Strona główna serwisu
Gen. Koziej: nikt nie udostępni nam swojej kuchni

Gen. Koziej: nikt nie udostępni nam swojej kuchni

- NATO jako organizacja, jako sojusz, nie ma tutaj nic do powiedzenia poza oficjalnym, dyplomatycznym kibicowaniem nadziejom i oczekiwaniom naszego ministra obrony – stwierdził gen. Stanisław Koziej w #dzieńdobryWP. Były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego skomentował w ten sposób informacje o ewentualnej pomocy NATO przy badaniu katastrofy smoleńskiej.
W opinii gen. Stanisława Kozieja Antoni Macierewicz mógł usłyszeć od dowódcy sił NATO w Europie zrozumienie dla chęci "lepszego badania” katastrofy smoleńskiej, lecz nie było to z pewnością zobowiązanie do działania. - Nie sądzę, aby ktokolwiek w imieniu sojuszu mógł takie zapewnienia ministrowi dawać – powiedział.

Polska w jego ocenie nie powinna również liczyć na pomoc innych państw przy badaniu katastrofy w Smoleńsku. – Jeśli ktokolwiek obserwuje, namierza, podsłuchuje relacje lotnicze czy rozmowy telefoniczne, to do tego niechętnie będzie się przyznawał. Dlaczego ma udostępniać komuś innemu swoją kuchnię – stwierdził gen. Koziej w #dzieńdobryWP.

Były szef BBN dodał, że jest wątpliwe, by takie informacje zostały przekazane nawet w ramach ściśle tajnej relacji między wywiadami ze względu na „podważoną” wiarygodność ministra Macierewicza. –To jednocześnie kompromituje nasz wywiad – skomentował i zaznaczył, że jednocześnie jego zdaniem wojskowy wywiad w Polsce jest „super”.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (99)
Nie zgadzam się z opinią
37
Zgadzam się z opinią
157
~Stef 2017-02-17 (15:32) 3 minuty temu

Tu nie chodzi o prawdę. Tu chodzi o ciągnięcie tematu w nieskończoność i granie nim na uczuciach niczego nieświadomych Polaków. Pis nic nowego nie ustali. Zostaną wydane tylko pieniądze podatnika i paru facetów dostanie sporą kasę. Nie mając wraku, a wraku nie dostaną bo Rosjanie zapowiedzieli, że oddadzą jak śledztwo zostanie u nas zakończone (co też jest kuriozum), nie przeprowadzą innego dowodu nie znajdą innych wątków. Dlatego z braku możliwości aby komisja trwała dalej, Macierewicz zwrócił się do NATO i podejrzewam, że też nic nie dostanie. Ale miesięcznice, szum medialny i parę inny wątków na koło katastrofy trzeba ciągnąć. Pomyślcie jak prezes odejdzie do lamusa, czy miesięcznice będą trwały dalej, wątpię w to. Będą trwały tylko jak będzie polityczne zapotrzebowanie. Wszystko to polityczne szambo i paranoja, potrzebne do wojny polsko – polskiej, bo na ruskich nie ma mamy żadnego narzędzia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
66
Zgadzam się z opinią
186
~Ziuk 2017-02-17 (15:30) 5 minut temu

Macierewicz, to patologiczny łgarz, który natychmiast po wygłoszeniu kłamstwa zaczyna w nie wierzyć. Ciekawy obiekt do badań psychiatrycznych.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
46
Zgadzam się z opinią
128
~em 2017-02-17 (15:28) 7 minut temu

Czyżby Maciarewicz chciał uzyskać od Amerykanów telefon z nagraniem : ląduj, ląduj przeciez w Gruzji wylądowałeś to i w Smoleńsku Lechu dasz radę ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4