Strona główna serwisu
Katastrofa wojskowego śmigłowca w Rosji. Załoga zginęła

Katastrofa wojskowego śmigłowca w Rosji. Załoga zginęła

• Maszyna rozbiła się w obwodzie pskowskim
• Zginęło trzech pilotów i technik-instruktor
• Śmigłowiec wykonywał planowy lot ćwiczebny
Rosyjski wojskowy śmigłowiec Mi-8 rozbił się w poniedziałek w obwodzie pskowskim na północnym zachodzie Rosji. Zginęli wszyscy na pokładzie - trzech pilotów i technik-instruktor - poinformowała służba prasowa ministerstwa obrony Federacji Rosyjskiej.

Według resortu obrony śmigłowiec wykonywał planowy lot ćwiczebny. Przyczyna katastrofy nie jest jeszcze znana.

Na miejsce udała się komisja zarządu głównego sił powietrznych i służby bezpieczeństwa lotów.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (57)
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
61
~NIGA 2016-02-08 (21:39) 19 minut temu

wirtualna gdzie sa komentarze moje?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
72
~książę 2016-02-08 (21:40) 18 minut temu

No i co z tego. Co, Rosjanie mieli jeden śmigłowiec, że to taka ważna wiadomość?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
59
~kkk 2016-02-08 (21:47) 11 minut temu

Buraczki z WP, co się dzieje z komentarzami !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
24
~ja brzoza 2016-02-08 (21:48) 10 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
15
~LUK 2016-02-09 (07:16) 14 godzin i 42 minut temu

Jako nastolatek przed 1989 r. miałem mniej zakazów ustalonych przez PZPR niż jest obecnie. Teraz jest zakaz: publicznego palenia papierosów (prócz e-papierosów nie wiem dlaczego), publicznego spożywania alkoholu, wyprowadzania psów osobom po niżej 14 lat, nakaz prowadzania psów na smyczy i w kagańcu i zakaz wprowadzania psów na plażę, zakaz grania w cokolwiek na trawie w mieście. Wolność słowa i wypowiedzi też jest już fikcją. Nasze prawo zamyka nam usta, ogranicza swobody i państwo wprowadza w życie hasło: "karać i niewolić"?. Za byle co wszczynają śledztwo jak ktoś złoży doniesienie do prokuratury, a złodzieje i malwersanci chodzą spokojnie po ulicach. Kiedy zapanuje w końcu praworządność i prawdziwa demokracja.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
33
Zgadzam się z opinią
41
~Alucard 2016-02-08 (21:46) 12 minut temu

Pewnie nie sprawny był jak połowa Rosyjskiego sprzętu .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~wacus 2016-02-09 (07:47) 14 godzin i 11 minut temu

dobrze ze to nie u nas bo to by bylo 1/10 wszystkich naszych smiglowcow

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
19
~kupa putina 2016-02-08 (22:14) 23 godzin i 44 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
15
Zgadzam się z opinią
20
~WPISY GDZIE WPISY 2016-02-08 (22:09) 23 godzin i 49 minut temu

EJ WAŃKA ZACHLAŁEŚ MORDĘ !!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~Uhuhuhuhu ! 2016-02-09 (04:01) 17 godzin i 57 minut temu

A w USA w tym czasie 2 samoloty i 3 helikoptery ! Ale cicho !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
5
~poznaniak 2016-02-09 (00:46) 21 godzin i 12 minut temu

nasi latają na tym samym sprzęcie oby o naszych nie było takich wiadomości

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~benk 2016-02-09 (08:49) 13 godzin i 9 minut temu

Taaa..Ludobójcy Bandery nie wychwalał, więc wróg.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
5
~JM 2016-02-09 (03:53) 18 godzin i 5 minut temu

Co, tylko jeden śmigłowiec? Takie można kupić w każdym sklepie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~BARTOSZ 2016-02-10 (15:23) 6 godzin i 35 minut temu

DO CHŁOPCÓW I DZIEWCZYN Z PO NIE IDZCIE TĄ DROGA BO PRZYZWOICIE TO SIE W TRUMNIE LEŻY!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~asdd 2016-02-09 (00:00) 21 godzin i 58 minut temu

Błąd pilota na pewno. Nie ma potrzeby badać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
21
~dziadek teny 2016-02-08 (21:39) 19 minut temu

Pewnie lecieli na Ukrainę debile ruskie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Lilli 2016-02-09 (23:53) 22 godzin i 5 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~z 2016-02-08 (23:32) 22 godzin i 26 minut temu

Nda poziom komentarzy,jednak polak to profesja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~hmm 2016-02-09 (23:44) 22 godzin i 14 minut temu

Dla macierewicza proponuje obejrzec katasrofe w przestworzach, smierc prezydenta. dowie sie wszystkiego. co za blazen. ludzie o iq malpy dowodza polska.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~rednose 2016-02-09 (19:01) 2 godziny i 57 minut temu

Jest to swina nie ublizajac zwierzatku), zdrajca i sprzedawczyk. Jak odbywajac zasadnicza sluzbe wojskowa w polskim wojsku bylem z powodu jego zdrad bardziej narazony gdyby doszlo do konfliktu. Gardze ta szuja! Niech mu dadza i marszalka to i tak nic nie zmieni i juz wiecej nie zaszkodzi!

odpowiedz