Strona główna serwisu
Awaryjne lądowanie w Londynie. Film

Awaryjne lądowanie w Londynie. Film

Na londyńskim lotnisku Heathrow lądował awaryjnie samolot British Airways. bezpośrednią przyczyną był pożar jednego z silników. Airbus A-319 miał na pokładzie 75 pasażerów.


Samolot, który wystartował do Oslo, miał awarię około 10 rano. Linie British Airways wydały komunikat, że maszyna z płonącym silnikiem zawróciła natychmiast na Heathrow, lądowała bezpiecznie, a pasażerowie zostali ewakuowani. Komunikat mówi o "bezpiecznej ewakuacji", nie wspominając o żadnych obrażeniach.

W mediach pojawiły się zdjęcia samolotu - najpierw w powietrzu, wlokącego za sobą cienką smugę dymu, a potem już na pasie startowym, z otwartymi awaryjnymi zjeżdżalniami i stojącym obok wozem strażackim. Jak się wydaje, pożar ugaszono bardzo szybko.

Zaraz po lądowaniu zamknięto oba pasy startowe Heathrow, ale obecnie otwarto już dla ruchu poołudniowy pas. Są to jedyne dwa pasy największego brytyjskiego portu lotniczego i od lat toczy się batalia o zgodę na budowę trzeciego. Ostatnio zaczęto nawet mówić o czwartym, ale ich budowę uniemożliwiają sprzeciwy okolicznych mieszkańców.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (62)
Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
12
~dieselman 2013-05-24 (10:49) 2 godziny i 31 minut temu

Pewnie miał źle ustawiony wtrysk ;)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~POLAK 2013-05-24 (11:34) 1 godzinę i 46 minut temu

Zatankował wachy na orlenie to teraz ma .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~irondick 2013-05-24 (11:18) 2 godziny i 2 minuty temu

Współczuje większości komentujących i ich rodzicom... Gdyby wasi ojcowie wiedzieli co im wyjdzie, woleli by się spuścić na kamień i was roztrzaskać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
14
grzesiek91111 2013-05-24 (10:57) 2 godziny i 23 minut temu

napewno Rusi manipulowali cos przy silniku;))))))). powolac komisje ktora to wyjasni. proponuje zatrudnic naszych polskich expertow,ktorzy sa najlepsi na swiecie w wyjasnianiu takich spraw

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
11
Zgadzam się z opinią
15
~zofja 2013-05-24 (10:55) 2 godziny i 25 minut temu

Co na to Antoni M....?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
6
kocurek-49 2013-05-24 (13:07) 13 minut temu

Szanowany na całym Świecie ekspert, Antonio Wybuchowy jest już na miejscu.Wyczuł w silniku bombę próżniową.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
12
~dany 2013-05-24 (11:21) 1 godzinę i 59 minut temu

Nie wołajcie Antka!:) On już jest w drodze na "miejsce zdarzenia"!:) Jego odlot się trochę opóźnił, bo czekał na drugiego eksperta od zdarzeń lotniczych....Fotygę!:)))))

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~;) 2013-05-24 (12:30) 50 minut temu

czy to był thotyl?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~Zyczliwy 2013-05-24 (11:29) 1 godzinę i 51 minut temu

Gdzie jest moj post?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
5
~Pilot 2013-05-24 (11:22) 1 godzinę i 58 minut temu

Erbas... dobrze, że ruskich silników nie miał, bo by się rozbił w lesie kabackim

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~Terry 2013-05-24 (11:18) 2 godziny i 2 minuty temu

ANODINA, MILLER! Potrzebujemy was, specjalistow, ktorzy wmowia wszystkim, ze to byly naciski, ze general byl pijany, ze byly 4 podejscia, no i ze maszyna dzialala sprawnie (silnik nie dymil). Dziekuje panstwu, powodzenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
kocurek-49 2013-05-24 (13:42) 23 godzin i 38 minut temu

Panie Premierze Tusk,nie rób Pan jaj,Antoniemu już broda łysieje.!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
5
kocurek-49 2013-05-24 (13:18) 2 minuty temu

Do zamachowców.Przestańcie.Nasz wybitny ekspert Antoni, jest już wykończony i wycieńczony.Proszę Was.!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~gybu 2013-05-24 (12:15) 1 godzinę i 5 minut temu

widzialem nad londynem trochr dymu i co ? pozar silnika standardowa procedura zadnego zagrozenia zycia a laadowanie awaryje to kazde nie planowane ladowanie tepi ludzi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~benek 2013-05-24 (11:53) 1 godzinę i 27 minut temu

nie widac awaryjnego ladowania,co za ściema.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~iza 2013-05-24 (11:19) 2 godziny i 1 minutę temu

Ten filmik jest bardzo exciting....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~iigh 2013-05-24 (12:55) 25 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~Moja Eminencja 2013-05-24 (12:10) 1 godzinę i 10 minut temu

Jak samolot nie poswięcony, to spotkało go podobne nieszczęście jak Tutce w Smoleńsku.

odpowiedz