więcej

Lekarze nie mogą rozłączyć bliźniaczek, winny jest Izrael? .

REUTERS |  dodane 2010-04-01 (10:43) 4 lata 4 miesiące 29 dni 3 godziny i 29 minut temu
drukuj

W Strefie Gazy po raz pierwszy urodziły się bliźniaki syjamskie. Dziewczynki ważą razem 4 kilogramy, mają oddzielne serca, płuca i większość narządów. Niestety palestyńscy lekarze nie są w stanie przeprowadzić operacji rozłączenia bliźniaczek syjamskich. Z powodu izraelskiej blokady Strefy Gazy w szpitalu brakuje podstawowych warunków do przeprowadzania skomplikowanych operacji.
REUTERS








Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 5 62.5%
nie 3 37.5%

Przeczytaj też

Więzienie lub grzywna za pracę dla Żydów

dodane 2010-05-04 (20:20) 4 lata 3 miesiące 25 dni 17 godzin i 52 minuty temu

Izrael grozi ostrym atakiem na Strefę Gazy

dodane 2010-04-02 (13:33) 4 lata 4 miesiące 28 dni i 39 minut temu

Clinton krytykuje Izrael przed żydowskim lobby

dodane 2010-03-22 (17:51) 4 lata 5 miesięcy 7 dni 20 godzin i 21 minut temu

Ban Ki Mun: kwartet zdecydowanie za państwem palestyńskim

dodane 2010-03-20 (12:25) 4 lata 5 miesięcy 10 dni 1 godzinę i 47 minut temu

Izraelski nalot na Strefę Gazy - co najmniej 11 rannych

dodane 2010-03-20 (00:55) 4 lata 5 miesięcy 10 dni 13 godzin i 17 minut temu

Samotność Dawida - Izrael stracił poparcie USA

dodane 2010-03-22 (11:53) 4 lata 5 miesięcy 8 dni 2 godziny i 19 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (100)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~renia 2010-04-01 (11:18) 4 lata 4 miesiące 29 dni 2 godziny i 54 minuty temu

Zydzi zrobili z Palestyny getto
pobrali dobre nauki i doswiadczenie od Niemcow, wiedza jak niszczyc ludzi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
kama75 2010-04-01 (11:10) 4 lata 4 miesiące 29 dni 3 godziny i 2 minuty temu

taaa
i to że padało wczoraj to też jest winny Izrael !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~ja 2010-04-01 (11:36) 4 lata 4 miesiące 29 dni 2 godziny i 36 minut temu

o tak - a poza Strefą Gazy warunki medyczne u Arabów wręcz kwitną...
każdy jest zdrowy i wypasiony, a edukacja na poziomie Harvardu... żenada. Szkoda dzieciątek - ale Polska to druga Strefa gazy: nasze bliźniaczki syjamskie były operowane w Arabii Saudyjskiej - też brak warunków i niestety talentów medycznych...

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

0
0
~kama 2010-04-01 (11:24) 4 lata 4 miesiące 29 dni 2 godziny i 48 minut temu

oni sami winni
palestyna sama chciała odłączenia się od izraela teraz topiero co wróciałam z tamtąd bida że hej palestyna chce kasy sprzętu medycznego itp. chce żeby izrael ją utrzymywał ale jednocześnie chcę się od nigo odseparować

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

0
0
~rena 2010-04-01 (16:16) 4 lata 4 miesiące 28 dni 21 godzin i 56 minut temu

palestyńskie ...
mutanty.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~arab 2010-04-05 (14:45) 4 lata 4 miesiące 24 dni 23 godziny i 27 minut temu

jesli ktos pisze ze medycyna w krajach arabskich jest slaba jest w bledzie
w jordani sa jedni z lepszych dentystow na swiecie w arabi saudyjskiej najnowoczesnniejsze szpitale,w egipcie ginekolodzy i chirurdzy,religa prawcowal z jednym egipcjaninem w londynie obaj sie bardzo chwalili pozdro

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~lucastheone 2010-04-01 (11:11) 4 lata 4 miesiące 29 dni 3 godziny i 1 minutę temu

ZYDZI ZYDZI CALY SWIAT WAS SIE WSTYDZI
j.w.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

0
0
~ami 2010-04-01 (11:14) 4 lata 4 miesiące 29 dni 2 godziny i 58 minut temu

Słoneczka
Trzymam za Was kciuki słoneczka!!!! Mam nadzieję że uda sie Wam wyjechać tam gdzie Wam pomogą i skończy się dobrze :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~pepe 2010-04-01 (21:58) 4 lata 4 miesiące 28 dni 16 godzin i 14 minut temu

NIECH BOBER I RR ...CZYTAJĄ
111. Hannah Arendt Zydowka w 1964r:"". "Rola przywodcow zydowskich w zniszczeniu wlasnego narodu jest dla Zydow bez watpienia najciemniejszym rozdzialem ich historii. W Amsterdamie i Warszawie, w Berlinie i Bukareszcie, nazisci mogli polegac na zydowskich funkcjonariuszach, ktorzy sporzadzali spisy osob i ich majatku, zbierali u deportowanych pieniadze na pokrycie kosztow deportacji i eksterminacji, pilnowali pozostawionych mieszkan, tworzyli sily policyjne by lapac Zydow i ladowac ich do pociagow az do smutnego konca....... Powolani przez oskarzenie swiadkowie potwierdzili znany juz fakt, ze to zydowskie komanda zatrudnione byly bezposrednio przy eksterminacji. Te sonderkommanda pracowaly przy komorach gazowych i krematoriach, wyrywaly trupom zlote zeby i obcinaly wlosy, wykopywaly groby i pozniej te same groby rozkopywaly by zatrzec slady ludobojstwa. To zydowscy technicy zbudowali nieuzywana pozniej komore gazowa w Theresienstadt, gdzie zydowska autonomia byla tak daleko posunieta, ze nawet kat byl Zydem"

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~88 2010-04-01 (11:33) 4 lata 4 miesiące 29 dni 2 godziny i 39 minut temu

polak
w zasadzie wszystkiemu winny jest izrael.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~smutny 2010-04-03 (10:39) 4 lata 4 miesiące 27 dni 3 godziny i 33 minuty temu

Tak oczywiście
Au ns kto zaczyna rządzic zacznijmy od PO - i od prezydenta Wasz-ki.

odpowiedz

0
0
~XXI w. 2010-04-01 (11:19) 4 lata 4 miesiące 29 dni 2 godziny i 53 minuty temu

Król Arabii Saudyjskiej znowu pomoże ?
Skoro pomógł Polakom, to Palestyńczykom też pomoże.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~X 2010-04-02 (07:17) 4 lata 4 miesiące 28 dni 6 godzin i 55 minut temu

Żydzi to
BANDYĆI

odpowiedz

0
0
Bober 2010-04-01 (13:25) 4 lata 4 miesiące 29 dni i 47 minut temu

Araby rozdzielą je...
... w przyszłości za pomocą pasa z bombami gdzieś w centrum miasta jakiegoś cywilizowanego kraju.To jedyny poważny zabieg chirurgiczny jaki arab potrafi przeprowadzić poza obcinką ludzkiej głowy.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

0
0
~hk 2010-04-01 (21:37) 4 lata 4 miesiące 28 dni 16 godzin i 35 minut temu

wy macie narabane pod deklami to jest reportaz o blizniaczkach syjamskich a nie o zydach zal. i przez te glupie podzialy sa wojnyyy

odpowiedz

0
0
~xxx 2010-04-01 (19:10) 4 lata 4 miesiące 28 dni 19 godzin i 2 minuty temu

chyba powinnam się douczyć. a Egipt?
Przepraszam ale chyba muszę zaktualicowac moją wiedzę ,bo zawsze mi sie wydawało że Strefa Gazy graniczy też z Egiptem. Skoro dało się tunelami przetransportowac broń to pewnie da się tez i bliźniaczki.

odpowiedz

0
0
~pepe 2010-04-01 (16:55) 4 lata 4 miesiące 28 dni 21 godzin i 17 minut temu

ILE MEGA WYSTARCZY
ABY IZRAEL WYPAROWAŁ ..JA SĄDZĘ ,ŻE 20 MEGA STARCZY

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~polka 2010-04-01 (15:09) 4 lata 4 miesiące 28 dni 23 godziny i 3 minuty temu

nadzieja w bogu...
jak nie mozna liczyc na ludzi nadzieja w bogu inszallah bedzie dobrze

odpowiedz

0
0
~polka 2010-04-01 (15:07) 4 lata 4 miesiące 28 dni 23 godziny i 5 minut temu

wstyd
jakie wy glupie rasistowskie teksty piszecie ....co maja niewinne dzieci do calej wojny?niech ameryka wezmie sobie izrael do siebie a palestynie zostawi jej ziemie bedzie napewno spokojniej....bo zydzi to swieci oni nikogo nie zabijaja tam????????????????

odpowiedz

0
0
~Dziordan 2010-04-01 (14:22) 4 lata 4 miesiące 28 dni 23 godziny i 50 minut temu

Przykra sprawa
oni tam maja wojnę... nie ma się czemu dziwić. Obie nacje tak bardzo się nienawidzą, że racja stanu jest ważniejsza od bezpieczeństwa obywateli. Nie winie izraelitów ani pasiaków, bo to lata terroru i wzajemnej niechęci do siebie spowodowały, że mamy taka sytuacje a nie inną. Także kraje ościenne nie mają się czym chwalić... Przykre, bo prawdopodobnie te dziewczynki nigdy się nie dowiedzą dlaczego nie otrzymały pomocy i dlaczego dla tych dwóch narody ważniejsze jest mordowanie niż ratowanie m.in. ich życia. Naprawdę smutne :(

odpowiedz