Strona główna serwisu
Donald Tusk wróci do polskiej polityki?

Donald Tusk wróci do polskiej polityki?

- Czy sposób występowania Donalda Tuska sugeruje, że chce wrócić do polskiej polityki? - pytał Paweł Lisicki w programie #dziejesienazywo. Prowadzący program podkreślił, że w poniedziałkowym starciu z Andrzejem Dudą było parę złośliwości i kąśliwych uwag. - Tak jakby Tusk myślał o byciu kontrkandydatem Dudy w kolejnych wyborach prezydenckich - mówił Lisicki.
- Nie ma wątpliwości, że Tusk czuje się lepiej w polszczyźnie niż w angielszczyźnie. Cieniował słowa w sposób, który rekomendowałbym obu stronom sporu w Polsce - oznajmił Czesław Bielecki z Narodowej Rady Rozwoju.

Zdaniem Pawła Zalewskiego z PO, języki służą temu, żeby mieć coś do powiedzenia. - Tusk na pewno ma coś do powiedzenia w przeciwieństwie do tych, co języki znają, ale nie mają nic do powiedzenia - dodał.

W ocenie Zalewskiego, Tusk przede wszystkim namawiał prezydenta, by zrezygnował z funkcji asystenta prezesa PiS - człowieka, który na wezwanie telefoniczne wsiada w helikopter, by podpisać ustawy o TK. - W żadnym państwie europejskim głowa państwa nie łamie konstytucji, a tak jest w Polsce - podkreślił gość #dziejesienazywo.


- Tusk ma przed sobą jeszcze co najmniej 1,5 roku w Brukseli i na tym się koncentruje. Istotne jest to, że PiS pokazał, jak będzie korzystał ze swoich kompetencji - będzie obsadzało kolegów prezesa Kaczyńskiego, bo jest nim Wojciech Jasiński, który nie rozumie bilansu spółki Orlen, a jest jej szefem. I tak jest ze wszystkimi nominacjami i to wstyd, i to jest dramat - mówił Zalewski.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (808)
Nie zgadzam się z opinią
1022
Zgadzam się z opinią
1672
~ciasny wiesiek 2016-01-19 (16:34) 3 godziny i 1 minutę temu

tusek wciagnal by dudusia nosem, poprzezuwal i wyplul, gdzie giermkowi do rycerza

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 14

Nie zgadzam się z opinią
457
Zgadzam się z opinią
911
~zxc 2016-01-19 (16:21) 3 godziny i 14 minut temu

Tusk byłby samodzielnym prezydentem tak samo jak Kaczyński . Niestety teraz mamy marionetkę .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
747
Zgadzam się z opinią
1179
~REAL 2016-01-19 (16:35) 3 godziny temu

Tusk nie był moim idolem ale facet ma jaja nikogo nie sluchał,brał wszystko na klatę w przeciwientswe do Dudy kaczego podnozka

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
672
Zgadzam się z opinią
1056
~Irek 2016-01-19 (16:49) 2 godziny i 46 minut temu

Wolę 1000-krotnie Donalda Tuska na stanowisku Prezydenta Polski niż takie ciepłe kluchy bez własnego zdania jakie mamy dziś.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
69
Zgadzam się z opinią
421
~jantek 2016-01-19 (20:19) 23 godzin i 16 minut temu

Bez wachania głosuję na Tuska, pomimo tego, ze głosowałem w tych wyborach na Dudę. Niestety nie cierpię szwindli i szlag jasny mnie trafia, że dałem się nabrać pacynce (kukiełce) sterowanej przez prezesika zgredzika z kompleksikami i schizą, który ma tylko kota i szanuje tylko kota.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
416
Zgadzam się z opinią
747
~iyagfail 2016-01-19 (16:34) 3 godziny i 1 minutę temu

Podoba mi się. Jestem za.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
410
Zgadzam się z opinią
740
piter204k 2016-01-19 (16:16) 3 godziny i 19 minut temu

TERAZ SZYDLO DOSTANIE POMARANCZOWA KARTKE , ALE GDY KACZYNSKI TEGO NIE ZROZUMIE POLSKA ZA NIEDLUGO OTRZYMA CZERWONA KARTKE I BEDZIE MUSZTARDA PO OBIEDZIE BEZ KOTLETU. A KACZYNSKI W PODZIEMI DALEJ PLANUJE CYNICZNE USMIECHY DO ZLEJ GRY . CIEKAWE KTO ZAPLACI ODSZKODOWANIA DLA WYBRANYCH CZLONKOW NA SEDZIOW , PO WYROKACH SADOWYCH ? KACZYNSKI CZY DUDA BEDA PLACIC ODSZKODOWANIA ? BO POLSKI PODATNIK NAPEWNO NIE ZAPLACI BO WYJDZIEMY NA ULICE I ODBIERZEMY TO OD WINNYCH TEGO STANU.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
27
Zgadzam się z opinią
324
~nana 2016-01-19 (17:52) 1 godzinę i 43 minut temu

Pis ta ustawe zniszczyl te madre male dzieci chca zrobic z nas niudacznikow bo takimi jest dobrze rzadzic

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
44
Zgadzam się z opinią
331
~WYBORCA 2016-01-19 (17:01) 2 godziny i 34 minut temu

PAN DONALD BĘDZIE ŚWIETNYM PREZYDENTEM

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
30
Zgadzam się z opinią
304
~nana 2016-01-19 (17:50) 1 godzinę i 45 minut temu

Nie widzisz jak pis cie ograbia popytaj ile bedzie kosztowac pozyczka w banku jak stoi zlotowka ceny w mojej branzy poszly o 20% za wymysl pisu 500 zl na dziecko gdzie nieroby beda dzieci plodzic i nie beda chcieli pracowac -czyli margines ludzie pojda na emeryture a potem nie beda mieli z czego zyc bo malo lat pracy niska emerytura stuknij sie kto cie okrada bezmozgowcu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
83
~tak,tak. 2016-01-19 (16:14) 3 godziny i 21 minut temu

Nigdy więcej nie będzie rządzić POLSKĄ PO i Tusk!!! Ci ludzie nie mają skrupułów i godności!!! To banda złodziei i zdrajców!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
68
seb2202 2016-01-19 (16:13) 3 godziny i 22 minut temu

Wy POwcy jesteście ohydnie obłudni kradli i kłamali na potęgę ,50 orzeczeń trybunału konstytucyjnego nie były wykonane za waszych rządów zabraliście chorym zasiłki tak samo opiekunom ciężko chorych dzieci i starszych wy zakłamane sprzedawczyki i zdrajcy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
51
~on 2016-01-19 (16:18) 3 godziny i 17 minut temu

Wróci wezwany przez prokuraturę Donald T.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
47
~JACA HD 2016-01-19 (16:17) 3 godziny i 18 minut temu

BOŻE CHROŃ POLSKĘ PRZED TĄ RUDĄ MENDĄ I JEMU PO-DOBNYM

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
47
~Ania 2016-01-19 (16:38) 2 godziny i 57 minut temu

Ja rozumiem bilanse i umiem je czytać - mogę zostać szefem Orlenu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
37
~22 2016-01-19 (16:09) 3 godziny i 26 minut temu

Człowiek skazany wyrokiem Trybunału Stanu za zdradę nie będzie miał możliwości ubiegania się o urząd Prezydenta RP.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
34
~anioł 2016-01-19 (17:19) 2 godziny i 16 minut temu

Od powietrza,głodu,ognia i wojny oraz Tuska zachowaj nas Panie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
33
~Kolo z Pikolo 2016-01-19 (16:17) 3 godziny i 18 minut temu

Nie ośmieszajcie mnie bo Clown na tym stanowisku już był, miał ksywę z kreskówki na dobranoc - nie wiem czy płacił tantiemy za używanie tej nazwy ... i sam obalił ... pół litra z Jelcynem !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
27
~wojtek2428 2016-01-19 (17:02) 2 godziny i 33 minut temu

On chyba będzie kandydował na zielonej wyspie. Mam nadzieje że Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro zadba o to żeby ci wszyscy oszuści z PO i z PSL wylądowali tam gdzie ich miejsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
31
~raper1976 2016-01-19 (16:29) 3 godziny i 6 minut temu

Judasz Tusc ktory za kilka srebrnikow i stanowisko ma konkurowac z prezydentem Duda ?! Ha ha ha ! Co za chory pomysl. Trybunal stanu dla rudego a nie kandydowanie na cokolwiek !!! Pod sad i kraty za zdrade narodu i ojczyzny !!

odpowiedz