żegna króla popu - zobacz zdjęcia

dodane 2009-06-26 (19:33) 5 lat 5 miesięcy 24 dni 9 godzin i 32 minuty temu

Jackson zostawił trójce swoich dzieci jedynie długi?

dodane 2009-06-26 (18:05) 5 lat 5 miesięcy 24 dni 11 godzin i 1 minutę temu

materiał foto

Taki był "Król popu"

dodane 2009-06-26 (10:27) 5 lat 5 miesięcy 24 dni 18 godzin i 38 minut temu
materiał foto

Michael Jackson nie żyje

dodane 2009-06-26 (06:04) 5 lat 5 miesięcy 24 dni 23 godziny i 1 minutę temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (63)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
2009-07-03 (08:48) 5 lat 5 miesięcy 17 dni 20 godzin i 17 minut temu

Może nie miał dzieci, ale nie wybielał się na własne życzenie
Może On nie mógl miec dzieci. Ale to podejrzenie że robił zabiegi wybielania... głupie. Michael był chory na chorobę po której na całym ciele wyskakują duże białe plamy. Może przyśpieszył chorobę...przecież taka gwiazda nie mogła być łaciata.

odpowiedz

2
0
~... 2009-07-03 (08:11) 5 lat 5 miesięcy 17 dni 20 godzin i 54 minuty temu

... michael byl czarny i mogl miec biale dzieci jezeli matka jest biala zdaza sie tak a wszyscy od razu snuja jakies beznadziejne ploty bezsens normalnie zawsze po smierci kogos znanego musza sie oczywiscie pojawic jakies sensacje

odpowiedz

1
0
~ajnak 2009-07-20 (16:10) 5 lat 5 miesięcy 12 godzin i 55 minut temu

Pedofil ?
Tak , zgadza sie - najmlodszy to kopia Michaela .... Wybielonego i z przemodelowana twarza pozbawiana typowo murzynskich cech ( plaski nos , wydatne usta , wlosy , itp. ). Stad prosty wniosek - Jacko nie jest jego biologicznym ojcem ....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~kasia 2009-06-30 (20:44) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 8 godzin i 21 minut temu

Ciekawe czy można kogoś zabić dwa razy, bo tego wszystkiego to i na trzy
tragiczne zgony by wystarczyło....

odpowiedz

1
1
~Antidotum 2009-07-05 (23:24) 5 lat 5 miesięcy 15 dni 5 godzin i 41 minut temu

Nieważne!
Nieważne, kto jest biologicznym ojcem - podobnie jak nieważne, jaki kto ma kolor skóry. Jedynym prawdziwym ojcem tych dzieci był Michael Jackson - bo to on je kochał i o nie dbał.

odpowiedz

1
1
2009-07-03 (08:57) 5 lat 5 miesięcy 17 dni 20 godzin i 8 minut temu

Co za głupoty
Prasa uwzięła się na Michaela... co za głupoty już wygadywali na tego biednego człowieka, a fani nie powinni w to wierzyć!!! Może w niebie zazna spokój [*]

odpowiedz

2
2
~kania 2009-07-01 (00:31) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 4 godziny i 34 minuty temu

co za podłe oszczerstwa
na you tube można zobaczyć zdjęcia dzieci MJ,a najmłodszy to kopia Michaela jest bardzo podobny,starsze też są do niego podobne.To są dzieci Jacksona-przestańcie mu dokuczać po śmierci,trochę szacunku okażcie zmarłemu

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
1
~gosc 2012-11-29 (00:35) 2 lata 22 dni 4 godziny i 30 minut temu

widzieliscie kiedys dzieci murzyana z biola=mulat! Najmlodsze dziecko ma jeszcze inna urode

odpowiedz

0
1
~gadanie 2009-07-30 (22:30) 5 lat 4 miesiące 20 dni 6 godzin i 35 minut temu

Lekarz?
Przecież lekarz też jest czarny.

odpowiedz

0
1
fakowski 2009-06-30 (22:35) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 6 godzin i 30 minut temu

Michael był wykastrowany to nie plotka
Głośno o tym było w latach 80 o tym,że Michael został wykastrowany aby utrzymać delikatny głosik .

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

0
1
~pablo 2009-06-30 (20:31) 5 lat 5 miesięcy 20 dni 8 godzin i 34 minuty temu

BOOOOOOOSZZ!!
Czy on nie mógł poprostu zrobić tego normalnie jak człowiek?? Bielactwi nie wpływa chyba na płodność!!!ehhh

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ona 2013-07-03 (08:38) 1 rok 5 miesięcy 17 dni 20 godzin i 27 minut temu

To sa jego biologiczne dzieci! Najstarszy ma tą samą chorobę - bielactwo! najmlodzszy jest kopią ojca, a córka jest kopią matki.

odpowiedz

0
0
~GOGI 2012-10-24 (12:39) 2 lata 1 miesiąc 26 dni 16 godzin i 26 minut temu

WG MNIE TO KLAMSTWO! JEGO DZIECI SA BARDZO PODOBNE DO NIEGO TO PO 1. A PO 2. SA BIALE BO MATKA BYLA BIALA!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
ankka 2009-07-09 (09:41) 5 lat 5 miesięcy 11 dni 19 godzin i 24 minuty temu

Ciekawe co jeszcze wymyślą
to żałosne, nawet jesli nie był biologicznym ojcem to wychowywał i obdarzał miłościa a to chyba najwazniejsze

odpowiedz

0
0
~Monkey Business 2009-07-02 (21:29) 5 lat 5 miesięcy 18 dni 7 godzin i 36 minut temu

Tak...
"Serwis tmz.com, ten sam, który podał jako pierwszy wiadomość o śmierci Michaela Jacksona"- to raczej dobrze nie świadczy o TMZ, które od razu skazało MJa, przed dokładnym sprawdzeniem informacji, na śmierć. Poza tym to serwis, który najbardziej prześladował Jacko za życia, wymyślając wyssane z palca informacje. Przeraża mnie też to, że nikt nie wierzy, iż to jego dzieci. Z tego, co wiem, w przypadku choroby takiej jak vitiligo (zazwyczaj przekazywanej z pokolenia na pokolenie) geny odpowiedzialne za kolor skóry- ciemny kolor- są w tym przypadku recesywne względem genów matki. Spytam się o to dermatolog albo lekarza o innej specjalizacji, żeby mieć pewność, natomiast nie rozumiem, co w tym miałoby być takiego dziwnego. Nasza wiedza w dziedzinie medycyny wcale nie jest zbyt duża- a wręcz bardzo ograniczona, gdyż jest jeszcze tyle chorób, na które nie ma lekarstwa, a które towarzyszą nam od pokoleń. Wszystko jest możliwe- natomiast uważam, że to Jego życie. Niczego nie możemy być pewni, a te wszystkie plotki, to skandal. Pozwólcie zmarłemu spoczywać w spokoju.

odpowiedz

0
0
~Monkey Business 2009-07-02 (21:25) 5 lat 5 miesięcy 18 dni 7 godzin i 40 minut temu

Tak...
"Serwis tmz.com, ten sam, który podał jako pierwszy wiadomość o śmierci Michaela Jacksona"- to raczej dobrze nie świadczy o TMZ, które od razu skazało MJa, przed dokładnym sprawdzeniem informacji, na śmierć. Poza tym to serwis, który najbardziej prześladował Jacko za życia, wymyślając wyssane z palca informacje. Przeraża mnie też to, że nikt nie wierzy, iż to jego dzieci. Z tego, co wiem, w przypadku choroby takiej jak vitiligo (zazwyczaj przekazywanej z pokolenia na pokolenie) geny odpowiedzialne za kolor skóry- ciemny kolor- są w tym przypadku recesywne względem genów matki. Spytam się o to dermatolog albo lekarza o innej specjalizacji, żeby mieć pewność, natomiast nie rozumiem, co w tym miałoby być takiego dziwnego. Nasza wiedza w dziedzinie medycyny wcale nie jest zbyt duża- a wręcz bardzo ograniczona, gdyż jest jeszcze tyle chorób, na które nie ma lekarstwa, a które towarzyszą nam od pokoleń. Wszystko jest możliwe- natomiast uważam, że to Jego życie. Niczego nie możemy być pewni, a te wszystkie plotki, to skandal. Pozwólcie zmarłemu spoczywać w spokoju.

odpowiedz

0
0
~Monkey Business 2009-07-02 (21:17) 5 lat 5 miesięcy 18 dni 7 godzin i 48 minut temu

Tak...
"Serwis tmz.com, ten sam, który podał jako pierwszy wiadomość o śmierci Michaela Jacksona"- to raczej dobrze nie świadczy o TMZ, które od razu skazało MJa, przed dokładnym sprawdzeniem informacji, na śmierć. Poza tym to serwis, który najbardziej prześladował Jacko za życia, wymyślając wyssane z palca informacje. Przeraża mnie też to, że nikt nie wierzy, iż to jego dzieci. Z tego, co wiem, w przypadku choroby takiej jak vitiligo (zazwyczaj przekazywanej z pokolenia na pokolenie) geny odpowiedzialne za kolor skóry- ciemny kolor- są w tym przypadku recesywne względem genów matki. Spytam się o to dermatolog albo lekarza o innej specjalizacji, żeby mieć pewność, natomiast nie rozumiem, co w tym miałoby być takiego dziwnego. Nasza wiedza w dziedzinie medycyny wcale nie jest zbyt duża- a wręcz bardzo ograniczona, gdyż jest jeszcze tyle chorób, na które nie ma lekarstwa, a które towarzyszą nam od pokoleń. Wszystko jest możliwe- natomiast uważam, że to Jego życie. Niczego nie możemy być pewni, a te wszystkie plotki, to skandal. Pozwólcie zmarłemu spoczywać w spokoju.

odpowiedz

0
0
~Diana 2009-07-02 (02:38) 5 lat 5 miesięcy 19 dni 2 godziny i 27 minut temu

Ech...
Nawet jeśli nie są to biologiczne dzieci, to MICHAEL był dla nich ojcem, kochał ich... a to chyba najważniejsze. A teraz przez te wszystkie sensacje nawet nie może spoczywać w spokoju. Niech media lepiej zapalą mu świeczkę i wezmą się za Paris Hilton albo jakąś inną skandalistkę.

odpowiedz

0
0
~Katie 2009-07-01 (22:18) 5 lat 5 miesięcy 19 dni 6 godzin i 47 minut temu

Ciszej nad tą trumną! Ot tylko wyszukiwanie sensacji.

odpowiedz

0
0
~gość 2009-07-01 (16:17) 5 lat 5 miesięcy 19 dni 12 godzin i 48 minut temu

ojcostwo
To nie ważne czy był czy nie był ich biologicznym ojcem to on je wychowywał i je kochał najbardziej na świecie

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 23 godziny i 10 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 1 dzień 4 godziny i 10 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 21 godzin i 20 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 23 godziny i 47 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 18 godzin i 5 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30509