więcej

9-letnia dziewczynka została matką.

wp.pl |  dodane 2010-02-03 (09:21) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 19 godzin i 52 minuty temu
drukuj

9-letnia Chinka została jedną z najmłodszych matek na świecie. Dziewczynka i jej syn czują się dobrze. Sprawą młodocianej matki zajęła się jednak policja - podaje "The Daily Express".

Dziecko urodziło się przez cesarskie cięcie w szpitalu w Changchun na północnym-wschodzie Chin. 9-latka przyjechała do lekarza po raz pierwszy, gdy była w ósmym miesiącu ciąży.

Sprawą zajęła się policja. Na razie nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. W Chinach seks z osobą poniżej 14. roku życia automatycznie traktowany jest jako gwałt. Rodzice dziewczynki nie chcą rozmawiać z prasą.

Młodociane ciąże są prawdziwym problemem w Chinach. Około 30% aborcji wykonywanych w szpitalu w Szanghaju przeprowadza się u dziewcząt, które nie skończyły jeszcze szkoły.

(pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 39.68%
nie 38 60.32%

Przeczytaj też

13-letnia matka i jej pięciu kochanków - będą zarzuty

dodane 2010-03-31 (10:22) 4 lata 8 miesięcy 16 dni 18 godzin i 51 minut temu

Archeolodzy odkryli nietypową studnię sprzed 1000 lat

dodane 2010-03-22 (09:05) 4 lata 8 miesięcy 25 dni 20 godzin i 8 minut temu

Najcięższa Rumunka urodziła dziecko

dodane 2010-02-18 (14:15) 4 lata 9 miesięcy 29 dni 14 godzin i 58 minut temu

Nie chciała oddać 9-letniego synka; może usłyszeć zarzuty

dodane 2010-02-04 (17:45) 4 lata 10 miesięcy 13 dni 11 godzin i 28 minut temu

Drugi na świecie mężczyzna w ciąży - rodzi za miesiąc

dodane 2010-01-27 (10:32) 4 lata 10 miesięcy 20 dni 18 godzin i 41 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (169)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~gość 2010-02-03 (17:00) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 12 godzin i 13 minut temu

szok
Ja jestem w szoku,że takie małolaty zamiast się uczyc to wolą uprawiać sex.A co na to rodzice???

odpowiedz

1
0
~tetea 2010-02-03 (10:02) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 19 godzin i 11 minut temu

9-letnia dziewczynka została matką
od kiedy 9 letnia dziewczynka może mieć dzieci?ona nie ma jeszcze miesiączki!!!!!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

0
1
~sindi 2010-02-03 (11:30) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 43 minuty temu

a ja mam 12 lat i tez bym juz w koncu chciala stracic dziewictwo ale wokol mnie tylko same niedorajdy ktorzy nie wiedza jak sie zabrac do rzeczy

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

0
0
~bum 2010-03-07 (17:12) 4 lata 9 miesięcy 10 dni 12 godzin i 1 minutę temu

ja
a wiem jak sie do tego zabrać

odpowiedz

0
0
~kacha 2010-02-03 (12:34) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 39 minut temu

podpucha
niezła podpucha a Wy sie łapiecie...dajcie spokój, tutaj tego pełno, nie maja co robic w domu to wymyslaja takie podpuchy

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:28) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 16 godzin i 45 minut temu

ciekawe co na to rodzice
Bierz się za naukę.A jeżeli to prawda co napisałaś to tylko wspołczuć twoim rodzicom.

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:12) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 1 minutę temu

Za nauke się bierz.A nie takie rzeczy ci w glowie.Ja nie moge pojąć co się w tym kraju dzieje.

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:55) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 18 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:53) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 20 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~szok!!!!! 2010-02-03 (11:53) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 20 minut temu

szok
za naukę się wiż dzieciaku a nie dupczenie ci w głowie.......ciekawa tylko jestem co twoi rodzice na to by powiedzieli?

odpowiedz

0
0
~Aga 2010-02-03 (11:51) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 22 minuty temu

utrata dziewictwa w tym wieku????
co za idiotka :D:D:D tym stwierdzeniem sie chwalisz czy zalisz ...bo nie wiem ..

odpowiedz

0
0
~re` 2010-02-03 (11:49) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 24 minuty temu

to 9l. dziecko najpierw bylo przez rodzicow SPRZEDANE
z biedy jaka tam panuje i jako wlasnosc gwalcone - takie sa realia w Chinach.....rodzina z jednym dzieckiem, glownie liczy sie syn, utrzymuje na starosc rodzicow, dziewczynka jest zbędna, wiec sprzedaja ją za grosze i idzie na sluzke lub synowa dla kogos syna! Malych chlopcow czesto porywaja dla zamoznych rodzin majacych jedna corke.

odpowiedz

0
0
~MAX 2010-02-03 (11:46) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 27 minut temu

9-letnia dziewczynka została matką!?
DO D....Z TAKA "BOMBONIERKĄ" W PREZENCIE, GDZIE BRAKUJE CZEKOLADEK!!!

odpowiedz

0
0
~mis 2010-02-03 (11:35) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 38 minut temu

A feministkom to wisi.
Jest wolnosc czy nie.

odpowiedz

0
0
~mis 2010-02-03 (11:35) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 38 minut temu

A feministkom to wisi.
Jest wolnosc czy nie.

odpowiedz

0
0
~hihi 2010-02-03 (11:33) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 40 minut temu

ciężarówki
Ile Twoja matka musiała śniegu uzbierać żeby takiego bałwana ulepić. Powiem jedno ŻENADA!!!

odpowiedz

0
0
~aga 2010-02-03 (11:32) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 41 minut temu

pp
dziewczyny ten pan ma kompleks bardzo małego przyrodzenia i dlatego kobiety widzi tylko przy garach bo rondli przynajmniej pęsetą nie trzeba szukać a jego malutkiego niestety tak:)

odpowiedz

0
0
~nostradamus 2010-02-03 (11:32) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 41 minut temu

szok i niedowierzanie
swiat zmierza do nieuchronnej zagłady.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~caro 2010-02-03 (11:28) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 45 minut temu

ciaza 9 latki
Matko!!!!!!!!!!!!!!!to kiedy ona miala okres?????????cos strasznego mam corke w wieku 12 lat ale moje dziecko ma inne zajecia a nie interesowanie sie seksem,szok dla mnie

odpowiedz

0
0
~xyz 2010-02-03 (11:25) 4 lata 10 miesięcy 14 dni 17 godzin i 48 minut temu

Przepierka konieczna!
Wiesz ja to by ci nawet chetnie przeprala...ale mozg . No tak, tylko ze ty nie masz mozgu!!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Bronisław Komorowski podpisał ustawę o ratyfikacji umowy UE-Ukraina
dodane 2014-12-17 (12:00) 17 godzin i 13 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Polski konwój jedzie na Ukrainę
dodane 2014-12-17 (12:30) 16 godzin i 43 minuty temu

UE zaostrzy sankcje wobec Krymu
dodane 2014-12-17 (11:00) 18 godzin i 13 minut temu

Zarzut zabójstwa dla mężczyzny, który podpalił pracownice GOPS
dodane 2014-12-17 (10:50) 18 godzin i 23 minuty temu

W autobusach i tramwajach pojawią się "tajemniczy klienci"
dodane 2014-12-17 (12:27) 16 godzin i 46 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 26974