Strona główna serwisu
Imigranci dostali zakaz wstępu na basen. Molestowali kobiety

Imigranci dostali zakaz wstępu na basen. Molestowali kobiety

- W ostatnich tygodniach i miesiącach dochodziło do częstych przypadków molestowania kobiet w basenie. Dotyczyły zarówno klientek, jak i pracownic basenu - poinformował Markus Schnapka z urzędu miejskiego w niemieckim Bornheim. W położonym w pobliżu Bonn mieście znajdują się trzy schroniska dla azylantów. - Mamy dowody, że to młodzi mężczyźni właśnie z tych ośrodków dopuszczali się molestowania - mówił. Reakcja władz miasta była szybka - zakaz wstępu dla mężczyzn z pobliskich schronisk azylanckich.
DE RTL TV

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (758)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
948
~Zenek 2016-01-16 (12:00) 21 godzin i 7 minut temu

P ch... ich tu wpuszczali??? Jakżeście tacy humanitarni trzeba było wpuszczać starców, dzieci, kobiety i małżeństwa z małymi dziećmi. Reszta won!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
853
~Marcin 2016-01-16 (10:07) 23 godzin temu

Mieszkalem 9 lat w londynie to jest patologia to cos nie pracoje tylko socjal by brali i maja po 5 szescioro dzieci a czym wiecej dzieci to socjal wiekszy najgorsze jes to ze oni pracowac nie chca

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8

Nie zgadzam się z opinią
224
Zgadzam się z opinią
662
~EUUUUUUU 2016-01-16 (12:06) 21 godzin i 1 minutę temu

oni molestuja nasze kobiety-a prawda taka ze europejki czesto jezdzily same do nich i placily aby je araby molestowali i nie tylko ,Taka prawda.u nas teraz facet faceta ogarnia - i co sie dziwic kobietom-A skoro Araby sie chca u nas goscic niech pozwola swoim kobietom na robienie tego co one chca-zmianę wiary ,czy sex -malzenstwa z bialymi facetami- chcetnie bym sie zamienil -Arabki nie maja botoxu a naturalne cialo a to ze mozna miec zone na kazdy dzien tygodnia i za to jeszcze kase dostawac to ja wchodze w takie malzenstwa. drugie dno fali uchodzcow ..moze to wladcom EU potrzebny arab na kazdy dzien tygodnia-zobaczcie % tych uchodzcow -- same zdrowe Byczki -oj cos tu pachnie ... :}}

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
288
~gosc 2016-01-16 (10:42) 22 godzin i 25 minut temu

A co tam jest w wodzie po wizycie takich, wole nie myslec !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
272
~Jola 2016-01-16 (10:50) 22 godzin i 17 minut temu

Co na to Petru, prowadź na Niemcy z komitetem obrony koryta, obrońmy demokrację dla kolorowych, przecież czarni mogą wszystko w stosunku do białych Europejek.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
215
~Torro 2016-01-16 (09:20) 23 godzin i 47 minut temu

Wyjscie jest jedno choc radykalne,strzelac do bydla.Eliminowac te mlode byczki ktore smija sie nam w twarz z kieszeniami wypcjanymi naszymi pieniedzmi.Mam nadzieje ze Polacy dadza nauczke tym ktorzy przyjada i wysla w swiat sygnal.W Polsce to Polacy sa u siebie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
216
~dorota 2016-01-16 (09:18) 23 godzin i 49 minut temu

Oj nie przesadzajmy... Lada dzień wzbogacą nas kulturowo jak zapowiadała Pani ministra :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
197
~emigrants 2016-01-16 (09:23) 23 godzin i 44 minut temu

tak trzymac wylac wode z basenu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
189
~DGFHDJ 2016-01-16 (09:29) 23 godzin i 38 minut temu

KUR.A TO RASIZM WPUSCIC POKOJOWO NASTAWIONYCH BIEDNYCH UCHODZCOW WYZNAJACYCH POKOJOWA RELIGJE SHITSLAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOZ TO SA BIEDNI UCHODZCY UCIEKAJACY PRZED OKRUTNA WOJNA Z LIBII,ALGERII,MAROKA,TUNEZJI I ERYTREII TO SA UCHODZCY GDZIE NASZA MILOSC DO BLIZNIEGO LUDZIE POLACY BIERZMY SIEKIERY,WIDLY I MACZETY DOMOWEJ ROBOTY I PRZYWITAJMY NASZYCH BLIZNICH ZE WSCHODU I POLUDNIA.............AMEN..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
171
~gsssergtg 2016-01-16 (10:06) 23 godzin i 1 minutę temu

gdzie oni się teraz umyją???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
171
~JANUSZBER 2016-01-16 (10:28) 22 godzin i 39 minut temu

Oni nie idą się kąpać, lecz dziewczyny podglądać, u nich jakby kozy, oślice chodziły w majtkach to by nic nie widział

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
166
~Mój Nick 2016-01-16 (11:50) 21 godzin i 17 minut temu

Ledwo uszli z życiem, stracili cały majątek, głodują i potrzebują pomocy, no to sobie kupili bilety na basen ... a co :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
167
~a co mam napisać ? 2016-01-16 (10:49) 22 godzin i 18 minut temu

Jak to gości swoich chcecie dyskryminować ? Nieszczęśliwych Syryjczyków ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
177
~darekwawa 2016-01-16 (09:17) 23 godzin i 50 minut temu

Co? Odpowiedzialność zbiorowa? A gdzie jest demokracja? Gdzie jest KOD? Gdzie lis kijowski środa petru i reszta czerwonej zarazy? Gdzie shultz i UE?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
155
~Polak 2016-01-16 (11:19) 21 godzin i 48 minut temu

Wyobraź sobie sytuację!Przez całe zycie dmuchasz kozy,nagle wchodzisz do basenu pełnego roznegliżowanych kobiet!Tak to widzi kozioł!Jedyna rada!Arab ,albo inny murzyn wchodzi do basenu,wszyscy wychodzą i opuszczają basen!Za każdym razem tak samo!Ekonomia przemówi1Po drugie,czy tam w tych krajach nie ma już mężczyzn?Białych mężczyzn?Na plaży nasi kibole potrafili rozprawić się z nachalnymi latynosami!No,ale to stało się w słowiańskim kraju!Tutaj żyją mężczyźni!Może i czasem noszą skarpety do sandałó,ale tą skarpetą zwyrodnialca uduszą!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
154
~staf 2016-01-16 (09:51) 23 godzin i 16 minut temu

Jaki zakaz to rasizm w najgorszym wydaniu powinni miec wstęp do wszystkich niemieckich domów a Niemki stare czy młode mają spełniac wszelkie zachcianki emigrantów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
104
~Bolo 2016-01-16 (10:22) 22 godzin i 45 minut temu

Wszyscy, jak leci? To nie jest rasizm? Odpowiedzialność zbiorowa?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
185
Zgadzam się z opinią
264
~Definicja 2016-01-16 (11:14) 21 godzin i 53 minut temu

z tym molestowaniem to jakas przesada.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
59
~Jusek 2016-01-16 (10:32) 22 godzin i 35 minut temu

Ha, ha. Za chwilę Niemcy będą się ubiegali o azyl w Polsce.

odpowiedz