Strona główna serwisu
Duda odpowiedział na apel Ryszarda Petru o zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

Duda odpowiedział na apel Ryszarda Petru o zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

• Andrzej Duda zapowiedział w "najbliższym czasie" zwołanie rady Bezpieczeństwa Narodowego
• O zwołanie RBN apelował do prezydenta Ryszard Petru
Andrzej Duda Andrzej Duda ()
Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że w "najbliższym czasie" zwoła inauguracyjne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. O zwołanie RBN apelował do prezydenta w piątek Ryszard Petru.

- Rada będzie miała taką, mniej więcej, koncepcję jak dotychczas - tak, żeby wszystkie siły polityczne były w niej reprezentowane, czyli żeby miała ona charakter pluralistyczny. To dla mnie ważne, dlatego, że jako prezydent chciałbym żeby wysłuchać w tych sprawach, które staną na Radzie, stanowiska wszystkich stron sceny politycznej - podkreślił prezydent na briefingu w Monachium.

RBN nie zebrała się jeszcze ani razu, od kiedy urząd prezydenta pełni Andrzej Duda, co zarzucała ostatnio głowie państwa opozycja. Prezydent tłumaczył w Monachium, że nie widział do tej pory potrzeby "w przestrzeni bezpieczeństwa, żeby była konieczność zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego".


PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (670)
Nie zgadzam się z opinią
96
Zgadzam się z opinią
793
~matel 2016-02-13 (17:44) 23 godzin i 52 minut temu

Petru jak zwykle myli pojęcia i nazwy ! Podobno ten małoznakomity poseł ma otrzymać nagrodę Telekameruny - za nazwanie premiera Anglii Kamerunem i za marną znajomość historii , czyli za Rzym który jego zdaniem upadł w największym rozkwicie . Rodzi się pytanie kto i kiedy upadł???????

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
122
Zgadzam się z opinią
350
~Dron 2016-02-13 (17:36) temu

Rada bezpieczeństwa zbiera się przecierz co 10.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
99
Zgadzam się z opinią
278
~Wojtek 2016-02-13 (17:07) 29 minut temu

Ręce które leczą? W pisie wszyscy tak mają, wszyscy są wybitni i są największymi patriotami pierwszego sortu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5