Strona główna serwisu
Izrael: dziennikarz Channel 1 ranny podczas demonstracji kamizelki "nożoodpornej"

Izrael: dziennikarz Channel 1 ranny podczas demonstracji kamizelki "nożoodpornej"

• O niefortunnym pokazie poinformowało BBC na swojej stronie internetowej
• Dziennikarz został dźgnięty w plecy
• Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie założono mu szwy
Główna siedziba Channel 1 w osiedlu Romema, Jerozolima Główna siedziba Channel 1 w osiedlu Romema, Jerozolima ()
Jak relacjonuje BBC, Eitam Lachower został poproszony przez przedstawiciela producenta kamizelki Janiwa Montakio o założenie jej. Następnie przed kamerą dziennikarz został dźgnięty w plecy, jednak po kilku uderzeniach ubranie ochronne zostało przebite, co uczestniczący w eksperymencie Montakio skwitował stwierdzeniem "chybiłem".

Przedstawiciel producenta tłumaczył później, że niefortunnie trafił nożem w miejsce, w którym nie było ochronnego materiału. Dziennikarz trafił do szpitala z lekką raną kłutą. Po założeniu kilku szwów wypisano go do domu - poinformował poszkodowany na Twitterze.
Rzeczniczka telewizji Channel 1 zapowiedziała, że materiał z prezentacji zostanie wyświetlony mimo wypadku ich dziennikarza.

W związku z ostatnią falą ataków nożowników palestyńskich izraelska armia ma być wyposażona w tego typu kamizelki ochronne.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (12)
Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
70
~dasdad 2016-01-07 (15:49) 1 godzinę i 52 minut temu

Tylko czekać aż powiedzą, że atakujący to Polak i że u nas w kraju są głębokie tradycje antysemickie. Sierakowski na pewno już na blogu pisze.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
54
~gosc 2016-01-07 (15:25) 2 godziny i 16 minut temu

Nastepnym razem w kamizelke ubrac nalezy producenta!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
22
~zyd 2016-01-07 (15:42) 1 godzinę i 59 minut temu

Ok żyły zydy coście tym Palestynczyka uczynili. ..

odpowiedz

zgłoś do moderacji