Strona główna serwisu
Izraelskie wojsko zastrzeliło dwóch palestyńskich nożowników

Izraelskie wojsko zastrzeliło dwóch palestyńskich nożowników

• Żołnierze zastrzelili dwóch palestyńskich nożowników
• Nożownicy próbowali zaatakować wojskowego
• Od połowy września zginęło 21 Izraelczyków i 137 Palestyńczyków
Izraelska armia Izraelska armia ()
Izraelscy żołnierze zastrzelili w sobotę dwóch palestyńskich nożowników, którzy wcześniej próbowali zaatakować jednego z wojskowych w pobliżu punktu kontrolnego na Zachodnim Brzegu Jordanu - poinformowała armia państwa żydowskiego.

Fala izraelsko-palestyńskiej przemocy nie słabnie od ponad trzech miesięcy. Od połowy września w atakach śmierć poniosło 21 Izraelczyków. W tym samym okresie zginęło co najmniej 137 Palestyńczyków, spośród których dwie trzecie - według izraelskich władz - zaatakowało lub próbowało zaatakować Izraelczyków.

Ataki Palestyńczyków na Izraelczyków najczęściej dokonywane są z użyciem ostrych narzędzi. Władze Izraela twierdzą, że palestyńscy przywódcy namawiają młodych ludzi do atakowania Izraelczyków z powodu sporu o dostęp muzułmanów i żydów do obiektów sakralnych na Wzgórzu Świątynnym w starej części Jerozolimy. Palestyńczycy uważają, że fala przemocy to wynik braku nadziei na stworzenie państwa palestyńskiego po latach nieudanych rozmów pokojowych.

PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (120)
Nie zgadzam się z opinią
55
Zgadzam się z opinią
270
~de 2016-01-09 (09:49) 8 godzin i 4 minuty temu

no i to mi sie podoba, wyciagasz arabie noz to licz sie z tym ze zginiesz!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
37
Zgadzam się z opinią
244
~chloropikryna 2016-01-09 (09:55) 7 godzin i 58 minut temu

Prawidłowa reakcja żołnierzy. Proszę zauważyć że terroryści arabscy jakoś nie porywają Izraelczyków celem dekapitacji. Jakoś się arbom nie śpieszy do najazdu na Izrael w ramach dżichadu. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć dlaczego tak jest. Jedno jest pewne zdecydowana polityka i konsekwencja to podstawa sukcesu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
179
~emi 2016-01-09 (10:38) 7 godzin i 15 minut temu

Uczmy się Europejczycy bo teraz mamy od kogo jak przeciwstawić się nawale islamskiej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
40
~urban 2016-01-09 (13:02) 4 godziny i 51 minut temu

Wyslac wojska izraelskie do niemiec i francji a problem sam zniknie w mgnienu oka :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
27
~Tedy 2016-01-09 (11:57) 5 godzin i 56 minut temu

brak reakcji osobistej prezydenta Komorowskiego w sprawie gdy jakis urzedas upolowal piekarza i zniszczyl go za rozdanie pieczywa doprowadzilo do patologi ,pokazalo ze komornicy,sady,urzednicy sa bezkarni zawsze jakis paragraf sie znajdzie i inni poszli tez ta droga.To samo jest z arabami ktorzy lamia prawo w Europie mowiac ze to prawo ich nie dotyczy.Jesli Cameroon nie reaguje na zamordowanie w bialy dzien na srodku ulicy angielskiego zolnierza pokazuje im ze sa bezkarni to ich rozzuchwala.Czy tak trudno zrozumiec ze nic nie osiagna jesli ciagle beda tuszowac i udawac ze nic sie nie stalo?Nie moga zrozumiec ze nic nie osiagna coraz bardziej ustepujac?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
22
~nobody 2016-01-09 (12:06) 5 godzin i 47 minut temu

Niedługo tak bedzie w zgniłoeulandzie... uczmy dzieci samoobrony a nie religii w szkole :D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
27
~ed 2016-01-09 (11:47) 6 godzin i 6 minut temu

pozwolenie na istnienie państwa palestyńskiego to dokładnie jakby pozwolić na istnienie państwa islamskiego.....to była by zgoda na zagładę cywilizacji europejskiej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
24
Zgadzam się z opinią
36
~mb 2016-01-09 (10:21) 7 godzin i 32 minut temu

prze tyle czasu to powinno zginac co najmniej 13000 palestynczykow,a nie 137

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
14
Zgadzam się z opinią
26
~mysza 2016-01-09 (10:12) 7 godzin i 41 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
16
~analna 69 2016-01-09 (12:21) 5 godzin i 32 minut temu

Czy to było poprawne politycznie? Co na to Petru ? Co na to Palikot ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
15
~romaN 2016-01-09 (12:02) 5 godzin i 51 minut temu

I tak trzymac.!!!Ale zachod jest poprawny.To bylby rasizm.Dlatego jezeli nie zmienia swojego myslenia o emigrantach to oni beda bezkarni.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~Remy Martin 2016-01-09 (21:34) 20 godzin i 19 minut temu

nożownicy??? nazywajcie rzeczy po imieniu, pseudoredaktorzyny

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
13
~yaks 2016-01-09 (12:27) 5 godzin i 26 minut temu

nie twierdzą, tylko tak jest. i nie tyle z powodu sporów, ile dlatego, że Izraelczycy są... Izraelczykami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
16
~Bolo Young 2016-01-09 (13:42) 4 godziny i 11 minut temu

Dla dobra Europy żydzi i islamiści powinni się wyciąć nawzajem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
9
mar911 2016-01-09 (18:14) 23 godzin i 39 minut temu

I dobrze, stanowisz zagrożenie to licz się z tym, że zostaniesz wyeliminowany. Brawo, z bandziorami nie ma się co cackać!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
17
~Domek 2016-01-09 (13:30) 4 godziny i 23 minut temu

Za zydami nie przepadam ale za to brawa wiedzą jak trzymać ich krótko

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
15
~Patriota 2016-01-09 (15:56) 1 godzinę i 57 minut temu

A Izrael dalej swoje,nie dajcie się im omotać rodacy!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~żydowskiego nie kupuję 2016-01-10 (02:47) 15 godzin i 6 minut temu

Żydzi to źli ludzie. Kumulacja najgorszych cech gatunku.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~Nui 2016-01-10 (01:12) 16 godzin i 41 minut temu

Zydy morduja jak zwykle?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~erton 2016-01-09 (22:59) 18 godzin i 54 minut temu

za całokształt poczynań przyjdzie i kryska na żydów.

odpowiedz