Strona główna serwisu
Ewakuowano dworzec Victoria Station w Londynie z powodu pożaru pociągu
Ewakuowano dworzec Victoria Station w Londynie z powodu pożaru pociągu

Ewakuowano dworzec Victoria Station w Londynie z powodu pożaru pociągu

Główny dworzec kolejowy w Londynie, Victoria Station, ewakuowano w godzinach porannego szczytu z powodu pożaru, jaki wybuchł w jednym z pociągów. Nikomu nic się nie stało, ale incydent spowodował znaczne zakłócenia w komunikacji miejskiej.
Dworzec Victoria Station w Londynie Dworzec Victoria Station w Londynie ()
Pożar wykryto w pustym pociągu linii łączącej Victoria Station i lotnisko Gatwick, drugi co do wielkości port lotniczy w Londynie - podała firma Southern Trains. Nie wiadomo na razie, co było przyczyną pojawienia się ognia.

Po stwierdzeniu pożaru dworzec został ewakuowany. Ogień szybko ugaszono, dzięki czemu dworzec został częściowo otwarty już po około godzinie.

Incydent spowodował jednak znaczne zakłócenia w porannym ruchu, a miejskie firmy transportowe przewidują, że sytuacja jeszcze się pogorszy. Ruch pociągów miejskich został na dłuższy czas wstrzymany, a brytyjska kolej zapowiedziała, że czas podróży może się wydłużyć nawet o 45 minut.

Dzień wcześniej, w środę, w centrum Londynu rozbił się helikopter, który zahaczył o dźwig stojący na dachu jednego z budynków. W katastrofie zginęły dwie osoby.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (63)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~Arek 2013-01-17 (11:25) 15 godzin i 13 minut temu

Drodzy uzytkownicy WP, szanujmy sie, jezeli zyje wam sie dobrze w Polsce to mnie to cieszy, niektorzy mieli mniej szczescia i pamietajmy, ze zadna praca nie hanbi. Ludzie ci, mieli na tyle samozaparcia, by zostawic wszystko i zarabiac na siebie i rodzine w obcym srodowisku. Zmywaki" smieciarze tez sa potrzebni, dlaczego ich obrazacie, gdyby nie te 7 mln ktory ten kraj opuscilo, to Polska by juz dawno upadla. Ja tez zaczynalem w fabryce Pizzy, szlifowalem jezyk, potem z roku na rok bylo coraz lepiej, dzis jestem ilustratorem medycznym, wiekszosc ludzi ktorych znam a zaczyanala na "zmywaku" tez juz juz z tgo "wyrosla" - cos tkiego uczy szacunku do pracy, ludzi i pieniedzy ktore zarabiasz. Pozdrawiam z UK.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
15
~Nika 2013-01-17 (12:01) 14 godzin i 37 minut temu

Polacy są jedynym narodem na świecie, który jest w stanie wyniszczyć sam siebie. Skąd ta nienawiść do rodaków pracujących w UK? Dlaczego obraża się Polaka pracującego na zmywaku (chociaż tych tak dużo wcale nie jest) w UK a nic nie pisze się o Polaku, który pracuje na zmywaku w naszym kraju? Bo ten w UK zarobi więcej, więc już zazdrośc zżera, prawda?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
14
~ArbuzGarbuz 2013-01-17 (11:30) 15 godzin i 8 minut temu

Uzytkownicy WP, szanujmy sie. Szanujcie ludzi ktorzy wyjechali, za praca w obce strony. Gdyby nie oni, Polska by miala najwyzsze bezrobocie w UE. Praca nie hanbi i uczy szacunku do ludzi, samego siebie, pieniedzy. Pozdrawiam.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~ktos 2013-01-17 (11:52) 14 godzin i 46 minut temu

Jak czytam opinie zazdrosnych Polakow pracujacych w kraju za 4 zlote/h to potwierdza sie tylko ze slusznie zrobilam uciekajac od tego zawistnego i przepelnionego zloscia polskiego spoleczenstwa...wstyd mi za polski narod

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
9
Leśnik z Bieszczad 2013-01-17 (10:36) 16 godzin i 2 minuty temu

Wczoraj helikopter a dzisiaj pociąg -czyżby coś się zaczynało?może zaczynają nie lubieć kolorowych i przyjezdnych?a może im się znudziły darozjady z "królewskiej" bandy ?do trzech razy sztuka i może się coś wyjaśni .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~ks 2013-01-17 (11:04) 15 godzin i 34 minut temu

w londku nie ma glownego dworca, kazdy obsluguje okreslona czesc kraju

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~pawlo 2013-01-17 (11:40) 14 godzin i 58 minut temu

Londyn -kocham to miasto

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~g1 2013-01-17 (12:57) 13 godzin i 41 minut temu

Pracuje w Londynie.Zarabiam 2.900 funtów dostałem dogodny kredyt i kupiłem mieszkanie 85m kw. Starczyło tez na nowy samochód.mam 30lat. 2 razy w roku wyjezdzam na wakacje ( Cypr , Hiszpania ,Karaiby ) są to tanie podróże bo biura nie zdzierają jak w Polsce.Brakuje tylko słońca bo pogoda tu kiepska ale mozna się przyzwyczaić.W życiu nie wróce do tak chorego kraju.I to jest wina naszego rządu.Nie znaja pojęcia -dbałość o obywatela.Tu jest odwrotnie.Trzeba byc kompletnym nieudacznikiem żeby nie ułozyc sobie życia.Bo w koncu pracuje zeby zyć a nie żyje zeby harować .Pozdrawiam.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Irlandczyk 2013-01-17 (11:54) 14 godzin i 44 minut temu

W tytule "Ewakuowano dworzec Victoria Station w Londynie z powodu pożaru pociągu" a pasażerów pozostawiono co dworzec najważniejszy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~doris 2013-01-17 (10:49) 15 godzin i 49 minut temu

szkoda Londka-kocham to misto ;)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~Anglik 2013-01-17 (10:47) 15 godzin i 51 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~FuNNy_Xryst 2013-01-17 (11:06) 15 godzin i 32 minut temu

To ostatnia miesiączka... Dzisiaj się rozstaniemy... Dzisiaj się rozstaniemy... na wieczny czaaaas.... Dwa jajniki w kąpieli formalinowej mam dla ciebie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~rudy na pysku 2013-01-17 (10:53) 15 godzin i 45 minut temu

Żadnego dzwigu na dachu nie widziałem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
2
~uk 2013-01-17 (11:11) 15 godzin i 27 minut temu

czy to jest artykul na polski portal???? co mnie interesuje ze byla ewakuacja dworca londynskiego?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
3
~poloczek 2013-01-17 (10:40) 15 godzin i 58 minut temu

klamia a to na pewno terrorysci , w Anglii cos sie dzieje i cos jest ukrywane przed nami

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
0
~Yaca 2013-01-17 (11:51) 14 godzin i 47 minut temu

Nie musze szorowac kibli w Anglii. mam dobrą prace w Polsce. Jestem urzędnikiem w ministerstwie z wysoką pensją i zbytnio sie nie przemęczam i stać mnie na wszystko. Ale ja sie uczyłem a nie stałem pod blokiem i piłem piwko! I dlatego ja zyję sobie na luzie w kraju i nie narzekam a wy tam w Anglli nieuki musicie podcierać tyłki kolorowym za kilka funtów!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
6
~qwd 2013-01-17 (10:40) 15 godzin i 58 minut temu

brytole wychodzą z tej ue? bo jak wyjdą wywalą na zbity ryj 3 miliony polaków to dopiero będzie katastrofa ;)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
16
Zgadzam się z opinią
8
~kka 2013-01-17 (10:34) 16 godzin i 4 minuty temu

Angole to wrogowie polski

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
1
~Bosak 2013-01-17 (10:46) 15 godzin i 52 minut temu

Polacy jeszcze nie na zmywakach?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
1
~@PolskiBudiwniczy@ 2013-01-17 (11:20) 15 godzin i 18 minut temu

wy szorujecie gary w UK a ja się mam dobrze w Polsce.Założyłem firmę budowlaną,po 2 latach wygudowałem dom kupiłem dom ożeniłem się a mam dopiero 25 lat.Jak się chce to można a nie uciekac jak szczur do obcego panstwa i zasilac ich budrzet wstyd!U mnie nigdy żadem polak,który wróci z UK pracy nie dostanie chodz by miał 3 stronne CV:)

odpowiedz