więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1084637solidarnych Solidarni z Ukrainą

Ewakuowano dworzec Victoria Station w Londynie z powodu pożaru pociągu.

Logo dostawcyZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.  PAP |  dodane 2013-01-17 (09:55) 1 rok 3 miesiące 6 dni 7 godzin i 42 minuty temu
drukuj


Dworzec Victoria Station w Londynie
Dworzec Victoria Station w Londynie opinie video
Główny dworzec kolejowy w Londynie, Victoria Station, ewakuowano w godzinach porannego szczytu z powodu pożaru, jaki wybuchł w jednym z pociągów. Nikomu nic się nie stało, ale incydent spowodował znaczne zakłócenia w komunikacji miejskiej.

Pożar wykryto w pustym pociągu linii łączącej Victoria Station i lotnisko Gatwick, drugi co do wielkości port lotniczy w Londynie - podała firma Southern Trains. Nie wiadomo na razie, co było przyczyną pojawienia się ognia.

Po stwierdzeniu pożaru dworzec został ewakuowany. Ogień szybko ugaszono, dzięki czemu dworzec został częściowo otwarty już po około godzinie.

Incydent spowodował jednak znaczne zakłócenia w porannym ruchu, a miejskie firmy transportowe przewidują, że sytuacja jeszcze się pogorszy. Ruch pociągów miejskich został na dłuższy czas wstrzymany, a brytyjska kolej zapowiedziała, że czas podróży może się wydłużyć nawet o 45 minut.

Dzień wcześniej, w środę, w centrum Londynu rozbił się helikopter, który zahaczył o dźwig stojący na dachu jednego z budynków. W katastrofie zginęły dwie osoby.


(pp)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 7 70%
nie 3 30%

Przeczytaj też

Błąd maszynisty przyczyną groźnego incydentu na dworcu w Katowicach

dodane 2013-01-15 (13:05) 1 rok 3 miesiące 8 dni 4 godziny i 32 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (63)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
28
~@PolskiBudiwniczy@ 2013-01-17 (11:20) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 17 minut temu

wy szorujecie gary w UK a ja się mam dobrze w Polsce.Założyłem firmę budowlaną,po 2 latach wygudowałem dom kupiłem dom ożeniłem się a mam dopiero 25 lat.Jak się chce to można a nie uciekac jak szczur do obcego panstwa i zasilac ich budrzet wstyd!U mnie nigdy żadem polak,który wróci z UK pracy nie dostanie chodz by miał 3 stronne CV:)

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

14
0
~ArbuzGarbuz 2013-01-17 (11:30) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 7 minut temu

Uzytkownicy WP, szanujmy sie. Szanujcie ludzi ktorzy wyjechali, za praca w obce strony. Gdyby nie oni, Polska by miala najwyzsze bezrobocie w UE. Praca nie hanbi i uczy szacunku do ludzi, samego siebie, pieniedzy. Pozdrawiam.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
6
~Yaca 2013-01-17 (11:51) 1 rok 3 miesiące 6 dni 5 godzin i 46 minut temu

Nie musze szorowac kibli w Anglii. mam dobrą prace w Polsce. Jestem urzędnikiem w ministerstwie z wysoką pensją i zbytnio sie nie przemęczam i stać mnie na wszystko. Ale ja sie uczyłem a nie stałem pod blokiem i piłem piwko! I dlatego ja zyję sobie na luzie w kraju i nie narzekam a wy tam w Anglli nieuki musicie podcierać tyłki kolorowym za kilka funtów!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

2
0
~g1 2013-01-17 (12:57) 1 rok 3 miesiące 6 dni 4 godziny i 40 minut temu

Pracuje w Londynie.Zarabiam 2.900 funtów dostałem dogodny kredyt i kupiłem mieszkanie 85m kw. Starczyło tez na nowy samochód.mam 30lat. 2 razy w roku wyjezdzam na wakacje ( Cypr , Hiszpania ,Karaiby ) są to tanie podróże bo biura nie zdzierają jak w Polsce.Brakuje tylko słońca bo pogoda tu kiepska ale mozna się przyzwyczaić.W życiu nie wróce do tak chorego kraju.I to jest wina naszego rządu.Nie znaja pojęcia -dbałość o obywatela.Tu jest odwrotnie.Trzeba byc kompletnym nieudacznikiem żeby nie ułozyc sobie życia.Bo w koncu pracuje zeby zyć a nie żyje zeby harować .Pozdrawiam.

odpowiedz

8
1
~ktos 2013-01-17 (11:52) 1 rok 3 miesiące 6 dni 5 godzin i 45 minut temu

Jak czytam opinie zazdrosnych Polakow pracujacych w kraju za 4 zlote/h to potwierdza sie tylko ze slusznie zrobilam uciekajac od tego zawistnego i przepelnionego zloscia polskiego spoleczenstwa...wstyd mi za polski narod

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Miętus 2013-01-17 (12:46) 1 rok 3 miesiące 6 dni 4 godziny i 51 minut temu

JAK TAM POLACY W LĄDYNIE?? ÓBABRANE TALERZE CZEKAJĄ

odpowiedz

6
13
~qwd 2013-01-17 (10:40) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 57 minut temu

brytole wychodzą z tej ue? bo jak wyjdą wywalą na zbity ryj 3 miliony polaków to dopiero będzie katastrofa ;)

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

5
38
~MT 2013-01-17 (10:45) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 52 minuty temu

Na szczęście o tej porze polskie "zmywaki' były juz w pracy i szorowały gary...

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

8
16
~kka 2013-01-17 (10:34) 1 rok 3 miesiące 6 dni 7 godzin i 3 minuty temu

Angole to wrogowie polski

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

15
0
~Nika 2013-01-17 (12:01) 1 rok 3 miesiące 6 dni 5 godzin i 36 minut temu

Polacy są jedynym narodem na świecie, który jest w stanie wyniszczyć sam siebie. Skąd ta nienawiść do rodaków pracujących w UK? Dlaczego obraża się Polaka pracującego na zmywaku (chociaż tych tak dużo wcale nie jest) w UK a nic nie pisze się o Polaku, który pracuje na zmywaku w naszym kraju? Bo ten w UK zarobi więcej, więc już zazdrośc zżera, prawda?

odpowiedz

2
0
~Irlandczyk 2013-01-17 (11:54) 1 rok 3 miesiące 6 dni 5 godzin i 43 minuty temu

W tytule "Ewakuowano dworzec Victoria Station w Londynie z powodu pożaru pociągu" a pasażerów pozostawiono co dworzec najważniejszy.

odpowiedz

4
44
~3voli@wp.pl 2013-01-17 (10:47) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 50 minut temu

Zatrudnię Polaków,którzy wrócili z UK.Oferuję pracę przy opróżnianiu szamba oraz dezynsekcji wiejskich wychodków.Praca na 2 zmiany także w weekendy.Płaca uzalezniona od ilości opróżnionych kanałów.Wymagane:Umiejętność posługiwania się wiadrem oraz mopem

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

3
0
~pawlo 2013-01-17 (11:40) 1 rok 3 miesiące 6 dni 5 godzin i 57 minut temu

Londyn -kocham to miasto

odpowiedz

19
1
~Arek 2013-01-17 (11:25) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 12 minut temu

Drodzy uzytkownicy WP, szanujmy sie, jezeli zyje wam sie dobrze w Polsce to mnie to cieszy, niektorzy mieli mniej szczescia i pamietajmy, ze zadna praca nie hanbi. Ludzie ci, mieli na tyle samozaparcia, by zostawic wszystko i zarabiac na siebie i rodzine w obcym srodowisku. Zmywaki" smieciarze tez sa potrzebni, dlaczego ich obrazacie, gdyby nie te 7 mln ktory ten kraj opuscilo, to Polska by juz dawno upadla. Ja tez zaczynalem w fabryce Pizzy, szlifowalem jezyk, potem z roku na rok bylo coraz lepiej, dzis jestem ilustratorem medycznym, wiekszosc ludzi ktorych znam a zaczyanala na "zmywaku" tez juz juz z tgo "wyrosla" - cos tkiego uczy szacunku do pracy, ludzi i pieniedzy ktore zarabiasz. Pozdrawiam z UK.

odpowiedz

2
5
~uk 2013-01-17 (11:11) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 26 minut temu

czy to jest artykul na polski portal???? co mnie interesuje ze byla ewakuacja dworca londynskiego?

odpowiedz

1
3
~FuNNy_Xryst 2013-01-17 (11:06) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 31 minut temu

To ostatnia miesiączka... Dzisiaj się rozstaniemy... Dzisiaj się rozstaniemy... na wieczny czaaaas.... Dwa jajniki w kąpieli formalinowej mam dla ciebie.

odpowiedz

5
0
~ks 2013-01-17 (11:04) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 33 minuty temu

w londku nie ma glownego dworca, kazdy obsluguje okreslona czesc kraju

odpowiedz

1
3
~rudy na pysku 2013-01-17 (10:53) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 44 minuty temu

Żadnego dzwigu na dachu nie widziałem.

odpowiedz

4
3
~doris 2013-01-17 (10:49) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 48 minut temu

szkoda Londka-kocham to misto ;)

odpowiedz

0
1
~Anglik 2013-01-17 (10:47) 1 rok 3 miesiące 6 dni 6 godzin i 50 minut temu

Chetakąba

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

materiał wideo

Amerykańscy żołnierze wylądowali w Świdwinie
dodane 2014-04-23 (16:19) 1 godzinę i 18 minut temu

Żona i rodzice Sławomira Nowaka: zegarek był prezentem od nas
dodane 2014-04-23 (16:25) 1 godzinę i 12 minut temu

Donald Tusk o spocie z okazji 10-lecia Polski w UE: przejrzysta sprawa
dodane 2014-04-23 (16:00) 1 godzinę i 37 minut temu

"Podbniebni żołnierze", czyli amerykańska 173 Brygada Powietrznodesantowa
dodane 2014-04-23 (13:30) 4 godziny i 7 minut temu

Premier Turcji złożył kondolencje wnukom Ormian-ofiar ludobójstwa
dodane 2014-04-23 (16:27) 1 godzinę i 10 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz śledzić wydarzenia związane z kanonizacją Jana Pawła II?

liczba oddanych głosów: 1767