Strona główna serwisu
9-​letnia dziewczynka została matką
9-​letnia dziewczynka została matką

9-​letnia dziewczynka została matką

9-letnia Chinka została jedną z najmłodszych matek na świecie. Dziewczynka i jej syn czują się dobrze. Sprawą młodocianej matki zajęła się jednak policja - podaje "The Daily Express".
Dziecko urodziło się przez cesarskie cięcie w szpitalu w Changchun na północnym-wschodzie Chin. 9-latka przyjechała do lekarza po raz pierwszy, gdy była w ósmym miesiącu ciąży.

Sprawą zajęła się policja. Na razie nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. W Chinach seks z osobą poniżej 14. roku życia automatycznie traktowany jest jako gwałt. Rodzice dziewczynki nie chcą rozmawiać z prasą.

Młodociane ciąże są prawdziwym problemem w Chinach. Około 30% aborcji wykonywanych w szpitalu w Szanghaju przeprowadza się u dziewcząt, które nie skończyły jeszcze szkoły.
wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (169)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~gość 2010-02-03 (17:00) 16 minut temu

Ja jestem w szoku,że takie małolaty zamiast się uczyc to wolą uprawiać sex.A co na to rodzice???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~tetea 2010-02-03 (10:02) 7 godzin i 14 minut temu

od kiedy 9 letnia dziewczynka może mieć dzieci?ona nie ma jeszcze miesiączki!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 16

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~sindi 2010-02-03 (11:30) 5 godzin i 46 minut temu

a ja mam 12 lat i tez bym juz w koncu chciala stracic dziewictwo ale wokol mnie tylko same niedorajdy ktorzy nie wiedza jak sie zabrac do rzeczy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 12

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~bum 2010-03-07 (17:12) 4 minuty temu

a wiem jak sie do tego zabrać

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kacha 2010-02-03 (12:34) 4 godziny i 42 minut temu

niezła podpucha a Wy sie łapiecie...dajcie spokój, tutaj tego pełno, nie maja co robic w domu to wymyslaja takie podpuchy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:28) 4 godziny i 48 minut temu

Bierz się za naukę.A jeżeli to prawda co napisałaś to tylko wspołczuć twoim rodzicom.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:12) 5 godzin i 4 minuty temu

Za nauke się bierz.A nie takie rzeczy ci w glowie.Ja nie moge pojąć co się w tym kraju dzieje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~AGa 2010-02-03 (11:55) 5 godzin i 21 minut temu

a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~AGa 2010-02-03 (11:53) 5 godzin i 23 minut temu

a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~szok!!!!! 2010-02-03 (11:53) 5 godzin i 23 minut temu

za naukę się wiż dzieciaku a nie dupczenie ci w głowie.......ciekawa tylko jestem co twoi rodzice na to by powiedzieli?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Aga 2010-02-03 (11:51) 5 godzin i 25 minut temu

co za idiotka :D:D:D tym stwierdzeniem sie chwalisz czy zalisz ...bo nie wiem ..

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~re` 2010-02-03 (11:49) 5 godzin i 27 minut temu

z biedy jaka tam panuje i jako wlasnosc gwalcone - takie sa realia w Chinach.....rodzina z jednym dzieckiem, glownie liczy sie syn, utrzymuje na starosc rodzicow, dziewczynka jest zbędna, wiec sprzedaja ją za grosze i idzie na sluzke lub synowa dla kogos syna! Malych chlopcow czesto porywaja dla zamoznych rodzin majacych jedna corke.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~MAX 2010-02-03 (11:46) 5 godzin i 30 minut temu

DO D....Z TAKA "BOMBONIERKĄ" W PREZENCIE, GDZIE BRAKUJE CZEKOLADEK!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mis 2010-02-03 (11:35) 5 godzin i 41 minut temu

Jest wolnosc czy nie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mis 2010-02-03 (11:35) 5 godzin i 41 minut temu

Jest wolnosc czy nie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~hihi 2010-02-03 (11:33) 5 godzin i 43 minut temu

Ile Twoja matka musiała śniegu uzbierać żeby takiego bałwana ulepić. Powiem jedno ŻENADA!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~aga 2010-02-03 (11:32) 5 godzin i 44 minut temu

dziewczyny ten pan ma kompleks bardzo małego przyrodzenia i dlatego kobiety widzi tylko przy garach bo rondli przynajmniej pęsetą nie trzeba szukać a jego malutkiego niestety tak:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~nostradamus 2010-02-03 (11:32) 5 godzin i 44 minut temu

swiat zmierza do nieuchronnej zagłady.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~caro 2010-02-03 (11:28) 5 godzin i 48 minut temu

Matko!!!!!!!!!!!!!!!to kiedy ona miala okres?????????cos strasznego mam corke w wieku 12 lat ale moje dziecko ma inne zajecia a nie interesowanie sie seksem,szok dla mnie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~xyz 2010-02-03 (11:25) 5 godzin i 51 minut temu

Wiesz ja to by ci nawet chetnie przeprala...ale mozg . No tak, tylko ze ty nie masz mozgu!!!

odpowiedz