więcej

Dominik Pańka mistrzem turnieju pokerowego na Bahamach. Wygrał 1,5 mln dolarów.

Radio Zet,WP.PL |  dodane 2014-01-14 (13:06) 11 miesięcy 6 dni 10 godzin i 57 minut temu
drukuj


Dominik Pańka (z lewej)
Dominik Pańka (z lewej) opinie
Dominik Pańka wygrał PokerStars Caribbean Adventure, jeden z najbardziej prestiżowych turniejów świata, zaliczany do pokerowego pucharu świata, czyli European Poker Tour. 21-latek z Brześcia Kujawskiego przy finałowym stole ograł Kanadyjczyka Mike'a McDonald'a.

W środowisku pokerzystów to duże zaskoczenie. Mile zaskoczony jest też wiceburmistrz Brześcia Kujawskiego Paweł Małas, który o wygranej swojego mieszkańca dowiedział się od Radia Zet. - Z dużą radością przyjmuję taką informację. Będziemy starali się tę sytuację wykorzystać, na pewno w kwestiach promocyjnych miasta - powiedział wiceburmistrz.

Za pośrednictwem Radia Zet burmistrz zaprosił Dominika Pańkę do ratusza, chce mu osobiście pogratulować.

Źródło: Radio Zet,pokerstrategy.com

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 464 95.47%
nie 22 4.53%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (349)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

117
5
~abc 2014-01-14 (14:08) 11 miesięcy 6 dni 9 godzin i 55 minut temu

Nie wpłaci ani jednego centa do Urzędu Skarbowego. W związku z tym, że czerpanie zysków z pokera w Polsce jest nie legalne nie można od tego pobierać żadnego podatku.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

112
10
~asior 2014-01-14 (13:59) 11 miesięcy 6 dni 10 godzin i 4 minuty temu

Mile zaskoczony to jest Urząd Skarbowy.Będzie na premie.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

85
1
~Vincent Łysa Pała 2014-01-14 (13:26) 11 miesięcy 6 dni 10 godzin i 37 minut temu

Urząd Skarbowy też go zaprosił żeby POgratulować

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

88
5
~Amber gold 2014-01-14 (13:49) 11 miesięcy 6 dni 10 godzin i 14 minut temu

nie wracaj do Polski bo urząd skarbowy czekają już na Ciebie 300 tys USD do zwrotu HAHAHAHAHAHAHAH

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

72
1
~onion62 2014-01-14 (14:00) 11 miesięcy 6 dni 10 godzin i 3 minuty temu

Burmistrz już myśli, intensywnie, jak oskubać "małolata. Chłopie, nie daj się omamić jego słodkim obietnicom! Gratulacje dla Ciebie!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

68
3
~poker1 2014-01-14 (16:05) 11 miesięcy 6 dni 7 godzin i 58 minut temu

No tak. Widzę, że większości osób wydaje się, poker że to totolotek. Nic bardziej mylnego. Kto nie zna zasad matematyki, a szczególnie prawdopodobieństwa - to będzie tak twierdził. Powiem więcej są zasady pokera, książki opisujące, uczące zasad "nauczania" pokera. Tylko w Polsce jest mało lektury na ten temat np. Harrington, ale co z tego w USA rozpracowują temat na różne sposoby a u nas średniowiecze. To nie jest tak, że jak mam AA to tylko wtedy gram i mówię "all in". Oczywiście poker to gra dla inteligentnych ludzi. Także gratulacje wielkie dla tego młodego człowieka. Na całym świecie poker jest uznawany, oczywiście w Polsce to hazard i nic poza tym. Ci co grają w pokera mogą potwierdzić, że przy tej grze "trzeba myśleć" a nie działać na komendy "postawię wszystko lub nie postawię". Należy zauważyć, że trzeba obserwować graczy przy stoliku ?czy studia psychologiczne to też hazard:)/ a tu trzeba być psychologiem niezłym. Może w pewnych sytuacjach potrzeba troszkę szczęścia - ale poker to gra jak uniknąć zagrożeń. I dodam, że do gry w pokera trzeba mieć stalowe nerwy a nie, że idę do totalizatora i sprawdzam cyfry. Także podsumowując pokerzysta musi być inteligentny (do gry w totka nie musi być), musi umieć matematykę (do totka nie musi), musi być dobrym psychologiem (w totka to też jest niepotrzebne), musi być wytrzymały psychicznie (do totka niekoniecznie) a co do szczęścia to jak w życiu i wszędzie, gdzie szczęście jest niepotrzebne?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

64
17
~fury 2014-01-14 (14:49) 11 miesięcy 6 dni 9 godzin i 14 minut temu

co za glupoty..promowac miasto, bo mieszkaniec umie grac w karty?? w karty!!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

37
0
~xxx 2014-01-14 (14:14) 11 miesięcy 6 dni 9 godzin i 49 minut temu

Dominik, ty lepiej zostan na Bahama

odpowiedz

44
10
~Addictowa 2014-01-14 (16:43) 11 miesięcy 6 dni 7 godzin i 20 minut temu

Nie znacie Dominika i w sumie pewnie nic was nie obchodzi, jaki z niego człowiek. A teraz wszyscy będą się uważali za eksperta w dziedzinie jego życia, sukcesów i ogólnie dla was wygrana to tylko szczęście. Nie wiecie, że to mądry mężczyzna, który skończył studia, zawsze świetnie sobie radził z matematyką i że jest naprawdę bardzo zabawnym chłopakiem. Media tak wszystko zniekształcają - a właściwie to zawistni ludzie to robią! Domin! Gratulacje <3

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

35
2
~onlinepokerplayer 2014-01-14 (17:44) 11 miesięcy 6 dni 6 godzin i 19 minut temu

Niestety ludzie slyszac "poker" ciagle widze tylko Wielkiego Szu, przegrywane auta i domy, a co najwazniejsze wydaje im sie ze to ten sam poker a to zupelnie inna odmiana. Stary poker ( 5 cio kartowy, dobierany ) - zgadza sie, to 99% hazard, natomiast ten poker - sportowy - turniejowy ( texas hold'em na 2 karty ) to w dlugim okresie tylko i wylacznie umiejetnosci, zadne szczescie czy nic innego. A co do podatku, zaplaci podatek tak jak on gry w lotto, poniewaz gral LEGALNIE, ZA GRANICA, a nie w Polsce, takze nie ma sie czego obawiac, przyjedzie z pieniedzmi i mydla rowniez nie bedzie musial podnosic. Pozdrawiam kraj bedacy 100 lat za murzynami :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

32
0
~sdfghjkl 2014-02-02 (09:53) 10 miesięcy 18 dni 14 godzin i 10 minut temu

Gratuluję Ci młody człowieku...uwazaj na polskie banki, bo Cie zaraz oskubią....uciekaj z Tą kasa z tego kraju...

odpowiedz

33
2
~anka 2014-01-14 (13:29) 11 miesięcy 6 dni 10 godzin i 34 minuty temu

Biedny chłopak, teraz dobierze się do niego fiskus, a może i mafia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

31
1
~lol 2014-01-14 (15:28) 11 miesięcy 6 dni 8 godzin i 35 minut temu

Jak hazardzista to fuj i ch.. jak wygra to dobre dziecko jest

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

30
0
~cinek 2014-01-14 (13:53) 11 miesięcy 6 dni 10 godzin i 10 minut temu

Uciekaj skarbówka i Tusk juz czekaja na Ciebie

odpowiedz

28
0
~Piotr 2014-01-14 (16:14) 11 miesięcy 6 dni 7 godzin i 49 minut temu

Cieszę się i gratuluję chłopakowi! Marzenia + jasno wytyczony cel + determinacja+solidny trening (praca) = sukces!!!

odpowiedz

27
0
~Ja 2014-01-14 (16:00) 11 miesięcy 6 dni 8 godzin i 3 minuty temu

I kolejny raz wychodzi nasza rodowa cecha "ja nie mam, to niech ktoś też nie ma!!! A jak ma to trzeba go zrównać z błotem". Dla Dominika gratulacje od ekipy z Warszawy, oby tak dalej :)

odpowiedz

31
4
~US już czeka! 2014-01-14 (14:07) 11 miesięcy 6 dni 9 godzin i 56 minut temu

Życzę mu jak najlepiej: NIE WRACAJ DO POLANDII

odpowiedz

26
1
~xyz 2014-01-14 (16:06) 11 miesięcy 6 dni 7 godzin i 57 minut temu

Pewnie burmistrz czeka że mu coś odpali

odpowiedz

23
0
~Torrino 2014-02-02 (09:41) 10 miesięcy 18 dni 14 godzin i 22 minuty temu

Młody Człowieku. G R A T U L U J Ę ! ! !

odpowiedz

26
3
~ja 2014-01-14 (15:39) 11 miesięcy 6 dni 8 godzin i 24 minuty temu

no no Polska go już nie zobaczy hehe ja bym nie wracał, bo do czego ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Frank-Walter Steinmeier ostrzega przed zaostrzaniem sankcji wobec Rosji
dodane 2014-12-20 (05:55) 18 godzin i 8 minut temu

Matka zamordowanych dzieci aresztowana za zabójstwo
dodane 2014-12-20 (00:55) 23 godziny i 8 minut temu

Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej
dodane 2014-12-20 (07:45) 16 godzin i 18 minut temu

Co obcokrajowców dziwi w naszym Bożym Narodzeniu
dodane 2014-12-20 (05:18) 18 godzin i 45 minut temu

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 1 dzień 13 godzin i 3 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 30441