więcej

Dominik Pańka mistrzem turnieju pokerowego na Bahamach. Wygrał 1,5 mln dolarów.

Radio Zet,WP.PL |  dodane 2014-01-14 (13:06) 1 rok 13 dni 2 godziny i 18 minut temu
drukuj


Dominik Pańka (z lewej)
Dominik Pańka (z lewej) opinie
Dominik Pańka wygrał PokerStars Caribbean Adventure, jeden z najbardziej prestiżowych turniejów świata, zaliczany do pokerowego pucharu świata, czyli European Poker Tour. 21-latek z Brześcia Kujawskiego przy finałowym stole ograł Kanadyjczyka Mike'a McDonald'a.

W środowisku pokerzystów to duże zaskoczenie. Mile zaskoczony jest też wiceburmistrz Brześcia Kujawskiego Paweł Małas, który o wygranej swojego mieszkańca dowiedział się od Radia Zet. - Z dużą radością przyjmuję taką informację. Będziemy starali się tę sytuację wykorzystać, na pewno w kwestiach promocyjnych miasta - powiedział wiceburmistrz.

Za pośrednictwem Radia Zet burmistrz zaprosił Dominika Pańkę do ratusza, chce mu osobiście pogratulować.

Źródło: Radio Zet,pokerstrategy.com

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 464 95.47%
nie 22 4.53%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (348)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

117
5
~abc 2014-01-14 (14:08) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 16 minut temu

Nie wpłaci ani jednego centa do Urzędu Skarbowego. W związku z tym, że czerpanie zysków z pokera w Polsce jest nie legalne nie można od tego pobierać żadnego podatku.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

112
10
~asior 2014-01-14 (13:59) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 25 minut temu

Mile zaskoczony to jest Urząd Skarbowy.Będzie na premie.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

85
1
~Vincent Łysa Pała 2014-01-14 (13:26) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 58 minut temu

Urząd Skarbowy też go zaprosił żeby POgratulować

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

88
5
~Amber gold 2014-01-14 (13:49) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 35 minut temu

nie wracaj do Polski bo urząd skarbowy czekają już na Ciebie 300 tys USD do zwrotu HAHAHAHAHAHAHAH

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

72
1
~onion62 2014-01-14 (14:00) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 24 minuty temu

Burmistrz już myśli, intensywnie, jak oskubać "małolata. Chłopie, nie daj się omamić jego słodkim obietnicom! Gratulacje dla Ciebie!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

69
3
~poker1 2014-01-14 (16:05) 1 rok 12 dni 23 godziny i 19 minut temu

No tak. Widzę, że większości osób wydaje się, poker że to totolotek. Nic bardziej mylnego. Kto nie zna zasad matematyki, a szczególnie prawdopodobieństwa - to będzie tak twierdził. Powiem więcej są zasady pokera, książki opisujące, uczące zasad "nauczania" pokera. Tylko w Polsce jest mało lektury na ten temat np. Harrington, ale co z tego w USA rozpracowują temat na różne sposoby a u nas średniowiecze. To nie jest tak, że jak mam AA to tylko wtedy gram i mówię "all in". Oczywiście poker to gra dla inteligentnych ludzi. Także gratulacje wielkie dla tego młodego człowieka. Na całym świecie poker jest uznawany, oczywiście w Polsce to hazard i nic poza tym. Ci co grają w pokera mogą potwierdzić, że przy tej grze "trzeba myśleć" a nie działać na komendy "postawię wszystko lub nie postawię". Należy zauważyć, że trzeba obserwować graczy przy stoliku ?czy studia psychologiczne to też hazard:)/ a tu trzeba być psychologiem niezłym. Może w pewnych sytuacjach potrzeba troszkę szczęścia - ale poker to gra jak uniknąć zagrożeń. I dodam, że do gry w pokera trzeba mieć stalowe nerwy a nie, że idę do totalizatora i sprawdzam cyfry. Także podsumowując pokerzysta musi być inteligentny (do gry w totka nie musi być), musi umieć matematykę (do totka nie musi), musi być dobrym psychologiem (w totka to też jest niepotrzebne), musi być wytrzymały psychicznie (do totka niekoniecznie) a co do szczęścia to jak w życiu i wszędzie, gdzie szczęście jest niepotrzebne?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

64
18
~fury 2014-01-14 (14:49) 1 rok 13 dni i 35 minut temu

co za glupoty..promowac miasto, bo mieszkaniec umie grac w karty?? w karty!!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

37
0
~xxx 2014-01-14 (14:14) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 10 minut temu

Dominik, ty lepiej zostan na Bahama

odpowiedz

44
10
~Addictowa 2014-01-14 (16:43) 1 rok 12 dni 22 godziny i 41 minut temu

Nie znacie Dominika i w sumie pewnie nic was nie obchodzi, jaki z niego człowiek. A teraz wszyscy będą się uważali za eksperta w dziedzinie jego życia, sukcesów i ogólnie dla was wygrana to tylko szczęście. Nie wiecie, że to mądry mężczyzna, który skończył studia, zawsze świetnie sobie radził z matematyką i że jest naprawdę bardzo zabawnym chłopakiem. Media tak wszystko zniekształcają - a właściwie to zawistni ludzie to robią! Domin! Gratulacje <3

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

33
0
~sdfghjkl 2014-02-02 (09:53) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 31 minut temu

Gratuluję Ci młody człowieku...uwazaj na polskie banki, bo Cie zaraz oskubią....uciekaj z Tą kasa z tego kraju...

odpowiedz

35
2
~onlinepokerplayer 2014-01-14 (17:44) 1 rok 12 dni 21 godzin i 40 minut temu

Niestety ludzie slyszac "poker" ciagle widze tylko Wielkiego Szu, przegrywane auta i domy, a co najwazniejsze wydaje im sie ze to ten sam poker a to zupelnie inna odmiana. Stary poker ( 5 cio kartowy, dobierany ) - zgadza sie, to 99% hazard, natomiast ten poker - sportowy - turniejowy ( texas hold'em na 2 karty ) to w dlugim okresie tylko i wylacznie umiejetnosci, zadne szczescie czy nic innego. A co do podatku, zaplaci podatek tak jak on gry w lotto, poniewaz gral LEGALNIE, ZA GRANICA, a nie w Polsce, takze nie ma sie czego obawiac, przyjedzie z pieniedzmi i mydla rowniez nie bedzie musial podnosic. Pozdrawiam kraj bedacy 100 lat za murzynami :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

33
2
~anka 2014-01-14 (13:29) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 55 minut temu

Biedny chłopak, teraz dobierze się do niego fiskus, a może i mafia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
1
~lol 2014-01-14 (15:28) 1 rok 12 dni 23 godziny i 56 minut temu

Jak hazardzista to fuj i ch.. jak wygra to dobre dziecko jest

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

30
0
~cinek 2014-01-14 (13:53) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 31 minut temu

Uciekaj skarbówka i Tusk juz czekaja na Ciebie

odpowiedz

28
0
~Piotr 2014-01-14 (16:14) 1 rok 12 dni 23 godziny i 10 minut temu

Cieszę się i gratuluję chłopakowi! Marzenia + jasno wytyczony cel + determinacja+solidny trening (praca) = sukces!!!

odpowiedz

27
0
~Ja 2014-01-14 (16:00) 1 rok 12 dni 23 godziny i 24 minuty temu

I kolejny raz wychodzi nasza rodowa cecha "ja nie mam, to niech ktoś też nie ma!!! A jak ma to trzeba go zrównać z błotem". Dla Dominika gratulacje od ekipy z Warszawy, oby tak dalej :)

odpowiedz

31
4
~US już czeka! 2014-01-14 (14:07) 1 rok 13 dni 1 godzinę i 17 minut temu

Życzę mu jak najlepiej: NIE WRACAJ DO POLANDII

odpowiedz

26
1
~xyz 2014-01-14 (16:06) 1 rok 12 dni 23 godziny i 18 minut temu

Pewnie burmistrz czeka że mu coś odpali

odpowiedz

23
0
~Torrino 2014-02-02 (09:41) 11 miesięcy 25 dni 5 godzin i 43 minuty temu

Młody Człowieku. G R A T U L U J Ę ! ! !

odpowiedz

26
3
~ja 2014-01-14 (15:39) 1 rok 12 dni 23 godziny i 45 minut temu

no no Polska go już nie zobaczy hehe ja bym nie wracał, bo do czego ?

odpowiedz