Strona główna serwisu
Matka włożyła 2-​letnie dziecko do rozgrzanego pieca

Matka włożyła 2-​letnie dziecko do rozgrzanego pieca

• 35-letnia Tasha Shontell Hatcher z Teksasu włożyła do rozgrzanego pieca swoją 2-letnią córkę
• Kobieta została już aresztowana przez policję, a dziewczynka trafiła do szpitala z ciężkimi poparzeniami ciała
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne ()


17 marca policjanci z Glen Rose w stanie Teksas (USA) otrzymali zgłoszenie od świadka całego zdarzenia. Po dotarciu funkcjonariuszy na miejsce, matka dziecka nie była w stanie wyjaśnić przyczyn swojego zachowania. Policjanci aresztowali ją, a 2-letnia dziewczynka została przewieziona karetką do szpitala.

Dziecko trafiło do szpitala w Dallas z poparzeniami drugiego i trzeciego stopnia. 35-latka usłyszała wczoraj zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała dziewczynki. Szpital potwierdził, że stan zdrowia 2-latki jest stabilny.


yourglenrosetx.com

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (9)
Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
38
~Lonegdober 2016-03-20 (14:07) 19 godzin i 10 minut temu

Jaki jest pożytek z publikowania takiej wiadomości?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
28
~A świadek... 2016-03-20 (15:53) 17 godzin i 24 minut temu

A świadek co w tym czasie robił?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
25
~A tak 2016-03-20 (16:11) 17 godzin i 6 minut temu

Należy dla przykładu wsadzić toto na 2x dłużej. Jak przeżyje, będzie wolna.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
14
~równanieDoIdiotów 2016-03-20 (15:16) 18 godzin i 1 minutę temu

Kompletna degeneracja intelektualna i zwyrodnienie piszących komentarze...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
6
~żabka 2016-03-20 (17:43) 15 godzin i 34 minut temu

przeczytała "antka" i wyciągnęła niewłaściwe wnioski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
5
~Egzorcyzmy 2016-03-20 (15:13) 18 godzin i 4 minuty temu

Może dziecko było opetane tak jak w filmie przypadek 39??

odpowiedz